Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Graj według swojego pomysłu, podejmuj swoje decyzje i obserwuj jakie będzie mieć to konsekwencje- to jest sól tej gry, a nie pytanie na forum co zrobić aby osiągnąć dany wynik ;)

Przyznam, że 4 fun to ja tą grę przeszedłem już ze 3 razy (raz na Xboxie, 2x na PS3 i nie licząc obecnego jeszcze Insanity przede mną : S) i w żadnym z przypadków nie udało mi się utrzymać całej ekipy przy życiu. A tak się składa, że to jeden z dwóch ostatnich trofików, których mi brakuje do platyny : P
Odnośnik do komentarza

...i jeśli chodzi o liczbę fps to te demo woła o pomstę. ME2 podobało mi się ale z nową odsłoną EA chce chyba opchnąć tą grę wszystkim. Do wyboru trzy tryby akcja (bez dialogów), rpg (jak poprzednio) i fabuła (z omijaniem niektórych walk). Każdy wybierze co lubi ale te fpsy tak mnie rozczarowały, że mam zmącony odbiór :sleep:

Zresztą fragment gry ukazany w demie też szału nie robi.

Odnośnik do komentarza

w mass effect 2 liczba klatek też potrafi poleciec na łeb, na szyje. Dzisiaj przy jednej z misji chyba spadło mi do 15 i to na dobre 10s gdy wyskoczyła zgraja przeciwników. Powinni bardziej popracować przy przenoszeniu tej gry z xboxa . Czy warto zainwestować w Arrival ? bo z tego co kojarze to to jest jakby wstęp do trzeciej części ??

Odnośnik do komentarza

pytanko:

 

jack się na mnie wkurzyła i nie chce gadać, lecz widze 2 zabokowane opcje rozmowy, ile muszse mieć pkt para lub rene ? paragona mam dopiero początek ostatniego segmentu. Co zrobić żebym mógł z Mirandą pociągnąć związek, bo niby wszystko robiłem ok żeby jej się podlizać (może poza zezwoleniem na zabicie jej 'opiekuna' który miał info o jej siostrze) . I czy zawięzić znajomość moge tylko przed 'misją samobójczą' ? nie będzie później takiej możliwości ?

 

 

Już chyba skończyłem wszystkie misje poboczne :D wszystkie planety oczyszczone, z wszystkimi osobami już chyba gadałem i

shadow broker

nie ma zleceń. Pozostało mi stawić czoło przeznaczeniu.

 

Dziwne jest to, że tak prestiżowa gra ma tyle niedociągnięc, poczynając od animacji, błędach typu : ląduje twój statek na obcej planecie lecz załoga dawno jest widoczna jak stoi na lądowisku . no i grafika, która czasami potrafi załamać, niektóre tekstóry pamiętają psx'a (właściwie zauważyłem to tylko na otwartej przestrzeni) ale żeby wrzucać taką paćkę zamiast ładnego obiektu.

no i błędy typu bohater rozmawia odwróony w przeciwną stronę lub go nie ma wogóle i tylko słychać jego głos. Do tego inteligencja toważyszy pozostawia wiele do życzenia. Ale za to klimat masakrycznie nadra

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

pytanko:

 

jack się na mnie wkurzyła i nie chce gadać, lecz widze 2 zabokowane opcje rozmowy, ile muszse mieć pkt para lub rene ? paragona mam dopiero początek ostatniego segmentu. Co zrobić żebym mógł z Mirandą pociągnąć związek, bo niby wszystko robiłem ok żeby jej się podlizać (może poza zezwoleniem na zabicie jej 'opiekuna' który miał info o jej siostrze) . I czy zawięzić znajomość moge tylko przed 'misją samobójczą' ? nie będzie później takiej możliwości ?

 

(ciach)

 

1: pierońsko dużo

2: z ''zawiężaniem związku'' (cokolwiek to znaczy) trzeba się wyrobić przed finałową misją

 

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

 

Miranda:"Jest dużo do zrobienia Shepard. może innym razem."

wydaje mi się, że wcześniej mówiła tak jak Ty mówisz "wpadnij później jak sprawy się trochę uspokoją"

 

Tail:"Mam trochę roboty do zrobienia. Lecz nie zapomniałam o czym rozmawialiśmy. może później ?"

 

i Jack:"nie ma Ci nic do powiedzenia. Pogadaj sobie z Mirandą."

 

i jeszcze miałem możliwośc powiedzenia Samara'e, że oczekuje/chcę czegoś więcej, lecz wybrałem inną opcję i teraz chce żebym zostawił ją w spokoju bo chce pomedytować.

 

 

trochę info o moim hero: lvl 28, paragon 4,2/5, renegade 1,9/5. no i z misjo to zostało mi tylko zatrzymanie Collectors'ów, lecz jeszcze nie skorzystałem z

Omegi-4

. watpie abym opóścił jakąś misję pobieraną od 'przypadkowych' ludzi w miastach.

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...