Skocz do zawartości

Homefront


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

mogli Homefront wydac na wakacje, bo w konkurencji z Crysis 2, oraz KZ3 i BulletStorm to ta giera zwyczajnie nie ma racji bytu. Shit!

Tu się nie zgodzę szczególnie, że Crysis poza grafą to zagadka, KZ3 w temacie multi to cały maraton wstecz a Bulletstorm może pięty lizać staremu Painkillerowi.

Jestem ciekawy co reprezentuje sobą Homefront bo mam ochotę na coś nowego.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ideałem multi jest BC2, ale po ponad 100 godz online miałem ochotę na coś innego i muszę powiedzieć, że mi nawet paskudny Black Klops odpowiadał :D Znaczy się BY odpowiadał, gdyby nie lagi itp itd. Jak dla mnie Homefront może być brzydkie(jak na dzisiejsze standardy) ale jeżeli system strzelania będzie zalatywał CoD'em i do tego dodamy pojazdy i inne duperele (battle points itp) to możliwe że się skuszę :) Jakoś nie lubię strzelać do jakiś dziwadeł z kosmosu czy helgastów, mimo że design w K3 urywa dupę i w C2 też pewnie będzie niezłe. Trzeba jakoś dotrwać do Battlefielda 3 :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Jak to przed premierą filmiki podkręcaja hype ale dwie stówki na ulicy nie leżą więc wyczytałem pierwsze opinie od tych co już grają. Po pierwszych hurra optymistycznych ocenach przyszły bardziej przyziemne. IGN UK dał 7.0. Gracze natomiast narzekają na:

- krótką i słabą kampanię

- grafikę, która podobno nieźle zasysa

- multiplayer a w tym: niesamowite lagi, brak możliwości wyboru spawn pointów (cwaniaki już wiedzą gdzie zlecisz i czapa),

notoryczne przerywanie połączenia, słaby recoil broni (w snajperce bliski zeru), możliwość zabicia z dowolnej broni z

drugiego końca mapy, bez kodu można wymaksować postać tylko do 5 lvl, problemy z wsiadaniem/wysiadaniem i zmianą miejsca w

pojazdach;

Wyłuskałem rzeczy, które powtarzają się w opiniach graczy notorycznie. Przy takich problemach technicznych słabo się zapowiada. Gra raczej na 7 a spodziewałem się więcej.

Odnośnik do komentarza

A mnie tam denerwuje psioczenie na błędy w multi - przypomnijcie sobie jak to było z CoD'em... tam dopiero mieliśmy do czynienia z totalną klapą i Treyarch ostro dało dupy z finalnym kodem gry przez co co 2 dni wychodziły głupie patche. Homefront jest swego rodzaju świeżością w branży i trzeba liczyć się z pewnymi niedogodnościami. Nie było żadnej bety czy demka, żeby wcześniej coś poprawić tak jak na w BC2, gdzie DICE mogło przez długie miesiące zastanawiać się co jest jeszcze do poprawienia. Homefront też na pewno nie zostanie bez opieki i możliwe, że na dniach zobaczymy pierwsze usprawnienia do gry. Pytałem się kolesia z US jak mu się podoba HF i jakby ocenił w odniesieniu do BO, jego odpowiedź: "by far better, 0 lags and very intresting maps". I nie jest to jakiś laik bo znam go już od czasów CoD WaW gdzie razem ciułaliśmy na prestiżach, więc jest dobrze zaznajomiony z gatunkiem.

 

Ja tam jestem zdecydowany i na pewno kupię w okolicach premiery.

Odnośnik do komentarza

Ja gram :)

 

Mnie sie podoba, wolna gra, nie ma rashowania jak w CODzie i wolniej nawet niz w BF ale nie jestem pewien. Takie połączenie COD BF i MAG. Płynniejsze niż BF ale nie tak jak COD. Graficznie poprawnie ale nic ciekawego, to chyba najgorsze w tej grze.

 

Niestety gra zaczęła się zawieszać w momencie wyszukiwania gier, wcześniej było ok.

 

Wyraźnie widać że są dedykowane serwery bo nie zauważyłem jakieś przewagi osób które maja zielone połączenie nad moim żółtym a dlaczego mam żółte to nie wiem, może ich serwery nie wyrabiają jeszcze. Lagów itpnie zauważono.

 

Gra bardziej taktyczna niż bitwa na hura z podskokami. Kto pierwszy zauważy ten raczej zabije.

 

Dobra gra, która znajdzie swoich fanów i może stać się trzecim "królem" fps obok CODa i BF

 

UPDATE

Niestety, gra padła. Online zadziała za pierwszym razem. Gdy trzymałem sie jednej gry to było dobrze. Po wyjściu gdy chce wyszukać nowa to mamy freez i gra już nie działa nawet po restarcie konsoli. Własnie usunąłem instalke i save, zobaczymy czy cos to da. Problem z zawieszaniem sie jest znany i podobno pracuja nad nim teraz.

 

UPDATE 2

Zadziałało usuniecie instalki i save uruchomiło zpowrotem online ale okazuje sie że osiagniecia wszystkie są zapisane w save a nie na serwerze !! i straciłem 4 poziom :)

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Kolego, my tutaj nie zwracamy uwagę na oceny z Polygami bo nie warto :).

Gra jest w stylu albo polubisz bardzo ale nie polubisz w cale... tak jak jest z COD, BF i Warzone. I tak ma być, dzięki temu będzie stała rzesza fanów a Homefront zadomowi się na rynku obok w/w gier.

 

 

Jeśli chodzi o patch to dobrze ze tak szybko go wypuścili, tzn że nie olewaja sprawy. Przecież każdy multi fps miał problemy na stracie więc nie oczekujmy że tytuł bedzie doskonały od początku. Sam gameplay jest bardzo fajny tylko chciałbym zobaczyć jakieś porównanie grafiki z X0 bo może tylko mi się wydaje ale PS3 nie ma wogóle AA a wersja X0 cos tam wygładza ale to tylko wrażenie po oglądaniu streaming hd na Justinie

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Przecież każdy multi fps miał problemy na stracie więc nie oczekujmy że tytuł bedzie doskonały od początku.

 

ale część osób była zainteresowana kampanią single i ta recenzja z linku powyżej z której wynika, że single to crap nie jest żadnym zaskoczeniem przynajmniej dla mnie. Dokładnie tego spodziewałem się po filmikach z gry i dziennikach developera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...