Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No i niech krzyczy ile chce:]

 

Damn, naprawdę aż ciężko zliczyć ile razy przymykałem oko na pewne błędy. To już jednak nie jest zabawne, a ja całą cierpliwość do gry wyczerpałem. Przecież w ciągu ostatnich tygodni męczyłem się z absolutnie wszystkimi możliwymi bugami, jakie się w tej grze są obecne, no ileż można?

Odnośnik do komentarza

Wraz z GOTY będą DLC, a wraz z nimi kolejne "dedykowane" bugi:)

 

Już pisałem wcześniej, że mając na liczniku 70h dziwiłem się, jak można narzekać na tę grę, skąd niektórzy wynajdują tyle bugów, skoro u mnie zero jakichkolwiek problemów.

No i dowiedziałem się - po 30h kolejnych godzinach nie ma szans komfortowego grania. Smoki latające tyłem i wieszające grę, spadki FPS po 15 minutach, zrąbana połowa questów, znikające przedmioty, randomowe zwiechy, cyrki z obrażeniami zadawanymi przez wrogów, SKOPANY KSIĘŻYC (dziż, nawet to potrafili schrzanić) i masa innych dziwactw pojawiających się od czasu do czasu. Ale to nie tylko moje problemy - na forum Bethesdy można zobaczyć ile ludzi doświadcza podobnych cyrków. Dlatego własnie sądzę, że żaden patch nie pomoże na ważącego 15 mb save'a.

 

Owszem, mogę zacząć od nowa, ale to chyba nie o to, kurde, chodzi w takiej grze :(

 

Btw, Volendrung jednak mam (przegapiłem podliczając wcześniej), ale Razor... WYPAROWAŁ. Poważnie, robiłem tego questa tyle co - przedmiot zgarnąłem, bo inaczej zadania nie zaliczy. W między czasie NIE byłem w domu, NIE handlowałem, NIE wyrzucałem niczego z ekwipunku. Zrobiłem tylko kolejne dwa, brakujące deadryczne questy. Nie mam pojęcia o co chodzi.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj zrobiłem drugi raz questa z red eagle sword, questowe przedmioty które mam w domkach ponownie się pojawiły i po uruchamiały questowe skrypty, jedynie notatnik nie wpisał ponownie tego questa no i nie było żadnych wrogów i nowych przedmiotów w jaskini. W sumie luz.

 

Wygląda na to że na ps3 warto, zanim dobije się do tych ok 11mb sejwa, wpierw skończyć wątek fabularny a później bawić się resztą póki gra na to pozwala. Moja dziewoja dopiero co kupiła tą wersję i chyba tak jej poradzę.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Skeleton Key

 

Mehrunes Razor. I nie, nie sprzedałem ich, nie upuściłem nigdzie. Wszystkie dotychczas zebrane trzymam w skrzyni w domu w Whiterun. Co ciekawsze, Mehrunes Razor zdobyłem tyle co, nawet nie wyrzucałem go z ekwipunku.

 

Skeleton Key się nie liczy do trofeum. Poza tym (z tego co czytałem) nie musisz mieć jednocześnie tych artefaktów żeby wpadło trofeum, więc jak je raz miałeś i je zgubiłeś czy sprzedałeś 'zniknęły' to i tak powinno wpaść. Zapewne masz ich dopiero 14, bo jak mówię Skeleton Key nie powinieneś wliczać. No i w queście 'Ill Met By Moonlight' można zdobyć dwa artefakty (przez bug) i oba wliczają się do trofeum. (chyba że to naprawili patchem)

 

Co do Mehrunes Razor to sprawdź czy nie leży w gablocie w Muzeum w Dawnstar. Co prawda i tak go stamtąd nie wyjmiesz, ale przynajmniej będziesz wiedział gdzie jest :sorcerer:

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Pytanie mam. Niedlugo zaczne przygode ze Skyrimem i zastanawiam sie czy pobierac patche. Z tego co piszecie to po ich pobraniu pojawiaja sie kolejne problemy wiec moze zostac przy wersji 1.0? Czy w tej grze to sprawa losowa?

Ja grałem w wersji 1.0 i nie miałem prawie żadnych problemów, a już na pewno nic pokroju tego co przeżywa k@t. Save ponad 15 MB, ponad 100h gry i wszystko dalej działa jak powinno. Tylko, że ja grałem na Xie.

Odnośnik do komentarza

Eh, no to nic, najwyżej będę się meczył z tymi questami grając nową postacią. Strasznie niejasne są zasady tego trofisa - jednym wpadał po zebraniu 14 artefaktów, innym tylko po 15, innym w jeszcze dziwniejszych okolicznościach. Cóż.

 

 

Mi wpadł przed chwilą a zliczyłem i miałem 13 artefaktów. Tak samo dostałem trophy za standing stones, jeszcze 3 miałem nieodkryte a trophy nagle tak po prostu wpadło. Dziwactwo strasznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...