Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

Ja miałem równiutkie 62 godziny jak skończyłem ale "wylizałem" chyba wszystko co można ;] Włącznie z Mirandą :sorcerer: , nie no żartuje zapewne wszystkiego i tak nie zrobiłem.

Teraz jadę Shadow Broker i licznik rośnie więc może 70 godzin trzaśnie.

 

No i wypadałoby zaliczyć grę drugi raz jako renegad, z odwrotnymi decyzjami jak za pierwszym razem.

Niektórych sytuacji jestem ciekaw jak cholera, jak się potoczą przy innych wyborach.

 

:shok: u mnie to było maks. 40 godzin xD

 

39 miałem a zrobiłem wszystko. Słupek pewno zostawił konsole na chodzie i poszedł do roboty :)

Odnośnik do komentarza

No co Ty, odpaliłem grę i zasnąłem na prawie 3 dni :sorcerer:

 

A tak serio, myślę, że nie na ma opcji zmierzyć obiektywnie kto ile zadań pobocznych zrobił ( nie ma żadnego licznika). To raz, po drugie u mnie wyglądało tak, że prawie po każdej misji, lojalnościówce, zadaniu pobocznym latałem po całej Normandii żeby rozmawiać z członkami załogi. Czy pojawiły się nowe dialogi, czy nie.

 

Po trzecie - nie powiem trochę ginąłem, nie jakoś przesadnie ale parę momentów powtarzałem (chociaż nie wiem czy się naliczało). I w końcu po czwarte często przylatywałem ponownie na Cytadelę, Tuchanka, Illum etc. ("huby") żeby zakupić sprzęt który prędzej nie mogłem. Czy poszukać nowych zadań pobocznych, i tak między innymi trafiłem na

Isha w Omega czy barmana który chciał mnie zatruć - DOPIERO PO CZASIE heh.

 

 

A i jeszcze po piąte - miałem zeskanowany każdy układ, każdą planetę na 100%. Każde ulepszenie zaliczone, zrobione a trophy do platyny brakuje mi dwóch albo trzech więc :sorcerer: Zresztą z tego co pamiętam, @Magik też pisał, że skończył z czasem 62 godziny, podobnie miałem w ME o wiele ponad normę. Jestem żółw w grach i cholerny lizacz ścian ;]

Odnośnik do komentarza

Ech ta dwójeczka, mój ulubiony Mass Effect. Tak czytam wasze posty i mnie naszła ochota by jeszcze raz ją przejść i pozmieniać co nie co w historii. I przy okazji wbić platynę, brakuje mi Insane i żeby wszyscy przeżyli. Na klocku nie miałem problemu z konfliktem Jack/Miranda, na PS3 wszystkie kolorowe opcje dialogowe zablokowane. Może na new game+ będzie się dało to rozwiązać. W dwójce uwielbiałem wizyty na Omedze i Nos Astra.

Brakowało mi tych miejsc w trójce. A podobno istnieje do trójki quest z odbijaniem Omegi, ale został wycięty.

 

 

Podoba mi się 68 godzin Słupka. U mnie wyszło 45.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Szarpnąłem się w końcu na The Arrival. Oczywiście za te pieniądze się nie opłacało, ale chciałem przejść wszystko co jest do przejścia w jedynce i dwójce zanim zabiorę się za trójkę, która już czeka na półce. 100 % w jednej i drugiej zapewnia lepsze zrozumienie trójki myślę.

 

Sam dodatek jest niezły. Fajnie się było znów nadziać na mechy, a

zniszczenie całego układu na koniec tylko pomogło. Jak kończyć to z hukiem.

 

Edytowane przez Square
poprawiłem spoiler
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...