Skocz do zawartości

Homefront


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odpaliłem Homefront w trybie single to grafika i sterowanie mnie odrzuciło na początku i miałem ochotę wyłączyć tą grę.Z czasem nie zwracałem na to uwagi i trochę mnie gra wciągnęła i tu nagle koniec gry... ogólnie single strasznie słaby i krótki.Multi grałem chwilę w demo i całkiem ok.grało się fajnie ale przy tytule nie zostałem.

Odnośnik do komentarza

No to Litwin miałeś jakieś lagi albo jeśli kosy Ci nie wchodzą jak i czołgiem nie umiesz rozwalić samochodu to może coś nie tak z Twoim celowaniem ;) ... u mnie kosy wchodzą i to wchodząc faktycznie naturalnie tzn musisz na prawde wcelować we wroga i stać przy nim na styk a nie jak w COD 2m przed i celować w niebo :) a i z czołgiem nie mam problemów, jeden szczał i samochody latają... jak i ciała piechoty :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram mniej więcej od tygodniu w fulla, w multi no i jestem mega zadowolony. Multi trafia 100% w moje gusta jako fps ;], do tego gra chodzi cudnie od strony technicznej. To znaczy zero lagów, zero problemów z matchmakingiem, zero problemów z wywalaniem. Kompletnie do niczego bym się doczepił a nie sorry jedna rzecz. Jak zaczynamy grę z kumplami z lobby to czasami nas rozdziela do przeciwnych drużyn. Ale to czasami i pierdoła jak dla mnie więc...

 

No i wszystko pięknie aż do dzisiaj :confused:

 

Parę dni temu wyszedł patch 1.04 po zainstalowaniu wszystko było ok. A dzisiaj odpaliłem po dwóch dniach i zresetowało mi wszystkie statsy, level tak jakby całego sajva wywaliło. Nosz jasna cholera ;/ ale mnie nerw złapał, na szczęście w nieszczęściu dzisiaj przez parę godzin nabiłem blisko ten sam level, odrobiłem straty (dobry dzień ;p).

 

Jeszcze jedna sprawa, mocno się zdziwiłem gdy po wbiciu do psstore i przetrzepaniu zawartości okazało się, że nie ma żadnego dlc do Homefronta. Wtf kilka miesięcy po premierze i brak mapek, broni etc. hehe toż to cud w dzisiejszych czasach. Ale wykrakałem dosłownie 2-3 dni zapowiedzieli dlc które już wyszło na Xboxa ;]:

 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/07/15/homefront-update-released-on-psn-dlc-map-pack-dated.aspx

 

A oczywiście, że łykam bez zastanowienia ;p

 

PS. Nie ma osobnego tematu jak ktoś gra/chciałby pograć (nawet i dzisiaj) to walić zaproszenia. Ode mnie dosłownie 2-3 osoby grają tylko :(

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam nad zakupem, bo widzę, że tanio chodzi, ale mam pytanko o jakość singla, bo po necie bedę mógł grać znów dopiero pod koniec wakacji. Daję radę chociaż jeżeli chodzi o fabułę, czy tylko multi trzyma poziom?

 

http://www.ppe.pl/news-8999-Gracie_jeszcze_w_Homefront.html

 

2 nowe mapki w dlc, na razie tylko X360.

Edytowane przez Iquis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z racji sporej obniżki cen, nadrabiam. Singiel okej, narracyjnie i fabularnie imo lepszy niż MW i haterzy mogą się schować. Multi bardzo miodne i zaskakująco dobre, chociaż swoje wady ma.

 

Niech mi ktoś jednak powie - jakim cudem gra hulająca na Unreal Engine (bo podobno hula?) może wyglądać tak paskudnie? Całe szczęście, że idzie się przyzwyczaić.

 

Pomijając jednak grafę, to na chwilę obecną tytuł bardzo solidny. Zobaczymy jak multi sprawi się w ciągu kolejnych dni, bo słyszałem o różnych cyrkach.

