Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

W grze jest bug z levelami zwiazany z ksiega Oghma Infinium. Absolutnie nie chce czegos takiego uzywac bo do 50 mi malo zostalo, ale on polega na tym, ze wystarczy, ze raz sie ja przeczyta i skill wlatuje na maksa we wszystkim?

 

 

Nie żebym używał bo to dla mnie frajestro trochę...

Odnośnik do komentarza

Zupełnie się nie zgodzę. Ja przy swoim drugim przejściu od razu wrzuciłem buga z Oghmą i po niecałych 10h męczenia się w końcu miałem w końcu taką postać jaką chcę, bo mogę i się skradać z łukiem, i walić dwoma mieczami naraz i czarować. Dla mnie Skyrim ma przede wszystkim sprawiać frajdę i o ile przy pierwszym przejściu absolutnie odradzałbym jakiekolwiek glitchowanie, tak przy drugim daje to bardzo dużo funu.

 

Ale to jest piękne w grach singleplayer. Nikt nie ma prawa powiedzieć nikomu innemu jak ma grać, bo tak naprawdę nic nie jest niezbalansowane. Dla każdego coś miłego ;)

Odnośnik do komentarza

Peklo niedawno 100 godzin (aktualnie 105) i przed chwila wpadlo trofeum, o ktore balem sie najbardziej - Oblivion Walker, dlatego, ze jeden artefakt pominalem, ale dalo rade!

Wybaczcie za głupie, może dla niektórych, pytanie. Czy jak te artefakty sprzedałem, to mogę je jeszcze zdobyć?

 

To jest spis zadań i miejsc gdzie te artefakty można zdobyć?

 

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Daedric_Quests

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Peklo niedawno 100 godzin (aktualnie 105) i przed chwila wpadlo trofeum, o ktore balem sie najbardziej - Oblivion Walker, dlatego, ze jeden artefakt pominalem, ale dalo rade!

Wybaczcie za głupie, może dla niektórych, pytanie. Czy jak te artefakty sprzedałem, to mogę je jeszcze zdobyć?

 

To jest spis zadań i miejsc gdzie te artefakty można zdobyć?

 

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Daedric_Quests

 

Jak już je sprzedalas to ich już nie odzyskasz/nie kupisz(poprawcie mnie jeśli się myle) Jedynym wyjściem pozostaje wczytanie save jak jeszcze ich nie sprzedales lub rozpoczęcie gry od nowa

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem sprzedane przedmioty mozna odkupic. Udaj sie dokladnie do tego, ktoremu sprzedales przedmiot.

Dokonam wkrótce weryfikacji. Nawet nie jestem pewien ile tych artefaktów posiadałem, bo nie zwróciłem uwagi na to trofeum. Jeszcze jedno - questy dedryczne mogą nam przepadnąć w jakiś sposób?

czy ma ktos liste tych przedmiotow?

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

mam problem z jednym questem Dedrycznym a chodzi o The Break of down. Mam Find Merida's beacon która odslya mnie do lokalizacji Volunruud. Jestem w tej lokacji i oznacznik misji prowadzi mnie do Elder's Coirn i za chiny nie mogę otworzyć tych drzwi.Wsadziłem jakis miecz i pasowało,lecz teraz musze wsadzić topór którego nie moge znaleść

Odnośnik do komentarza

Uff Obluvion Walker wpadło. Do platyny zostało parę pucharkow a jeden z trudniejszych to Golden Touch. Mam dopieo 20-30tys :confused: Macie jakieś tipy jak najszybciej zdobyć ten pucharek?

 

Pisałem już w dziale X360. Kup perk Invest w speechu, i zainwestuj w Riverwood Trader. Gościu zamiast 1000 dostaje 10 000 złota więcej.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

To mam pytanie co do jeszcze jednego pucharka mianowicie Reader

 

Mam parę umiejętnosci zrobionych na 100 więc jeśli przeczytam książkę która powinna dać mi skilla do umiejętnosci którą mam na 100 a mi nie da tego skilla bo mam to umiejętnosc na 100 to mi zaliczy jako przeczytana Skill Books?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...