Skocz do zawartości

Tales of Xillia


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje mi się że sprzedaz 350 tys. sztuk Vesperii na ps3 w ciągu kilku miesięcy to dla Namco swietny wynik.

 

Byś wiedział ile Scamco zarobiło na DLC/Maskotkach/Poduszkach/ Konwentach i innych pierdołach, to mogli by i połowe tego sprzedać a by zarobili.

 

 

Ktos chyba nie gral w Xenogears by martwic sie o takie rzeczy ;) Nie martw sie raczej o kwestie chrzescijanskie bo to akurat tylko u nas na starym kontynencie by byla szopka(vide wlasnie Xenogears, ktore nie bylo wydane w PALu przez podobno wlasnie kwestie religijne) . W Europie nie musi wyjsc( region free ROCKS :) ), byleby przetlumaczono z jap. na eng.

 

 

W takim razie wytłumaczysz czemu W USA niewychodzi Xenoblade?

 

Jak chcesz żeby przetłumaczyli Xillie to przygotuj na Graces f jakoś tak 120$ ( 40$ na gre, a resztę na DLC).

 

Dolary tu akurat zły przykład, bo Graces F pojawił się jako preorder w UK na 6 styczeń 2012, a w USA nadal nie ma żadnego choćby tyci mini infa o wersji dla nich :)

Odnośnik do komentarza

Ludzie doszukujac sie ewentualnych problemow z wydaniem jej na danym kontynencie nie maja chyba co robic. Seria "Tales of" to produkt jakby nie patrzec niszowy i watpie by media zaczely grac specjalnie w tego jrpga i doszukiwac sie jakis skandali.

Problem tkwi w polityce Bamco, ktora funkcjonuje na zasadach...no wlasnie, chyba nawet oni nie wiedza jakich :P Ciesze sie jak narazie z Tales of Graces F i to jak narazie mi wystarczy...a byc moze Xillie zobaczymy na Playstation Vita, who knows :)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Sorry za odkopywanie tematu.

Gdyby ktos chciał sprawdzić swój japoński to na ebay'u można kupic używaną Xillie za 40 dolców. Ja swoją kopię juz zamówiłem, teraz tylko czekać. To będzie mój pierwszy tales of. Po tym sobie załatwie graces f i na końcu mam nadzieję vesperie w cenie niższej niż 90$.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Musze powiedzieć, że dzisiaj Xillia mnie pozytywnie zaskoczyła fabułą. Oprócz tego bardzo podobają mi się te całe skity, fajnie pokazują relacje miedzy postaciami i potrafia rozśmieszyć. Pozatym trofea nie wyglądają na trudne do zdobycia, chyba spróbuję zdobyć platynę. Jedwabista gierka!

 

W którym momencie bo takich zaskoczeń to jest kilka.

Skity są fajne, np ten w którym dowiadujemy się kto układa włosy Milli.

 

Jak ktoś chce szybko się wzmocnić to gdy jest w wiosce Milli może iść na bagna ( 3 wyjście) i praktycznie za oddany do sklepów złom podnieść lvl zaopatrzenia do 60.

Odnośnik do komentarza

Xillia skończona. 45 h, z czego ostatnie 4 to robiłem jakies subquesty i zdobywałem fell arms. Jestem zachwycony tą grą, kypq dobrze pisał, że gra ma momenty w fabule kiedy naprawdę potrafi zaskoczyć. System walki bardzo mi się podoba, dawno nie grałem w coś tak dynamicznego (chodzi o rpg). Pewnie będzie to mój ulubiony tales (bo pierwszy), już mam ochotę na następnego, ale najpierw platyna.

Namco by mogło to w końcu wydac na zachodzie bo naprawdę warto zagrać. Jedyne co czasami raziło po oczach to grafika, co już pewnie wszyscy widzieli na filmikach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...