Odnośnik do komentarza

Cyrki to się porobiły od tygodnia odkąd wyszły te dwie nowe mapki ;/

 

Ledwo co znajduje mi mecze po 8-12 osób albo w ogóle po 3... no i nie odpala. Nie wspominając o tym, że na nowych mapkach zagrałem może z 10 razy na krzyż. Mała strata bo kosztowały tylko 9 zł ale "Hipermarket" zaje.bista mapka. Tylko co z tego...

 

No i powalona na maksa sprawa, że w ogóle statystyki nie działają. Ani na głównej stronie ani w grze ;/ szkoda. Ale i tak uważam, że to jedno z lepszych multi jakie grałem (Girsy nadal nie do pobicia), wbiłem 50 level, trochę "poszalałem". A teraz biorę się za singla.

Odnośnik do komentarza

No właśnie wkurzałem się na początku, bo nie miałem DLC i wywalało mnie po co drugim meczu. Oczywiście jeśli na jakikolwiek się dostałem, bo normą było siedzenie samemu w lobby, czy zalagowane mecze z czerwonym pingiem u 90% graczy.

 

Zachęciła mnie cena dodatku i o dziwo po jego ściągnięciu nie było problemów ani ze znajdowaniem gry, ani z połączeniem. Zobaczymy jak będzie dalej, ale i tak szkoda, że THQ całkowicie kładzie lagę na ten tytuł. Gdyby trochę doszlifować parę rzeczy, to byłoby najlepsze multi tego roku. Killzone 3 niestety umarło dla mnie.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Cóż, zaczynam się zastanawiać nad odsprzedaniem tego. Było miło, ale z każdym dniem jest coraz gorzej. W prawie każdej grze ping czerwony lub zółty, nawet w potyczkach 5vs5, a sytuacje w których trzeba w kogoś wpakować 2 magazynki, lub strzały prosto w klatę nie są w ogóle odnotowywane - są normą. Tylko wczoraj miałem z 10 meczy, gdzie wynik typu 3-20 nie był niczym niezwykłym. Już szczytem była akcja w której jakiś facet bawił się w Rambo i leciał prosto na dwie osoby biorąc na siebie cały ich ostrzał nie robiąc sobie z niego nic. Do tego dochodzą teleportacje innych graczy na moich oczach albo w chwili, kiedy oddaję do nich strzał.

 

Zobaczymy jak będzie dalej, ale robi coraz bardziej niefajnie.

 

edit

 

No i przesądzone. miałem właśnie jeden z lepszych meczy w ostatnim czasie, kiedy... gra zwiesiła mi konsolę w samym środku rozgrywki. Porażka.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Loteria. Zaraz po napisaniu posta znowu odpaliłem grę, grałem aż do teraz i było za(pipi)iście :) O dziwo żółty czy czerwony ping nie zawsze przekłada się na większe lagi czy problemy z detekcją, nie mam już pojęcia o co chodzi.

Tak czy siak to aż prosi się o jakiegoś porządnego patcha. I działające statsy...

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dżizas fakin krajst, wiem że marudzę, ale to jest kpina po prostu. Przez godzinę nie można znaleźć kompletnie nikogo do gry, a jak już się znajdzie, to grać się nie da. Cała drużyna ciągle leży, bo osoby z przeciwnej są chyba nieśmiertelne - trzech gości strzelało jednocześnie w jednego, bezskutecznie. Nie wiem jakim cudem takie kwiatki są w ogóle możliwe, rozgrywka w demie w porównaniu z pełną wersją, to był Raj.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

a ja nie zauważyłem czegoś takiego. Wchodzę do gry i loby pełne 32/32. Nabiłem 34lvl w 4 dni i młócka codziennie i o każdej porze. Ale co prawda to prawda. Singiel plajer jest do kitu - niby fajny klimat, ale denne lokacje, postacie itd.... i za krótkie. Do łyknięcia na raz (no chyba, że trofea to na 2-3) a później zostaje multi multi, które jest ciekawe i miodne, ale też się szybko nudzi.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...