Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Microsofts-New-Xbox-360-Controller-300x264.jpg

 

ma ktoś ? może jakaś opinia :)

a co chcesz wiedziec??

wizualnie padzik prezentuje sie bardzo ladnie..analogi chodza wzgledem pada od slimki jeszcze lepiej

z ladowarka jest dziwna sprawa bo jak podlaczam pada od slimki do ladowania to na ladowace nie zapala sie czerwone swiatelko od ladowania natomiast mam wrazenie ze baterie sie nie wyczerpuja

co do krzyzaka to jest od wykonany w tej samej technice co stare..granie w bijatyki czy tego podobne gry chyba nie mam sensu..natomiast sam krzyzak dziala duzo fajniej i zdecydowanie wygodniej

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

o to mi chodziło

 

jest mozliwosc zastapienia akumulatorków bateriami i klapką od zwyklego pada do xa ?

przed chwilka sprawdzalem i jak najbardziej sie da, probowalem z bateriami od Slimki oraz nieorginalnym akumulatorkiem..tyle ze chyba ladowarka nie dziala z zwyklymi bateryjkami bo nie zapala sie czerwona lampka

i wydaje mi sie ze padzik jest ciut ciezszy ze wzgledu na akumulatorek

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam niewiem co wy macie do tego krzyżaka. Jasne nie gra sie tak komfortowo jak na dualu ale do jasnej anieli gram na nim w DOA4, VF5, T6, SF4, Blazblue,MKvsDCU, KOF12 i wszystkie ciosy mi wychodzą więc przestańcie smucić a zacznijcie trenować i po czasie sie przyzwyczaicie a i ciosy wam wychodzić będą.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Dostałem tę przejściówkę... szkoda tylko, że jebany kutas nie napisał w aukcji, że do podpięcia DS2 do X360 potrzebny jest pad do X360 z przewodem na USB.

 

Mam pytanie - czy ktoś wie czy jak kupię Play and charge kit do kontrolera X360 to da się tak podłączyć tę przejściówkę czy koniecznie potrzebuję kontrolera fabrycznego na kablu ?

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dostałem tę przejściówkę... szkoda tylko, że jebany kutas nie napisał w aukcji, że do podpięcia DS2 do X360 potrzebny jest pad do X360 z przewodem na USB.

 

Mam pytanie - czy ktoś wie czy jak kupię Play and charge kit do kontrolera X360 to da się tak podłączyć tę przejściówkę czy koniecznie potrzebuję kontrolera fabrycznego na kablu ?

 

donsterydo - i jak się sprawuje (w ogóle i w szczególe) ta przejściowka ? ;

jak się włącza (bo na D. Shockach takiego przeca ni ma) przycisk x odpowiedzialny za net ?

Mam przewodowego pada x360 , i mam dual shock 1/2 , więc wydatek niewielki będzie

(jakieś 35zł z wysyłką) .

Gdzie kupowałeś tą przejściówkę ? ; może tutaj ( http://allegro.pl/graj-na-xbox360-uzywajac-pada-z-playstation2-i1573623977.html ) , a jeśli nie tutaj to czy tą/taką samą kupiłeś ?

 

Ja tam niewiem co wy macie do tego krzyżaka. Jasne nie gra sie tak komfortowo jak na dualu ale do jasnej anieli gram na nim w DOA4, VF5, T6, SF4, Blazblue,MKvsDCU, KOF12 i wszystkie ciosy mi wychodzą więc przestańcie smucić a zacznijcie trenować i po czasie sie przyzwyczaicie a i ciosy wam wychodzić będą.

 

No to jesteś geniuszem manualnym , bo mi często nie wchodzi nawet broń/zmiana broni

w FPSach jak jest do wybierania na krzyżaku .

