Jump to content

Mass Effect 2


Jakim

Recommended Posts

Szukałem ale tematu nie znalazłem, a wiadomo, że od dawna tytuł ten wyląduje na ps3 w wersji od razu ze wszystkimi dodatkami.

 

Jest Previev:

 

video preview ign

 

 

clipboard03bx.jpg

 

"Stworzyliśmy ten silnik specjalnie dla Mass Effect 3 i przy okazji użyliśmy go do zrobienia Mass Effect 2 na PS3. Wzięliśmy więc zawartość gameplayową, fabułę i wszystkie inne charakterystyczne cechy Mass Effect 2 i wrzuciliśmy je do silnika graficznego Mass Effect 3. To właśnie dostaną właściciele PlayStation 3" - powiedział Jesse Houston z BioWare.

 

ppe.pl

  • Downvote 3
Link to comment

No spoko, dla mnie moglby zostac.

 

Przekonamy sie jak to sprawuje sie w akcji juz 22 grudnia.

 

Ciekawy motyw. Genialny ex na X360, taki ktory Microsoft powinien trzymac w rekach za wszelka cene pojawia sie po rok na PS3 i wyglada jeszcze lepiej od wersji na klocka. Cos mi sie wydaje, ze sprzedam swoja kolekcjonerke ME2 na PC (tak, wiem, wiem) i wymienie ja na kolekcjonerke na PS3, jak ta juz sporo stanieje. W komiksie podejme te same decyzje co podjalem w jedynce, w dwojce to samo i przygotuje sobie save na ME3 :)

Link to comment

Perspektywa wszystkich dodatków, sensownego rozwiązania sprawy sejwów (chyba będę szedł tą sama drogą co na X'ie) i grafiki która, mam nadzieję naprawdę okaże sie znacznie poprawiona a nie pokpiona jak to często bywa w przypadku multiplatformówek na PS3, to chyba wystarczające argumenty aby postawic pod znakiem zapytania pozytywne wyniki lutowej sesji :rolleyes:

Choć, szczerze mówiąc na dwóch rzeczach sie zawiodłem- pierwsza to cena, bądź co bądź jest to gra która wyszła rok temu i miałem przypuszczenia że Bioware zamiast pełnych dwóch stówek krzyknie jakieś 130/140zł, jak w przypadku np odświeżonych kolekcji z PS2. Druga to wymieniony już w tym temacie brak jakiegoś konkretnego ekskluzywnego dodatku, w tak rozbudowanej grze jak Mass Effect, mając tyle czasu na opracowywanie wersji PS3, naprawdę można było wrzucić jakąś ciekawą, splataną z fabuła misję, dającą te powiedzmy 2 godzinki gry.

Link to comment

Ale Mass Effect 2 na PS3 będzie chodzić na nowym silniku graficznym z Mass Effect 3. Więc nie jest to taki zwykły odgrzewany kotlet. Zresztą były już filmiki pokazujące wersję PS3 vs X360. Dlatego uważam że nowa oprawa + wszystkie dodatki i cena 200zł to nie jest jakieś przegięcie.

Link to comment

Ja może, nie, że się zawiodłem ale byłem pewien, że cena będzie niższa, nie 2 stówy. Ale patrząc obiektywnie to cena dla tych co nie grali jest ok w końcu dostajemy wszystkie dodatki, "streszczenie jedynki", "usprawniony silnik" więc nie narzekam.

 

Gorzej mnie boli, fakt, że styczeń mam już zaplanowany (LBP2 i DS2) i jestem pusty jak bęben The Rolling Stones-ów. A szczuje ME2 okrutnie tym bardziej wiem co będzie po demie ;/.

Edited by SłupekPL
Link to comment

Oni chyba mówili coś technicznych problemach z tym związanych jeśli mówimy o BC2.

 

Tutaj mamy Bioware, które już stworzyło Dragon Age w pełnym PeeLu a jak pisałem tekst polski już dawno jest gotowy, więc i tutaj nie spodziewam się problemu.

 

Obym się nie mylił;]

Link to comment
dodatkowo ta gra spolonizowana już przecież była, więc co za problem przenieść trochę tekstu z konsoli na konsolę. Luz.

 

No niestety nie luz, bo ME2 nie miał polonizacji kinowej - tylko kijowy dubbing :/ Jeśli na PS3 dojdą napisy PL i możliwość wyboru audio, to będzie idealnie. Pojemność BD powinna akurat pozwolić na takie rozwiązanie.

Edited by K@t
Link to comment

Znając polityke zarówno Sony jak i Bioware to pełna, aktorska lokalizacja, tak jak na X'ie będzie na 90%, i ok, bo z jednym, pierwszoplanowym niestety wyjątkiem była na bardzo dobrym poziomie, a taką grę trzeba fabularnie oagrnąć w 100%, nie skipując dialogów, bo 'a za dużo inglisza'

 

edit. Preorderami po angielsku bym się za bardzo w tej kwestii jednak nie sugerował, bo już parę razy okazywało sie że mimo tego na premierę gra jednak wychodziła w PL

Edited by Wielki K
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...