Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Barbossa 35 lvl Wood Elf, 50 godzin na liczniku.

 

Widzac brata siekajacego w Skyrim mieczem, postanowilem obrac inny, ciekawszy moim zdaniem kierunek rozwoju postaci. Skradam sie, cien to moj przyjaciel siejac spustoszenie lukiem ;) jest ciekawie, trzeba kombinowac jak podejsc przeciwnika a nie pruc jak to moj brat :P

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

też się pochwale

 

około 100godzin lvl 47 rasa Dark Elf zbroja Dedryczna zrobiona na Legendary,podobnie miecz i łuk,żona Ysolda,towarzysz Cosnach z Markhat

 

moja stylówa to takie połączenie maga i wojownikia czyli doskonale rowiniete drzewko Broni Jednorecznej i rozwinięte drzewko Magii destrukcji

Odnośnik do komentarza

Jaaaaaaa pier.dole. Bethesda to jest naprawde banda tlukow.

 

Dawnguard PS3 Update

 

 

We are not satisfied yet with Dawnguard’s performance on the PS3. We would like for everyone to have a chance to play Dawnguard, but we aren’t going to release it for PS3 knowing that some people’s experience in Skyrim will be worse. We do everything we can to have our content available to all; from our free updates, to user mods, to paid DLC. We’re as disappointed as our fans when that isn’t the case, but we’ll continue to push for that reality.

 

http://www.bethblog....ard-ps3-update/

 

I chvj, czekajcie sobie dalej.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

O kufa nawet nie wchodzę na oficjalne forum...mówiłem że PS3 dostanie DLC na końcu.

No nie fajnie ale cierpliwość was wynagrodzi :empathy2: bo Dawnguard jest świetnym dodatkiem wnoszącym wiele nowej zawartości itp itd<kopie leżącego>

Swoja drogą to M$ niepotrzebnie wydawał kasę na czasowego exa,Beth zrobiła by to za free XD

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Szybko zmieniłem z normala na expert (bo normal to parodia)i jest róznica, przy niektórcyh pseudo bossach to bez potionów w dużej ilości, taktyki pewnej, przywoływań się nie obejdzie. Smoki w prawdzie już padają w miarę łatwo ale mam komplety butów i tarcz na ognistego i smoka mrozu. Bez nich byłoby ciężej. Dopiero teraz na 34 poziomie mogę powalczyć wręcz z gigantami, a tak to było tylko łuk i czary z dystansu bo było naprawdę ciężko. Gram na 360 z najnowszym patchem i mam poniżej pytanko, które umieściłem też na forum 360. Zwiedzam wszystko prawie - gra marzenie....

 

 

Już 100 godzin i gra jest wspaniała. Zasypiam i myśle o Skyrimie, jaki quest jutro, czas leci szybciutko, uzależnia, piękne widoki i niesamowity klimat. Mam pytanie:

 

W niektórych miejscach słyszę dziwny dźwięk, takie buczeie narastające i mimo, że sprawdzam dokładnie to nic tam nie ma/ O co chodzi jakieś skarby czy jak?

 

Napisze gdzie mi się to rzuciło w uszy:

\

- droga do Iverstad i kryjówka Trolla z zabitymi Stormcloackami *nie jaskinia tylko przy drodze bez wchodzenia do środka (i tak tam buczy)

- Iverstad i przed wodospadem

- stawik z ołtarzem w którym utopił się alchemik czy mnich, idziemy wzdłuż strumienia do jego namiotu i tam też tak buczy. Wie ktoś o co chodzi?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Moderator na forum Bethesdy zakladajac temat wersji PS3 napisal, ze ekipa pracuje nad osiagnieciem akceptowalnej plynnosci.

 

Matko, juz widze jak po sciagnieciu Dawnguarda, gra sie bedzie dlawic...

 

Ja bym nie ściągał Dawnguarda w pierwszy dzień po ukazaniu się tego dodatku na PSN. Ryzyko, że ci konsola wybuchnie jest zbyt wielkie.