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Pierwsze info na dzień dzisiejszy to, że Onza będzie miała premierę dopiero 16 maja :/ (takie info dostałem z gram.pl)

 

Paweł Dziuba: Sprawdzałem na PS3 bo do X360 nie mam przewodowego pada. A działa to tak, że oba pady podłączasz do przejściówki, wpinasz przejściówkę w USB konsoli - ustawisz przełącznik na X360 albo PS3 i cieszysz się w pełni funkcjonalnym padem. Oczywiście pada od X360 po tej operacji możesz odłączyć.

 

PS. Tak, od tego gościa kupiłem.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Pierwsze info na dzień dzisiejszy to, że Onza będzie miała premierę dopiero 16 maja :/ (takie info dostałem z gram.pl)

 

Paweł Dziuba: Sprawdzałem na PS3 bo do X360 nie mam przewodowego pada. A działa to tak, że oba pady podłączasz do przejściówki, wpinasz przejściówkę w USB konsoli - ustawisz przełącznik na X360 albo PS3 i cieszysz się w pełni funkcjonalnym padem. Oczywiście pada od X360 po tej operacji możesz odłączyć.

 

PS. Tak, od tego gościa kupiłem.

 

A jak działa uruchamianie przycisku x odpowiadzialnego za net skoro pada x360

odłączy się a takiego przycisku w Dual S. 1/2 nie ma .

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie mam pojęcia.

 

Mani: Na dualu w demie MK na PS3 na expercie rozsmarowywałem przeciwników po ścianach, a na padzie od X'a na medium mam duże problemy. Jak coś jest do dupy to jest i tyle.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Na poly zrecenzowali Onze:

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,97394,9494442,Razer_Onza__Tournament_Edition___test_pada_do_Xboksa.html?bo=1

 

Nie wiem co myśleć.

 

Znalazłem jeszcze jakąś reckę na necie:

 

http://booredatwork.com/2011/03/30/razer-onza-tournament-edition-review/

 

Ciekawe, że gościu na krzyżaku w SFIV zmiótł przeciwnika AI i jak widać wszystko mu wchodziło bez problemu, ale jednocześnie pisze, że nie jest to dobry krzyżak do bijatyk.

 

EDYTA: Kij z tym, jeśli coś z d-pad'em będzie nie tak to i tak będę miał super pada do FPS'ów i dzięki kablowi będę mógł ostatecznie do MK podłączyć duala przez przejściówkę :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dostałem właśnie nowy model pada do X360 (srebrny z "poprawionym" krzyżakiem). Pierwsze wrażenia są świetne, jest bardzo fajny w dotyku (bardziej "matowy"), czyste gałki bez wypustek i nowa kolorystyka. W bijatyki nie gram w ogóle, więc usprawnienia krzyżaka są dla mnie wystarczające. Za 138zł polecam każdemu (amazon.co.uk).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dostałem właśnie nowy model pada do X360 (srebrny z "poprawionym" krzyżakiem). Pierwsze wrażenia są świetne, jest bardzo fajny w dotyku (bardziej "matowy"), czyste gałki bez wypustek i nowa kolorystyka. W bijatyki nie gram w ogóle, więc usprawnienia krzyżaka są dla mnie wystarczające. Za 138zł polecam każdemu (amazon.co.uk).

Ja dodam tylko, że w bijatykach sprawdza się o niebo lepiej niż zwykły.Krzyżak daje radę, spusty i analogi także.Nie wiem naprawdę co Wam się w nim nie podoba.W Mortala idzie grać bez problemu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość donsterydo

A ja dzisiaj myślałem, że (pipi)icy dostanę. Wchodzę na gram.pl a tam nie ma Onzy w edycji specjalnej, moje zamówienie z listy wykasowane, żadnego e-mail'a ani pocałuj się w dupę i jestem w kropce :/

 

EDYTA: A nie - wycofali możliwość składania zamówień, ale status mam, że przygotowują do wysyłki :D CHyba się załapałem na pierwszą partię :D Wreszcie sobie w MK pogram jak należy :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

W żadnej recenzji nie czytałem, żeby krzyżak był gorszy ode tego standardowego. Wszędzie mówili tylko, że mógłby być lepszy i tyle. Zresztą nie może być gorszy bo każdy przycisk jest osobno a to już duży plus, bo wszystkie guziki na jednej tacce to największy minus krzyżaka w standardowym kontrolerze. Poza tym w jednej z recenzji oglądałem jak facet grał w SFIV na Onza i wszystko mu bez problemu na krzyżaku wchodziło, a zapierniczał jak głupi.

