Skocz do zawartości

Tales of Xillia


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle to ktoś grał w to i w Vesperie? Jakieś porównanie tych gier? Która lepsza?

 

Graces f - najlepszy system walki, dużo do roboty, średni bohaterowie, dobra fabuła.

Vesperia - przestarzały system walki, dużo do roboty ale czasem na odwal ( dodatkowe podziemia to wersja sepia), dobrzy bohaterowie(zależy jak komu), bardzo dobra fabuła.

Xillia- dobry system walki, mało do roboty i na odwal( dodatkowe podziemia to wersja sepia, do zdobycia w grze całe "3" kostiumy i niestety nie na postać ale dla wszystkich),genialni bohaterowie(zależy jak komu), świetna ale niedokończona i z dziurami fabuła.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja mogę porównać tylko Graces f i Xillia.

 

Graces F - najlepszy system walki, od groma do roboty... mam jakieś 170h wygrane a przeszedłem grę tylko 2 razy, 2 razy Future Arc i nie zdobyłem wszystkich tytułów -.-

 

Xillia - System walki dobry, ale gorszy niż w graces f, postaci bardzo fajnie nakreślone, ale mam wrażenie że ogólnie gra została wydana za szybko, aby zdążyć na 15 rocznicę Tales.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No mi się akurat system w Vesperii bardzo podobał, ale to pewnie dlatego, że to mój pierwszy Tales był :P

 

Czyli w graces nastawić się głównie na gameplay. Hm ciekawe jak mi podejdzie, bo w Vesperii bardzo ceniłem sobie bohaterów, fabułę i świat. Aż chciało się grać. Jedyny jRPG tej generacji, który przeszedłem 2x pod rząd i mam ochote na więcej.

 

Xilia ma się sequela doczekać chyba, więc może jest szansa, że dziury zostaną tam załatane? Czy to nie dziury, co po prostu nielogiczności?

Odnośnik do komentarza

Podobno właśnie Bamco jest zadowolone ze sprzedaży Tales of the Abyss na 3DS'a oraz pozytywnego odbioru Tales of Graces F na zachodzie dzięki czemu niby Xillia była jedną z najłatwiejszych decyzji wydania gry na zachód. Ciekawe ile w tym prawdy a ile wazeliny? ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieję, że będzie kolekcjonerka taka jak w JP =o

 

Która? - bo było ich dużo i żadna od Namco. "Listy Richarda" z Graces jakoś nie trafiły do reszty świata.

 

Jak ja tego nie zauważyłem? oO

 

Taka jak w Japonii, wielka i ogromna :)

http://www.play-asia.com/Tales_of_Xillia_Kyun_Character_Pack/paOS-13-71-bp-49-en-70-49ci.html

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...