Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

Jakiś czas temu długo korespondowalem z gościem z Cenegi(pozdrawiam cię Marku) i ostatnia wiadomość brzmi od niego że Szansę są bardzo małe lecz oni dalej będą "walczyć". Później wkleje całą korespondecje z Markiem

 

Pisalem do niego niedawno ale nie odpisuje(zawsze odpisywał)

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

Taaaa będzie w PL na konsolach jaaasne.

Poczekajcie na Skyrim 2,większe szanse :verymad:

 

A przy okazji ,polecam to obejrzeć:

http://www.youtube.com/watch?v=S9XG6wC9bu8&list=UUFiHjGyrJux8Rt4e6mUPU-w&index=4&feature=plcp

 

 

@Słupek nie męcz Lionela i idź kupić Skyrim,omijasz jedną z najlepszych gier tej generacji...

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Ehh ja tu się chciałem z wami podzielic informacjami a wy do mnie z hejtem :D

 

Tyle że w tych mailach gosciu też pisał dlaczego nie ma PL i inne takie rzeczy ;)

 

BTW

@Slupek

Nie jestem synem ryska i grażyny i wgl Rysiek bie żyje xD

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

Tak,wolny miesiąc to minimum.

A znając Słupka to świat go wciągnie i przez miesiąc nie zrobi żadnego questa bo będzie łaził/oglądał/polował na randomowe wydarzenia i sprawdzał czy w każdym mieście wszystkie npc mają własny plan dnia(a mają, nie pytajcie skąd wiem :whistling: ).

Edytowane przez kudlaty88
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko, że na Skyrima musisz mieć wolny miesiąc. Nie przesadzam xD.

 

W rzeczy samej, jesli ktos chce podejsc do tej gry, wolny miesiac to wrecz wymog.

 

Sam w lodowej krainie spedzilem ponad 150 godzin i nie zaluje ani minuty. Podczas gry rozmawialem przez TS z 2 kumplami i jak sie okazalo, kazdy z nas 3 poszedl w inna strone i kazdy mial ciekawe historie do opowiedzenia o tym co znalazl/zrobil etc. Bez watpienia pretendent do "Game of the Generation" :D. Teraz tylko czekam az wydadza wszystkie DLC i znowu wsiakam w ten cudowny swiat.

Odnośnik do komentarza

2011 rok byl fantastyczny, ale ja dopiero teraz podjalem decyzje, ktora gre uwazam za najlepsza. Dopiero teraz moge powiedziec, ze moja Gra Roku jest Skyrim. Kupilem prawie na premiere (16.11) i po 25 godzinach porzucilem Skyrima. Powiem szczerze, ze troche walka mieczem mi sie znudzila. Przyszly inne gry itd. Wrocilem niedawno i dopiero teraz dostalem ostrego kopa, jak zaczalem grac lukiem.

 

Mimo iz w BF3 spedzilem sporo godzin online i spedze ich jeszcze mnostwo, to caly czas jestem graczem singlowym. Battlefield to tak naprawde wyjatek dla mnie.

 

Skyrim to 3 najlepsza dla mnie gra z otwartym swiatem w tej generacji. Wyzej od niego cenie sobie tylko 2 sandboxy - GTA (IV i Epizody wkladam do jednego wora) i RDR.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Mój top 3 tej generacji tak wygląda.

 

Skyrim

RDR

GTAIV&JC2

 

Tylko GTAV ma jakieś szanse tutaj zamieszać ale pokonać Skyrim będzie bardzo trudno.

Gra Bethesdy wygrywa tym że oferuje więcej zadań i rzeczy do zrobienia niż reszta gier razem wzięta.

Ogrom produkcji po prostu przytłacza a w połączeniu z Dawnguardem i kolejnym DLC prawdopodobnie stanie się absolutnym molochem którego można porównywać tylko z grami mmo.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Fajnie, że tak dopiero po 20h grania faktycznie może określić kim będzie twoja postać. Ja dopiero po dołączeniu się do gildii złodziei zadecydowałem, że będę grać bardziej skradankowo. Wszystko przez przekonywujący klimat tejże gildii, u Towarzyszy brakowało jakiegoś celu.

Odnośnik do komentarza

Pograłem z 40h, odstawiłem grę na półeczkę i jak wróciłem do niej po miesiącu to nie wiedziałem za co się wziąć i jej ogrom mnie przytłoczył, już nie potrafiłem wsiąknąć tak samo jak kiedyś. Co nie zmienia faktu, że uważam tą grę za jedną z najlepszych na tej generacji, GENIALNY klimat.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie najlepszą gildia z podstawki jest mroczne bractwo,głównie dlatego że również preferuję skradankowy styl gry i naparzanie z łuku.