 

 

Szczerzę, nawet się nie zdziwię jak Dawnguard nigdy nie wyjdzie w wersji na PS3. Po tej notce pewnie znowu nie będzie żadnych informacji od Bethesdy przez miesiąc, po czym ogłoszą prace nad drugim ekskluzywnym dodatkiem dla X360 a o Dawnguard PS3 w magiczny sposób zapomną.

Odnośnik do komentarza

Ja też się delektuje i bawię, dzisiaj wpadł 37 poziom a godzin już ze 110 - tylko, że na expercie wydaje mi się za łatwo, właśnie tak od 35 poziomu. NIe wiem czy zmieniać na mastera bo już były takie momenty, że było z górki a później w Taste of Death mnie pomęczył nieźle boss z dwoma pomageriami Draugrami. Może przez to, że robiłem teraz jeden z wątków głównych i było tak łatwo? Draugrowie padali po jednym szlagu na expercie w misji z odzyskainem rogu dla Szarobrodych. Smok też jak podleciał i siadł to wytrzymał tylko jedno lądowanie i nawet się leczyć nie musiałem.... Zmieniać na Mastera? Czy to chwilowa moja przewaga i znów wróci wszystko do normy. Miałem już też tak koło 30 poziomu, że klepałem gostków ostro a tu wyskoczyło trzech bandytów z jednym magiem i było krucho, bieganie, uciekanie, leczenie. Martwi mnie, że ten smok tak pękł... Jak nie ma wyzwania to gry mnie nie bawią kurcze.. Atakować Mastera już?

Odnośnik do komentarza
Gość trenth

Co do Dawnguarda to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Mam nadzieję, że ewentualne ściągnięcie dodatku nie popsuje działającej obecnie w miarę OK gry.

 

Natomiast jeżeli chodzi o mojego champa to jest chyba 44 lvl Cesarski, niezgorszy zabijaka. Daje radę z heavy armor i two-handed weapon lub light armor + stealth + bow - zależy na jaki typ mordowania mam obecnie ochotę a te skille mam rozwinięte na 90+. Czarów nie używam prawie w ogóle, a mam ich aż 3! (ulubiony spell to Healing znany... od początku gry ;)) A tak się składa że właśnie dzisiaj zostałem Arcymagiem w College of Winterhold ;)

Odnośnik do komentarza

a podstawa Skyrima po tych wszystkich patchach chodzi płynnie? pytam się bo nie grałem

 

Da się grać choć przycinki i zwiechy konsoli nadal są. Polecam też wyłączyć Autosave

a jak wyglada sytuacja w tym miesie krasnoludów?

 

jak ja gram na pc to tam mam polowe fps mniej ;)

 

btw

miedzy normal a expert nie ma praktycznie zadnej roznicy.

wszystko pada tak samo szybko

na master jest masakra. Jak zaatakowal mnie smok to siedzialem pod mostem czekajac az mu sie znudzi :D

Odnośnik do komentarza

Zostałem jednak na expercie, robiłem później misje Towarzyszy ze Srebrną Ręką i już było tak jak powinno, czyli dobrze wyważony poziom trudności, ciężko z niektórymi bossikami i trzeba się ratować potionami. Widocznie misja główna ma poziom trudności podpierdółkowaty no i smoki nie są już wyzwaniem. Ale reszta na expercie dalej nie pozwala się bujać jak conan. Gram one handed plus tarcza i czary przywołujące, lecznicze. Którzy z wrogów was najbardziej wkur.wiają? Mnie chyba Falmerzy (od razu skojarzenia z Zejściem miałem). Do 3 Falmerów to spokojnie ale znalazłem jaskinie gdzie jak mnie zauważą to 20 chyba napiernicza i już nie ma zmiłuj.... Co do Miasta Krasnoludów mam je dawno za sobą i tam gra chodziła bardzo płynnie tylko ja gram na 360 więc nie wiem jak na ps3. Nieraz w podziemiach jakiś spadną klatki szczególnie jak dużo się dzieje ale tak to jak na tyloletnią konsole to jest miód i te widoczki. NIektóre lokacje to dzieła sztuki, Bloodmoon, jaskinia z drzewem, Markrath. Byłem dopiero tylko w w Falkreath, Whiterun, Markrath z tych duzych miast, bo jak się do jakiegoś wchodzi to parę godzin znika na zwiedzanie hehehe. Zrobie misje Towarzyszy i śmigam do Solitude albo Rift. Pozdrawiam wszystkich miłośników Skyrima. Heh gra marzenie, aż się boję ile mi zejdzie godzin, żeby prawie wszystko pozwiedzać. Masakra!!!!