 

A poza tym nawet jak coś by faktycznie było nie tak to Onza jest kapitalna do FPS'ów + jest na kablu i dzięki temu będę mógł w razie potrzeby podpiąć DS2 do X360. Ten srebrny pad jakby mi nie podpasował do MK to dupa zbita bo jest bezprzewodowy, a i do FPSów to żadna różnica.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mam już na chacie Onzę i co mogę na szybko napisać odnośnie "Onza a bijatyki":

 

Krzyżak w połączeniu z przyciskami Hyper Response daje nam 100% kontrolę nad postacią. Nie ma miejsca na przypadek. Co prawda kierunki mogłyby szybciej odskakiwać i mieć mniejszy "poziom wejścia" w pada, ale i tak jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż w standardowym padzie - dużo zależy od przyzwyczajenia. Jedno jest pewne, że nie da się na tym grać na random spannera, trzeba wiedzieć jaką kombinację chce się uzyskać i co zrobić, a jak coś nie weszło to znaczy, że spieprzyliśmy, a nie że pad sam wybrał inną kombinację :rolleyes: . Reszta to kwestia treningu. Tak samo jak używanie przycisków Hyper response - jak ktoś nie ma tego w łapie to nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić jak diametralnie różne są te przyciski od standardowych, w porównaniu do których są niemalże płaskie i wystarczy je musnąć żeby zaskoczyły.

 

Gra się zupełnie inaczej niż na standardowym padzie i trzeba trochę czasu poświęcić żeby się przyzwyczaić. Z uwagi na mocno odmienny charakter tego pada nie każdemu może on przypaść do gustu. Wiem już też, że nie da się o nim wyrobić opinii po godzinie gry bo trzeba z nim na dłużej przysiąść.

 

PS. Generalnie pad jest raczej dla osób z długimi paluchami (ze względu na chociażby budowę spustów), więc jak dla kogoś standardowy pad jest już duży to może sobie Onzę odpuścić.

 

PS2. Co do krzyżaka to i tak bezkonkurencyjny jest DS :) yebane "patenty" <_<

 

PS3. W recenzjach można przeczytać, że dodatkowe bympery są za blisko standardowych. Mi się wydaje, że jest ok, ale ja mam szczupłe paluchy :)

 

PS4. Gały wydają się lepsze w działaniu, nie wiem z czego te uczucie wynika, mam po prostu wrażenie jakby lepiej chodziły.

 

PS5. Z uwagi na to, że pad nie ma żadnych akumulatorków jest lekki jak piórko, do tego też trzeba przywyknąć.

 

PS6. Już wiem o co kaman z tymi gałami - nie mają tych luzów na środku jak w standardowym padzie. Generalnie są sprężyste i bardzo gładziutko chodzą.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No pograłem dłużej w MK tą Onzą na zmianę z Dualshockiem 2 podłączonym do X360. Co najlepsze to fakt, że na Onza lepiej mi idzie niż na Dualshocku 2 :D Wydaje mi się że dużo tu daje nie tyle w miarę dobry krzyżak co błyskawiczna reakcja guzików Hyper response. Czyli jednak jako całość do bijatyki to Onza wypada co najmniej tak dobrze jak Dualshock z Playstation.

 

No i dowiedziałem się jeszcze jednej fajnej rzeczy o MK przy okazji jak mogłem sobie porównać grę na Dualshocku - szkoda, że dema nie było na X360 bo byście widzieli jaki wałek devi zrobili, demo było 3x razy prostsze niż pełna wersja gry. Expert z dema to gdzieś okolice medium w pełnej grze :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...