Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Wątku głównego jeszcze nie skończyłem, więc możliwe że czeka mnie jeszcze jakiś twist w tej materii, ale pamiętajcie, że większość spotykanych ludzi przekazuje nam PLOTKI mówiące o tym, że "podobno smoki powróciły do Skyrim, ale sądzę że to bzdura blabla". Także nie oczekujcie wdzięczności, skoro pewnie połowa populacji Skyrim nie miała pojęcia o tym co się dzieje :D

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Z góry przepraszam za słownictwo, ale.... żesz ku**a jego mać, do stu *****!

 

Tak jak niedawno uwielbiałem tę grę i potrafiłem przymknąć oko na wszelkie niedoróbki, tak teraz to skończy się chyba wypieprzeniem jej za okno.

 

Dopadł mnie bug ze schrzanionymi statsami zbroi i tym samym każde byle (pipi) dosłownie gwałci mnie jednym-dwoma uderzeniami i game over. Nie mam właściwie najmniejszych szans w starciu z więcej niż dwoma falmerami na ten przykład. Dostaję większy wpierdziel, niż nawet w pierwszej godzinie gry. To jest chore. Tym samym znowu całość jest dla mnie niegrywalna po prostu - już nawet w Dark Souls nie zbieram takich cięgów.

 

Jeszcze tydzień temu to było dla mnie GOTY, ale jak nie naprawią tego w kolejnych patchu, to gra idzie na Allegro, bo szkoda już nerwów po prostu.

Odnośnik do komentarza

Z góry przepraszam za słownictwo, ale.... żesz ku**a jego mać, do stu *****!

 

Tak jak niedawno uwielbiałem tę grę i potrafiłem przymknąć oko na wszelkie niedoróbki, tak teraz to skończy się chyba wypieprzeniem jej za okno.

 

Dopadł mnie bug ze schrzanionymi statsami zbroi i tym samym każde byle (pipi) dosłownie gwałci mnie jednym-dwoma uderzeniami i game over. Nie mam właściwie najmniejszych szans w starciu z więcej niż dwoma falmerami na ten przykład. Dostaję większy wpierdziel, niż nawet w pierwszej godzinie gry. To jest chore. Tym samym znowu całość jest dla mnie niegrywalna po prostu - już nawet w Dark Souls nie zbieram takich cięgów.

 

Jeszcze tydzień temu to było dla mnie GOTY, ale jak nie naprawią tego w kolejnych patchu, to gra idzie na Allegro, bo szkoda już nerwów po prostu.

 

po tych cyrkach co piszecie to ciesze się że nie zainstalowałem patcha - poczekam, w tym tygodniu ma byc następny to może sciągnę jeśli nic nie spieprza.

W ogóle to zacząłem grę od nowa jakis czas temu High Elfem i bardzo polecam tą postać(ze względu na magica handicap).

Staram się unikać wszelakich bugów , znając je z pierwszego porzejscia i jak narazie nie idzie mi zle...

 

Poczekaj dosłownie na dniach powinien być nowy patch który naprawi ten szajs...

Odnośnik do komentarza

K@t

Spróbuj odinstalować skyrima( tylko save zostaw :P) ,wyczyścić cache, ponownie zainstalować grę i pobrać łatkę.

U mnie to pomogło...

 

 

 

A co do bugów dzisiaj *uj strzelił mi kolekcję książek. Zapadły się pod regał a gdy chcę dołożyć nowe książki to nie mogę bo regał jest pełny a książek na nim nie widać.

W każdym domu każdy regał się zepsuł :confused:

 

Edit: Wczoraj scalakowałem gierkę, 128h wyciętych z życia.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

@rkBrain

No grę mam od 10 listopada a gram właśnie po jakieś 4-5 godzin dziennie. Dobrze policzyłeś :P

 

@genjuro

Musisz porozmawiać w Riften z mnichem Maramalem. Przesiaduje świątyni Mary albo w tawernie Bee and Barb.

On ci wytłumaczy co i jak,będziesz mógł u niego kupić amulet który odblokuje opcję dialogową z oświadczynami.

Sam amulet kosztuje 200 sztuk złota ale czasem można na niego trafić w skrzyniach

.A wygląda tak:

 

Amulet_mara.jpg

 

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

DLC do Obliviona to się lepiej nie sugerować - pamiętaj kto żądał kuriozalnej sumy za zbroję dla konia :D Ceny DLC będą raczej takie jak w wypadku Falloutów ostatnich. Zresztą do jakichkolwiek dodatków mi na razie niespieszno - niech sprawią najpierw, by dało się chociaż główny wątek skończyć.

Odnośnik do komentarza

Dwie kwestie.

 

Co właściwie trzeba by zrobić, żeby przywrócić Thieves Guild do ich "dawnej chwały"? Wszystkie główne zadania zrobione (chyba), stanąłem na czele gildii, podziękowano mi za postawienie jej na nogi, ale trofeum nie wpadło. Mam porobić te wszystkie pierdołowate zadania w stylu "Ukradnij przedmioty wartości 500S"?

 

Czy wykonywanie zadań wątku głównego ma jakiś konkretny wpływ na mniejsze questy? Już tłumaczę dokładnie - podczas narady Markarth oddałem Stormcloakowi, a Winterhold Imperium i jednocześnie pokazała mi się informacja, że pewien quest został niezaliczony przez to. Było to coś związanego z odkryciem jakiegoś kultu - nie mam bladego pojęcia co to było i boję się, czy przypadkiem nie zamknąłem sobie drogi do wykonania jakiegoś daedrycznego questa.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dwie kwestie.

 

Co właściwie trzeba by zrobić, żeby przywrócić Thieves Guild do ich "dawnej chwały"? Wszystkie główne zadania zrobione (chyba), stanąłem na czele gildii, podziękowano mi za postawienie jej na nogi, ale trofeum nie wpadło. Mam porobić te wszystkie pierdołowate zadania w stylu "Ukradnij przedmioty wartości 500S"?

 

 

 

Musisz zacząć wykonywać poboczne zadania. Po wykonaniu 5 zadań w danym mieście, dostaniesz zlecenie na większą robotę dla którejś z wpływowych rodzin. Po zrobieniu większych zleceń w 4 dużych miastach trofeum wpadnie ;]

Odnośnik do komentarza

@K@t

Te narady mają jedynie wpływ na twoje questy z serii Civil War, ale z tego co czytałem one powinny być niemożliwe do wykonania od czasu narady, aż do końca wątku głównego.

 

Ja na drugiej postaci najpierw zrobiłem civil war, do narady w wątku głównym jeszcze nie doszedłem, swoją drogą ciekawe jak bardzo się quest zmieni przez to.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...