Skocz do zawartości

Homefront


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

5ad2b356362aa7c3m.jpg

 

Jakoś nie zauważyłem tematu,a gra zapowiada się ciekawie,za fabułe odpowiada John Milius,który zrobił jak dla mnie całkiem fajny film w 1984 r. o podobnej tematyce inwazji na USA(tam akurat Kuba i ZSRR)-Red Dawn.

 

Link do filmiku z multi,który może być 3 siłą:

 

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Lol, czemu niby na zawsze? KZ3 najprawdopodobniej bedzie wymiatac, ale nie przesadzajmy - zadnej rewolucji tam nie bedzie, to poprostu bigger, better, more badass wersja Killzone 2.

Wiec niby czemu niby kontynuacja, ktora nie wprowadza ogromnych zmian wobec poprzednika ma byc rewolucja? To juz predzej rewolucja moznaby nazwac KZ2. To jest ewolucja, a nie rewolucja.

 

Co do filmiku - zawiodlem sie. Na dziennikach developerow gra sprawiala naprawde dobre wrazenie - jednak tutaj, lipa. Wyglada to identycznie jak CoD - tyle, ze z dodanymi pojazdami. Lipa

Odnośnik do komentarza

patrząc na to, że pod koniec lutego rynek gier FPS zmieni się na zawsze (KZ3) to bieda trochę...

 

Wielki lol, a co niby jest na tym ostatnim filmiku z KZ3 multi wyróżniającego się? Co ma KZ3 takiego czego nie ma Homefront (patrząc chociażby na ten filmik wyżej?)

 

Aha, grafika, no tak, ona w multi najwazniejsza...

Odnośnik do komentarza

wow, toście mnie pojechali. czy ja pisałem, ze rewolucja? żadna tam rewolucja! po prostu rynek zmieni się na zawsze, bo zmieni się punkt odniesienia. Dziś kiedy wychodzą nowe FPSy porównujemy ich do dwóch głównych przedstawicieli gatunku: seri bad company oraz CODa. Od końca rynek się zmieni, gdyż każdy nowy tytuł (zarówno gameplay jak i rozgrywkę) każdy zapewne będzie porównywać do KZ3. W związku z tym zdecydowanie nie jest nadużyciem stwierdzenie, że rynek się zmieni - zmieni się, gdyż będziemy mieć nowy punkt odniesienia - śweitny KZ3 (tak , nie wątpię, że będzie królem). grafika nie ma tu nic do rzeczy - BF:BC2 przepiękne nie jest, a dla mnie króluje. ale już niedługo

 

I teraz patrząc na to z perspektywy premiery KZ3, ten filmik to kpina - kiepski gameplay, kwadratowa animacja, do tego nuuuda w multi: tutaj nie dzieje się nic, co miałoby w jakikolwiek sposób odciągnąć ludzi od ... nowego punktu odniesienia.

 

jest po prostu słabo

Odnośnik do komentarza

Ale tak cały czas można pisać, za pół roku nowym punktem odniesienia będzie Battlefield 3, za rok co innego.

 

jest dokładnie tak jak mówisz choć też nie zawsze, bo np. po premierze COD:BO, zdecydowanie nie stał się on nowym punktem odniesienia :whistling:

no nic, pożyjemy zobaczymy, ale narazie wygląda to słabo i raczej kasiorki w to nie zainwestuję

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ta gra zarządzi. Na pewno ją kupię, choćby za względu na tematykę, dotychczas w grach Korea Północna niemal nie występowała, a mnie się zawsze marzyła gra osadzona w tym państwie. Może akcja drugiej części gry będzie się toczyć w Korei. Chciałbym zagrać wojownikiem koreańskiego ruchu oporu walczącym z reżimem Kima.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.