Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Myslicie, ze jak wyjdzie Dawnguard i Hearthfire na PS3 to beda w tych samych, pelnych cenach co na Steamie? Albo chociaz jakby dla Plusowiczow byly jakies znizki. Spoznione DLC do Falloutow tez wychodzily w tych samych cenach?

 

Bo kurde, Dawnguard (20$) + Hearthfire (5$) + Dragonborn (20$) to wyjdzie ok 150 zł. To wiecej niz za nowego Skyrima :D

Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer...-ps3-ju-wkr-tce

 

DLC zmierzaja na PS3! Last but not least! Fap, fap, fap, fap, fap.

 

Radzę się nie podniecać. Update od Joysticka:

 

Update: Bethesda informs us it's not clarifying further. A rep tells us, "It simply is meant to inform fans new content is coming to PC and PS3."

 

Zauważ, że w pierwotnej wiadomości nie jest napisane, że posiadacze maszynki Sony otrzymają zaległe DLC ale "nową zawartość".

 

Zbroja dla konia, anyone?

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Niee, bez przesady. Jedyna nowa zawartoscia jest Dawnguard i Hearthfire. Nie ma nic innego, zadnych innych malych dodatkow. Mecza sie nad dodatkami PS3 4,5 miesiaca, z pomoca przybywa im Sony i teraz nagle mowia, ze dodatki sa coraz blizej nie dlatego, zeby wydac tylko Hearthfire (tylko ten dodatek bylby niezlym ciosem). To bylaby kompleta PRowa porazka dla Bethesdy. Tam nie pracuja idioci.

 

Nie rozumiem, czemu wspominaja o PC. Przeciez pecetowcy otrzymali zarowno Dawnguard i Hearthfire.

 

Jutro rocznica premiery Skyrima. Moze bedzie jakies male info.

Odnośnik do komentarza

Niee, bez przesady. Jedyna nowa zawartoscia jest Dawnguard i Hearthfire. Nie ma nic innego, zadnych innych malych dodatkow. Mecza sie nad dodatkami PS3 4,5 miesiaca, z pomoca przybywa im Sony i teraz nagle mowia, ze dodatki sa coraz blizej nie dlatego, zeby wydac tylko Hearthfire (tylko ten dodatek bylby niezlym ciosem). To bylaby kompleta PRowa porazka dla Bethesdy. Tam nie pracuja idioci.

 

Nie rozumiem, czemu wspominaja o PC. Przeciez pecetowcy otrzymali zarowno Dawnguard i Hearthfire.

 

Jutro rocznica premiery Skyrima. Moze bedzie jakies male info.

 

Dlatego piszą o nowej zawartości dla PC i PS3. Dostaniemy jakieś popierdółki i pewnie na tym będzie koniec. Jeżeli to miałyby być naprawdę Dawnguard i Hearthfire to potwierdzili by to a jednak wciąż nie chcę podać do informacji czym ta nowa zawartość jest. Nie uważasz, że to co najmniej dziwne?

 

Nie zrozum mnie źle, też chciałbym żeby te dodatki ukazały się na PS3 ale nie uwierzę, że tak się stanie aż nie ujrzę ich gotowych do zakupu na PS Store.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Szprota
The Elder Scrolls V: Skyrim - PS3 na pewno otrzyma DLC

 

Pete Hines – specjalista od PR i marketingu w firmie Bethesda Softworks przekonuje, iż posiadacze konsoli PS3 otrzymają pierwsze rozszerzenia do Skyrima (Dawnguard i Hearthfire). Wydawca nie zapomniał o swoich zobowiązaniach, nadal pracuje nad rozwiązaniem krytycznych problemów. Pozostało w tym temacie tylko kilka kwestii. Wkrótce spora grupa pominiętych konsumentów, a zarazem fanów wspomnianego RPG-a otrzyma ostateczne wyjaśnienie niewygodnej sytuacji.

 

http://www.grasz24.pl/newsy/-flesz-the-elder-scrolls-v-skyrim-ps-na-pewno-otrzyma-dlc,1,1,13948

Odnośnik do komentarza

Dopiero wczoraj po ponad rok po premierze kupiłem tę zacną gre trochę przeraża mnie jej wielkość ale jest wspaniale,rpg nie lubie za bardzo grałem tylko w fallouty dlatego postanowiłem zaryzykować i dobrze zrobiłem :D

A teraz mam parę pytań :)

Czy już na początku moge się wszędzie pchać czy przeciwnicy są nie do rozje,bania?

Jak najlepiej zdobywać kasiorke najłatwiej?

I na koniec,czy można podnosić przedmioty tak jak to było w f3 za pomocą gałki w tamtym przypadku,tutaj coś mi nie idzie ^^

Odnośnik do komentarza

Mozesz sie pchac gdzie chcesz i poznawac. Potwory nie leveluja wraz z Toba i wiekszosc jest do zabicia, ale jak zajdziesz za daleko to mozesz miec problemy. Na powierzchni nie zaczepiaj raczej olbrzymow.

 

Loot everything, otwieraj wszystkie ciala, skrytki itd, zbierzesz wtedy siano. Do tego zbieraj wartosciowe rzeczy zeby kd razu je sprzedac.

 

Wszystko podnosisz jednym przyciskiem, X. Jak go przytrzymasz to wezmiesz to do lapy i galka bedziesz mogl manewrowac i nalozyc komus garnek na leb. :)

Odnośnik do komentarza

będą jeszcze jakieś patche poprawiające wersję PS3? jak obecnie trzyma się owa wersja?

Jasne, ze beda patche. Niedlugo dodatki i wraz z nimi nowy patch.

 

Jezeli chodzi o aktualna forme, to jest to juz czas, by spokojnie kupowac Skyrima. Od strony technicznej jest zdecydowana poprawa. Duzo rzadsze freezy, dropy animacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...