Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na Dawnguarda jak dziecko na Gwiazdke. Nie chodzi mi nawet o to, ze to nowe zadania itd, ale rozszerzenie swiata o nowe lokacje i potwory. Frost Giant :wub: . Mam jednak pytanie - Dawnguard jest uruchamiany w swiecie gry, i dodaje nowe lokacje, czy teraz nie majac dodatku tez moge do tego zamku pojsc? Nie chce cie bawic w szczegoly bo nie spoilerowalem sobie fabuly dodatku, ale zastanawia mnie to :)

 

Poza tym jeszcze taka rzecz. W grze nie ma achivmentow/trofeow za ukonczenie glownego watku na najwyzszym poziomie i w zasadzie caly czas moge sobie skakac po poziomach trudnosci, nie? Czy moze cos jednak przegapilem? Bo zmienilem na Experta kiedys i teraz sobie o tym przypomnialem, zeby mnie jakis pucharek nie ominal, bo tego nie cierpie :P

 

I kolejna rzecz. Podrozuje sobie po swiecie i trafilem do Labirynthiana. Rozpoczalem zadanie z maskami bo slyszalem, ze jest jedno z najlepszych pobocznych w grze (bez guida, zeby ..... zlokalizowac sie nie obejdzie, nie jestem takim hardcorem :P) Wszedlem jednak do pomieszczenia i z ziemi wysunely sie 4 rozdzki. O sporej wartosci prawie kazda i jak cholera mnie kusi zeby je sprzedac bo nie uzywam ich, jestem lucznikiem. Ale zaraz, to Skyrim i zapewne beda potrzebne dalej wlasnie w tym labiryncie bo tam jest sporo rzeczy do aktywowania. Niesamowita gra, na kazdym, doslownie kazdym kroku zaskakuje.

 

Rozwalilo mnie jak wbijam do ostatniego nieodkrytego przeze mnie miasta po ponad 30 godzinach gry, Dawnstar a tam pustki. Chodze, chodze i patrze rozmawiaja 3 osoby, ale rozmowa wyglada nie na gadanine 3 wiesniakow tylko bardziej dostojnych osob. Starzec, jeden z nich okazuje sie byc Jarlem. Wiec pytam o co chodzi, a ten mi mowi, ze wszyscy spia i maja koszmary i ze nie ma czasu ze mna rozmawiac. Wchodze do knajpy, moze od barmana sie czegos dowiem. Ten nic nie wie nowego. Nagle zagaduje do mnie kaplan, mowiac ze wie jak temu zaradzic i zaczyna sie kapitalna misja poboczna.

A na koniec darowalem zycie temu kolesiowi i zyskalem dosc mocnego pomagiera, ale jakbym go zabil to zyskalbym kolejny deadryczny artefakt (szit! :verymad: )

 

 

Niecodzienny tytul, ktory zawsze mozna odpalic, niewazne od postepu i za kazdym razem bedzie ciekawie.

 

To jest Skyrim... :wub:

Odnośnik do komentarza

@Voytec

Bez Dawnguarda nie będziesz mógł odwiedzić tych zamków bo ich po prostu tam nie ma. :P

Jedyne co możesz odszukać w świecie to wyspa na której pojawi się jeden z zamków.

 

Btw: Jak jesteś w Dawnstar to mógłbyś podejść w to miejsce

ZABUx.png

i sprawdzić czy jest tam przewoźnik z łodzią, nie pamiętam czy jest w podstawce czy pojawia sie po pobraniu DLC.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dzieki, kudlaty, zerkne tam jutro.

 

A o kolejnych dodatkach glucho...

 

To prawda, ze ma byc ich razem z Dawnguardem 5 z czego 2 pierwsze maja ekskluzywnosc MS na miesiac?

 

Kudlaty bedac tym Vampire Lordem moge skakac pomiedzy taka forma a ludzka w nieskonczonosc? Czy wygladajac jak czlowiek, roznie sie od innych i zwracaja na mnie uwage?

 

W podstawce fabularnie jestem po tym jak

odkrylem sciane Alduina.

Ma znaczenie skonczenie watku glownego w Dawnguardzie czy w ogole nie nawiazuje ona do podstawki i mozna rozpoczynac ja kiedy sie bedzie chcialo? Ostatnia rzecz, w ktora mi sie spieszy w Skyrimie to pchanie do przodu watku glownego. Zbyt duzo jest rzeczy do zrobienia po drodze :P

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Możesz przemieniać się do woli,jedynym ograniczeniem jest czas potrzebny na transformację jakieś 5-10s.

Po zarażeniu wampiryzmem w ludzkiej formie zmieniają się oczy (co wygląda tak sobie bo postać świeci oczami) i jeśli grasz imperialem to ciemnieje cera i pojawia się pionowa blizna? od nosa do brody(podobno to bug i mają go naprawić).

 

A co do DLC to na 80% będą tylko dwa duże Dawnguard i Hearthfire(podobno).

Reszta mniejszych dodatków ma być dodawana wraz z kolejnymi aktualizacjami ale mogli pozmieniać plany bo ostatnio pojawiły się spekulacje o nowych domach i pakietach przedmiotów wypuszczanych jako osobne DLC.

 

Edti: Dawnguard nie wpływa na główna fabułę ani nie jest od niej zależny.

Na dobrą sprawę to po prostu są dwie nieco bardziej rozbudowane gildie.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Tylko 2? Fatalnie... :(

 

A ta reszta mniejszych dodatkow... w tym filmiku Game Jam pokazali rzeczy ktore w zasadzie wszystkie mogliby umiescic w grze. Glupie uczucie, jak wiesz ze zrobili cos fajnego, ale nie umiescili (jeszcze) tego w grze. Takie dziwne wrzucanie tych ficzerow po trochu w aktualizacjach, vide walka na koniu, komendy glosowe.

 

Co z ta walka na koniu? Wiadomo kiedy bedzie patch?

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Nie jest tak źle drugi DLC ma być większy od Dawnguarda więc można liczyć na dużo dobrej zabawy.

 

Walka na koniu nie ma żadnych perków,wsiadasz na konia,wyciągasz broń i naparzasz wrogów.

Na xklocku walkę dodali z patchem 1.6 a na PS3 coś im chyba nie zagrało i niestety musicie poczekać do aktualizacji która ma być dostępna razem z Dawnguardem.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Jak będzie kosztować 69pln to brać i kupować:P

 

Ja sobie dzisiaj zrobiłem powrót do Skyrima po tygodniowej przerwie i na dzień dobry dostałem dwa legendarne smoki i niedźwiedzia.

Skubańce są na prawdę wytrzymałe ledwo ich ubiłem i mimo max lvl postaci po raz pierwszy od dawna musiałem użyć mikstur leczących.

Na pocieszenie jeden ze smoków miął prawie kompletny daedrycki pancerz, tylko hełmu zabrakło XD

Odnośnik do komentarza

Mija miesiac i co? I taka wiadomosc...

 

We have not announced release plans for Dawnguard on platforms other than Xbox 360 (available worldwide). As soon as there's any new information to share, we'll let everyone know.

 

(pipi)a, nie mogli nic gorszego napisac po miesiacu czekania...

 

Na forum Bethesdy szitstorm i placz...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...