Odnośnik do komentarza

To jest nie jest śmieszne :(

 

ja chce Juz Dawnguarda

 

Nie zdziw się jak Dawnguard (ani żadne inne DLC) nie ujrzy światła dziennego na PS3.

 

Patch 1.7 nie zawiera informacji trofeówych dla Dawnguard co oznacza, że Bethesada będzie musiała wypuścić kolejnego patcha dla PS3 by go uwzględnić. Dodając do tego informację o "niezadowoleniu" Bethesdy z poziomu jaki prezentuje Dawnguard PS3, sytuacja nie maluje się zbyt ciekawie.

 

Jeżeli do końca tego miesiące nie podadzą informacji kiedy mają zamiar wydać Dawnguard na PS3 to będzie już będzie można poważnie zacząć martwić się czy ten dodatek ujrzy światło dzienne na maszynce Sony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bethesdzie brakuje specjalistów? Posrane te czasy dla graczy. Niby jest fajnie, dużo gier itp... no ale nie ma nic dopracowanego, nic nie działa tak jak należy (gry dopracowane pod względem technicznych można policzyć chyba jednej ręki) a właśnie ta nieszczęsna Bethesda co chwila daje ciała (a jeśli już jestem przy Bethesdzie to Cenega mi się kojarzy). Gry nie są tanie, kompy, konsole... a tu co produkt to jakieś śmieszne wymówki... Na pc w Skyrima nie pogram, bo ma duże wymagania... Nie zagram po polsku, bo Cenega dała ciała... Nie zagram w Dawnguard, bo Bethesda dała ciała... A Ty graczu odkładaj pieniążki i płać za półprodukty. Sorka za tego flejma... no ale jasna cholera...

Odnośnik do komentarza

Scalakowalem Skyrima i powiem wam szczerze, ze po tych wszystkich godzinach dodatek nie robi juz takiego wrazenia. Jest pare fajnych nowych patentow (chocby mozliwosc wyczarowania konia), sa fajne misje, ale koncowka byla juz dla mnie z lekka meczaca. Szczegolnie misja, gdzie mamy odzyskac luk Auriela. Nudne ciemne korytarze, przez ktore lazimy dobra godzine, pozniej zimowa oprawa i znowu ponad godzine lazenie i tak wkolko.

Najlepsza gra na konsolach nowej generacji, ale poki co idzie dalej, bo na 2 dodatek juz nie czekam.

Odnośnik do komentarza

A ja i tak czekam na Dawnguarda i na przyszly dodatek tez.

 

Peklo niedawno 100 godzin (aktualnie 105) i przed chwila wpadlo trofeum, o ktore balem sie najbardziej - Oblivion Walker, dlatego, ze jeden artefakt pominalem, ale dalo rade! Fuck, powiedzialem sobie, ze jak to wpadnie to kusze sie na platyne. :)

 

W grze jest bug z levelami zwiazany z ksiega Oghma Infinium. Absolutnie nie chce czegos takiego uzywac bo do 50 mi malo zostalo, ale on polega na tym, ze wystarczy, ze raz sie ja przeczyta i skill wlatuje na maksa we wszystkim?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...