Gildia złodziei nie pozwalała mi rozwinąć skrydeł... :P

 

@Voytec

Moja główna postać jest zabójczym łucznikiem ukrywającym sie w cieniu ale jeśli dojdzie do starcia krótkim dystansie sięga po miecz i tarczę.

A jak się wkoorwi to sieje śmierć i zniszczenie jako Wampirzy Lord

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

No właśnie dla tego wolny czas jest konieczny bo miałem tak samo (grałem 14h) i musiałem zacząć od początku. Inaczej się nie da bo potrzeba być na bieżąco z tymi setkami questów.

 

Lokacje to najjaśniejsza strona tej gry i tło polityczno-historyczne, bo ciekawych zadań jest mało, a główny wątek jest tylko ok. To ten wykreowany świat jest najważniejszym bohaterem.

 

kudlaty Mroczne Bractwo spoko, aż pomyśleć, że miałem pomysł by je zniszczyć. xD

Odnośnik do komentarza

Gra jest bardzo dobra, to fakt, ale mi jakoś eksplorowanie świata nie przypadło do gustu (a w takim Falloucie NV to z 50 godzin łaziłem po pustkowiu sam nie wiem za czym... Jeszcze jak się odpaliło na poziomie hardcore...) i wolałem wykonywać same questy, które są wręcz genialnie wykonane. Najbardziej mi się spodobała Gildia Magów, po raz kolejny zresztą, w Oblivionie ta gildia też miała świetną fabułe i postacie. Gildia Złodziei jest moim zdaniem beznadziejnie wykonana w tej części.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie zrobiłem battle maga, w jednej łapie miałem miecz a w drugiej jakiś czar i grało się bardzo przyjemnie. Granie pure magiem jest zbyt nudne, bo po rozwinięciu Destro masz prawie każdego stwora na czar, plus możesz sobie zrobić bardzo wysoki magicka regen dzięki enchantingowi.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

 

 

Jaki macie lvl i ile przegranych godzin? Jaki styl preferujecie?

 

U mnie 66 godzin i 27 lvl (doslownie jeden skill i bedzie 28), gram lucznikiem z archery 93. Bedzie 100 to wroce do miecza. :)

24h

26 lvl ( 1 skill i bedzie 27)

ork berserker

młot + ciezka zbroja

 

kowalstwo na 100lvl

zbroja na 70

bron 2 reczna na 70

smoczy armor

 

i jest dziwnie.

Smoki padaja z mojej reki jak muchy

a renegaci zabieraja po 1/2 zycia

Odnośnik do komentarza

Jaki macie lvl i ile przegranych godzin? Jaki styl preferujecie?

 

U mnie 66 godzin i 27 lvl (doslownie jeden skill i bedzie 28), gram lucznikiem z archery 93. Bedzie 100 to wroce do miecza. :)

24h

26 lvl ( 1 skill i bedzie 27)

ork berserker

młot + ciezka zbroja

 

kowalstwo na 100lvl

zbroja na 70

bron 2 reczna na 70

smoczy armor

 

i jest dziwnie.

Smoki padaja z mojej reki jak muchy

a renegaci zabieraja po 1/2 zycia

Grasz na Master?

 

W ogole wada Skyrima jest poziom trudności. Gralem na Normalu na samym poczatku i po chwili zmienilem na Expert - nie odczulem zadnej roznicy. Potem zmienilem na Master i to samo. Takie same obrazenia zadaje, takie same przyjmuje... fakt, postac sie rozwija, ale w okolo inni przeciez tez...

 

Niose dobra wiadomosc.

 

http://www.bethblog....ll-steam-users/

 

Patch 1.7 na konsolach pojawi sie w tym tygodniu. Co wiecej, gstaff w zapytaniu do Dawnguarda na PS3/PC napisal "We’re hoping to have more information to share this week."

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Patch 1.7 na konsolach pojawi sie w tym tygodniu. Co wiecej, gstaff w zapytaniu do Dawnguarda na PS3/PC napisal "We’re hoping to have more information to share this week."

 

Źle zrozumiałeś newsa. "For those on consoles, the current plan is to submit the update to console manufacturers this week. As soon as it’s available, we’ll let you know." Bethesda w tym tygodniu wyśle ten patch do certyfikacji przez Sony i Microsoft. Zanim ten patch przejdzie certyfikację miną ze dwa tygodnie.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Patch 1.7 na konsolach pojawi sie w tym tygodniu. Co wiecej, gstaff w zapytaniu do Dawnguarda na PS3/PC napisal "We’re hoping to have more information to share this week."

 

Źle zrozumiałeś newsa. "For those on consoles, the current plan is to submit the update to console manufacturers this week. As soon as it’s available, we’ll let you know." Bethesda w tym tygodniu wyśle ten patch do certyfikacji przez Sony i Microsoft. Zanim ten patch przejdzie certyfikację miną ze dwa tygodnie.

No, masz racje. My bad...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...