Skocz do zawartości

Homefront


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

Mocno przypomina mi to Modern Warfare 2 ale dzięki dobrze zapowiadającej się historii i na pewno lepszej stronie technicznej Homefront może liczyć na jakieś powodzenie wśród graczy. Jednak tych FPS-ów robi się serio za dużo. W tej kwestii mocno czekam na Darkness 2, które historią, klimatem i nieco innym gameplayem może stanowić świetną alternatywę.

Odnośnik do komentarza

Tez sadze, ze bedzie kiła. Obejrzalem ten gameplay i stwierdzam, ze to kopia Modern Warfare 2, z tym ze Modern Warfare 2 mialo klase, a tutaj jest tylko przecietnosc. Grafike przemilcze, napisze tylko, ze takie cos moglo sie podobac w 2006 roku, a w porownaniu z KZ3 jest... tfu, nie ma żadnego porownania. Animacja postaci faktycznie kiepska, poza tym totalnie nic nowego: zero zniszczen otoczenia, masa wrogow pojawiajaca sie znikad, to wszystko smierdzi sredniactwem i tanimi zagrywkami. Bedzie lipa, albo gra max na 7, nic wiecej.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

COD MW2 miał jakąś klasę?Dla mnie od tej części zaczął się upadek tej serii,oczywiście to tylko moje zdanie i nie staram się mojego gustu ferować poza miare.

 

poza tym totalnie nic nowego: zero zniszczen otoczenia, masa wrogow pojawiajaca sie znikad, to wszystko smierdzi sredniactwem i tanimi zagrywkami. Bedzie lipa, albo gra max na 7, nic wiecej.

To tak jak w COD.

Odnośnik do komentarza

Dlatego napisałem IMO;). KZ2 to u mnie jak F3...Kupilem gre i sprzedałem nastepnego dnia kilka razy;) i za cholere nie moglem sie przelamac. Swoja droga grafa w homefront ma wlasnie cos z hl dla mnie to plus. ma taki swojski klimat. na multi nie licze kompletnie za to cicha nadzieje ze bedzie ciekawa kampania. przypomina mi to troche ten film co na poczatku ruskie laduja na spadochronach w stanach, pozniej te dzieciaki zakladaja ruch oporu w gorach (nazywaja sie wolverines chyba) licze wlasnie na takie klimaty

Odnośnik do komentarza

Gdy oglądałem dzienniki dewelopera, nastawiałem się na coś w stylu Freedom Fighters z PS2 tylko w perspektywie pierwszej osoby... pamięta to jeszcze ktoś? To była właśnie gierka z fajnym klimatem ruchu oporu i dużymi możliwościami taktycznymi - można było wybierać którą część miasta atakujemy i jakie cele niszczymy w pierwszej kolejności, w każdej chwili mając możliwość ewakuacji do bazy i wyruszania na inny teren. Dawało to ciekawe opcje wyboru, np. czy niszczyć najpierw bazę śmigłowców i mieć spokój nad głową, a użerać się z piechotą, czy uderzyć w koszary i zmniejszyć liczbę piechoty, a dostawać po tyłku z powietrza... do tego dochodziła kontrola nad drużyną, czyli wydawanie rozkazów i było całkiem ciekawie....

 

niestety na tym ostatnim filmie Homefront wygląda jak zwykły fps jakich wiele z nieco innym tłem fabularnym...

 

i jeszcze zwróćcie uwagę na pieprzenie twórców... w tym filmie w 2:15 gość opowiada, jak to w przeciętnych fpsach w ciągu kilkunastu minut zabija się setki żołnierzy i przestaje się zwracać uwagę na to, że to są ludzie. Dalej mówi, że chcą nadać emocje tym wydarzeniom, pokazać konsekwencje przemocy, sprawić aby gracz przejmował się zabijaniem... że to jest celem tej gry....

następnie oglądam film prezentujący pierwszy chapter i gość zabija całe zastępy nacierających żołnierzy, po czym znajduje zdalnie sterowaną "zabawkę" do zabijania jeszcze większej ilości wroga i cytuję słowa jakie dalej padają "boom, awesome, awesome, lot of fun, really cool". I cóż... tyle w temacie przejmowania się, emocji i konsekwencji.

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza

Animacja postaci drewniana. Zlukajcie jak żołnierze schodzą po schodach. Zapowiadało się fajnie (nie wykluczone że klimat i fabuła mogą być okej) ale sam gameplay wygląda co najwyżej średnio:/

hehe, faktycznie smiechawa z tą animacją. Ogladalem gameplay'e i jestem zażenowany - cala ta gra to kopiuj/wklej Call of Duty! Mocy broni wogole nie czuc, grafa srednia na jeża... mogli Homefront wydac na wakacje, bo w konkurencji z Crysis 2, oraz KZ3 i BulletStorm to ta giera zwyczajnie nie ma racji bytu. Shit!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...