Skocz do zawartości

Tales of Xillia


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, to by było jakby się zdecydowali na jakie platformy chcą wydawać gry z tej serii.

Różne eksperymenty na PSP, DSa rozumiem, bo dużo egzemplarzy jest w rękach graczy na całym świecie i do tego kieszonsolki gwarantują stosunkowo niski koszt developingu, ale totalnie nie rozumiem czemu po doświadczeniach z programowaniem Vesperii postanowili olać wersję na Xboxa.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pokaż mi Tales'a z poprzedniej generacji który tak wygląda ;p

 

Swoją drogą, pomimo że potwierdzono wydanie Grace'a F na zachodzie, to czy wiadomo coś że Xillia zmierza na zachód? Wcześniej jak czytałem mówiono o Gracie i jakimś nowym Tales of ale nie sprecyzowano czy mowa o Xilli(i muszę powiedzieć że jak widzę walkę tej parki nowych bohaterów to mam dziwne skojarzenia z Prince of Persia 2008).

Odnośnik do komentarza

Czy gra wyjdzie na zachodzie, to raczej okaże się po sprzedarzy zapewne Grace F (cieżko im było wydać również wersje na Wii i choćby do zachodnich edycji dodać dodatki?), i Abyss, ale znając politykę tej firmy (nomen omen ostatnimi czasy bardzo dziwną), to jakoś nie spodziewam się cudów.

No i ja rozumiem, że chcą ze swoją serią dotrzeć do osób zainteresowanych (choć nie powiem w czas się poamientali, olewając dość częśto Zachód), ale czy nie mogą tego robić w trochę inny sposób, niż zmuszać ludzi do skakania po platformach.

Oczywiście przyznaje się, ja mam ten konfort, że mam wszystkie obecne stacjonarki (choć X360 mam zamiar wymienic na slimke), więc w sumie mi to zwisa na jaką platformę wychodzi kolejny Tales...

Ale przecież nie każdy będzie kupował każdą konsole dla jednej gry w którą chce pograć. Nie lepiej z Telsów zrobić serie multiplatformową, by każdy był zadowlony, a firma lepiej by na tym zarobiła? Oczywiście wiem, że to oznacza większy budżet, ale nie przesadzajmy...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gdyby "fani" nie błagali Bamco o Tales of Graces f to, może by Xillia wyszła po angielsku, a tak Ci którzy chcą Xillie muszą kupić po 3 kopie Graces f.

System walki gorszy niż w Graces f, ale lepszy niz w grach od Theam Symphony( Symphony, Abyss, Vesperia). Save w każdym momencie.

System dodatków zjada wszystkie gry dostępne na rynku( można bardzo mocno ingerować w wygląd postaci). Loadingi prawie nie istnieją ( spokojnie jesli wyjdzie wersja USA to gra będzie miała z tym problem).

Ktoś równiez chyba zagroził Sakurabie, że mu twarz obije bo pierwszy raz od Phantasy(96r.) zrobił orgyinalny soundtrack.

Wybór postaci jest miłym urozmaiceniem choć scenariusze za rzadko się rozdzielają.

Odnośnik do komentarza

Miłość między 15 latkiem, a 20 latką niewróży jakoś dobrego podejścia do tej gry Amerykanów+ jest troche o Bogu co Fox News może podchwycić.

 

Ktos chyba nie gral w Xenogears by martwic sie o takie rzeczy ;) Nie martw sie raczej o kwestie chrzescijanskie bo to akurat tylko u nas na starym kontynencie by byla szopka(vide wlasnie Xenogears, ktore nie bylo wydane w PALu przez podobno wlasnie kwestie religijne) . W Europie nie musi wyjsc( region free ROCKS :) ), byleby przetlumaczono z jap. na eng.

 

Ps. estel popraw jak mozesz temat na Xillia, a nie Xilla badz niech ktos z Modow zadziala w tej sprawie...jezeli mozna.

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się że sprzedaz 350 tys. sztuk Vesperii na ps3 w ciągu kilku miesięcy to dla Namco swietny wynik.

 

Byś wiedział ile Scamco zarobiło na DLC/Maskotkach/Poduszkach/ Konwentach i innych pierdołach, to mogli by i połowe tego sprzedać a by zarobili.

 

 

Ktos chyba nie gral w Xenogears by martwic sie o takie rzeczy ;) Nie martw sie raczej o kwestie chrzescijanskie bo to akurat tylko u nas na starym kontynencie by byla szopka(vide wlasnie Xenogears, ktore nie bylo wydane w PALu przez podobno wlasnie kwestie religijne) . W Europie nie musi wyjsc( region free ROCKS :) ), byleby przetlumaczono z jap. na eng.

 

 

W takim razie wytłumaczysz czemu W USA niewychodzi Xenoblade?

 

Jak chcesz żeby przetłumaczyli Xillie to przygotuj na Graces f jakoś tak 120$ ( 40$ na gre, a resztę na DLC).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że Xenogears nie wydali w Europie bo to oznaczało morderczy zapieprz nad europejskimi lokalizacjami. Kontrowersyjna zawartość to raczej alibi, zważywszy, że w USA są środowiska bardziej walnięte religijnie niż w Europie. ; ) Dziwi właśnie nie wydanie Xenoblade, chociaż NoE dało przetłumaczoną grę na tacy.

 

Mimo to cieszy, że sprzedaż ToX jest tak dobra. To najlepszy wynik od czasów PS2 (chyba lepiej niż Abyss, ale nie jestem pewien). Na pewno zagram jak wyjdzie u nas. Lista wydawnicza Bamco na Zachód jest jednak dziwna, bo ToGf zapowiedzieli na dość późny termin kiedy Xillia była już w tamtym czasie ujawniona (tak mi się przynajmniej wydaje).

 

@ kypq

 

To prawda, że struktura lokacji w ToX przypomina FFX czy ktoś przesadza? Po wcześniejszych informacjach spodziewałem się raczej FFXII/XB (nie żebym narzekał jeśli to jest dobrze zrobione). : P

 

Aha, poprawiłem nazwę tematu. Sam nie wiem jak ona mi umknęła. ; )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...