Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że będzie to zrobione w następujący sposób:

 

1. kupujesz ziemię

2. budujesz domek, zawsze taki sam, mały

3. dokupujesz różne ulepszenia

 

Tych ulepszeń będzie pewnie kilkanaście np. ogród, stajnia, dodatkowe komnaty, może dodatkowe piętro.

 

Jeżeli to będzie drugie i ostatnie DLC do Skyrim to Beth się nie postarała. O ile sama gra miażdży, tak dlc do niej to jakaś porażka. Z drugiej strony zamiast dlc wolałbym, żeby wydali normalny dodatek jak Shivering Isles czy Bloodmoon.

Odnośnik do komentarza

;] zastałem całą ekipę na miejscu i juz chatka z pełnym wyposazeniem jest moja. ;)

 

ps a ktos moze wie ocb ad mojej poprzedniego pytania?

 

Takie pytanko, dlaczego po napotkaniu obozu Imperial'istów nie moge ubić dowódzcy? Koleś pada na kolana i po chwili wstaje, dobić się nie daje :( Jestem po stronie nordów i juz wygrałem "wojne".

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

humanno

 

 

a przypadkiem w quescie głównym nie zrobiłes rozejmu miedzy Stormcloak a Imperial bo gdybyś wygrał wojnę po stronie Stormcloak to by ten generał niezyl(na samym koncu tego questline generał umiera)

 

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

humanno

 

 

a przypadkiem w quescie głównym nie zrobiłes rozejmu miedzy Stormcloak a Imperial bo gdybyś wygrał wojnę po stronie Stormcloak to by ten generał niezyl(na samym koncu tego questline generał umiera)

 

 

nie-e, Urlyk osobiście

 

ubił generała

a imperials są do mnie wrogo nastawieni.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Chyba nie, bo przy innych obozowiskach była ta sama sprawa, dowódzca był niedobijalny. No chyba ze faktycznie gdzies jest taki quest ktory dotyczy tych campów, chociaż wątek głowy dotyczący wojny. jest ukończony.

 

ed:

sprawdziłem inne fora i zdaje się, że nikt nie zna rozwiązania, a camp leaders są niesmiertelni bo... tak jest lepiej jeśli obozy obu frakcji są rozmieszczone na mapie - bardziej realistycznie : /

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...