Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Cholewka, uruchomiłem sobie ME2 po dłuższej przerwie, pobrałem update 1.02 i teraz.... widzę jakby totalnie vsync nie działał w grze. Przerywniki w trakcie suicide mission (te na silniku) witały mnie okropnymi liniami przez cały ekran. Do tego w niektórych miejscach w ogóle nie pojawiały się napisy ;p

 

Ktoś jeszcze coś takiego miał? bo jestem pewny, że przed tym updatem nie miałem czegoś takiego...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

OK, skonczylem Mass Effect 2 dwukrotnie, raz na poziomie trudnosci "Normal", drugi raz na "Insane". Moje odczucia co tej gry sa mieszane. Oto wypunktowane wszystkie za i przeciw:

 

Za:

1 bardzo duzo opcji dialogowych, mozna pogadac z wieloma postaciami, ktore zawsze maja cos ciekawego do powiedzenia

2 werbowanie czlonkow i czlonkin zespolu. Fajne, bo misje sa roznorakie i dosc dlugie

3 masa informacji zawartych w grze. Masz wszystko o rasach, ich historii, planetach jakie zwiedzasz. Jest tego naprawde duzo.

4 misja z Shadow Brokerem. Chyba najlepsza ze wszystkich.

5 sterowanie, dobre oblozenie kontrolera.

 

Przeciw:

1 Loadingi! Ludzie, przejscie z jednego poziomu statku na drugi zajmuje pol minuty. A gra sie przeciez instaluje na HDD.

2 Bugi. Sa niestety utrapieniem tej gry. Lazenie w powietrzu, czarne ekrany i inne kwiatki skutecznie zanizaja ocene gry.

3 Romans z zaloga. Niekonieczny niby, ale trofeum za to jest przyznawane, wiec mimo wszystko musialem Murzyna zagadywac :(, a gdzie milosc homoseksualna? :)

4 Dziwne zachowanie konsoli przy kalkulowaniu kto przezyje w ostatniej misji.

5 Mordin, skutecznie dziala na nerwy :)

 

Ogolnie w moim odczuciu gra na 7+/10. Gre pozyczylem, wiec nie zaluje spedzonego z nia czasu, ale wydanych na nia pieniedzy (niemalych przeciez, zwazywszy na aktualna cene gry) chybabym zalowal.

 

Polecam, ale niektorzy, jak ja, niekoniecznie beda piac na jej czesc.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...