Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja uzywam tego pada z nowym krzyzakiem tylko ze srebnego, co tu duzo pisac krzyzak naprawde daje rade nie jest to super jak u konkurencji ale jak swego czasu gralem na nim w mortal kombat to kombosy wychodzily raczej bez pomylki

ja uzywam tego pada z nowym krzyzakiem tylko ze srebnego, co tu duzo pisac krzyzak naprawde daje rade nie jest to super jak u konkurencji ale jak swego czasu gralem na nim w mortal kombat to kombosy wychodzily raczej bez pomylki

kupiłem kilka dni temu tego limitowanego pada MS z nowym krzyżakiem (srebrny) i jest świetny, krzyżak faktycznie jest znacznie lepszy niż w zwykłych padach no i można go regulować, niewiele mu brakuje do tego w DS3, lekko zmienione wypukłości analogów również na plus.

Wygląd to mistrzostwo świata, połączenie srebrnego, czarnego i chromowanych elementów wypadło rewelacyjnie, wygląda bardzo stylowo, jedynie szkoda że klapka od aku też nie jest srebrna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kurczę, mam problem z padem Razer Onza Tournament Edition. Problem jest taki, że nie działa prawy spust. Tzn. po wciśnięciu go do końca, działa zaledwie na 50%, sprawdzałem w kalibratorze Windowsa, w F1 2012 nie da się zahamować ;) macie może jakąś radę ? Da się to naprawić domowym sposobem ?

Odnośnik do komentarza

A tak btw ja mam problem ze spustem w msowym padzie mianowicie lewy się tak jakby blokuje w grach (np. przycelowanie w bf, grab w skate czy drybling w fifie) i musze kilka razy go klikać (co podczas grania online jest niesamowicie irytujące) żeby się tak jakby zrestartował. Macie jakiś pomysł co z nim zrobić (jest czysty).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

prawda jest taka ze ciecia ceny konsoli od 2008 roku wprowadzila tez i zmiany w padach, wg mnie o prostu sa gorszej jakosci, skrzypia, maja tendencje ze sie nie centruje, tylko gdzies przycina, sa gry ktore na to bardzo sa uczulone i potrafi sam celownik biegac po ekranie, ja juz powymienialem sobie galki i po kilku meichach to samo

 

w starych padach nie uswiadczylem takiej tandety...

jedyne pytanie mozna zadac czy jest cos teraz na rynku lepszego co moze zastapic oryginalnego pada o dobrej jakosci i tej samej ergonomii...

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, nie licząc kolorów (srebro mnie nie rusza, a jeśli chodzi o kolorowe to wolałbym mat) to te pady ze srebrnym krzyżakiem to mój ideał pada aktualnie:) Ten krzyżak jest naprawdę dobry. nawet jak czasem nim piszę (choć mam klawierkę, więc zwykle jej używam) to praktycznie nie zjeżdża mi na nie tę literkę co chciałem, a w zwykłym krzyżaku dzieje się to nagminnie. Nie rozumiem tylko czemu tego nie wprowadzili do każdego pada... Wolałbym mieć po prostu czarnego, ale z tym krzyżakiem własnie.

Podsumowując - polecam bardzo ten zakup, zwłaszcza jak ktoś często gra w arkejdy (np. Hard Corps się genialnie gra tym krzyżakiem) albo w bijatyki i woli krzyżaka od gałki:)

Dodatkowym atutem, o którym się rzadziej wspomina, jest trochę inne wykończenie gałek - jeszcze bardziej trzymają się dzięki temu palców.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odradzam ten pad, bardzo często sie psuje, zwłaszcza przez te pokrętła do zmiany czułości. Na poczatku jest OK ale później po miesiącu zaczynają być odchyły i lekkie ruszenie gałki u mnie powodowało samoistny ruch... Wymieniałem kilka razy co model szybciej sie psuł. Dodam że byly to wymiany na nowe modele więc problem leży w wadzie fabrycznej tych padów. Przerzuciłem sie na pada standardowego do X-a i działa super.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Pad MLG na Amazon US ok. 320 zł, a w Europie ok. 460 zł XD

 

http://www.amazon.co...59245840&sr=8-1

 

Przecież to ok. 40% więcej, heh.

 

A ten pad faktycznie jest lepszy od oryg./stand. pada Microsoftu? - krzyżak jest lepszy?, a analogi stawiają

większy opór i nie mają "martwej strefy"?

Obawiam się o jego trwałość, jako że jest/może być "rozkładany".

Na Allegro można go kupić za 359zł.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Pytanie - wczoraj z szafy wygrzebałem mojego starego przewodowego pada dawanego do X360 Core (zostawiłem sobie na pamiątkę) w celu pogrania w gierki na PC. Potem podłączyłem go do Xbox'a i pograłem trochę w Renegade Ops - pytanie czy te stare przewodowe pady mają mocniejsze silniczki?

Mam porównanie do nowgo bezprzewodowego pada dawanego do x360 Slim 250GB (matowy) i ten nowy prawie w ogole się nie trzęsie za to stary przewodowy wariuje jak powalony za przeproszeniem. Chyba że coś uszkodzone jest w tym nowym, bezprzewodowym (?)

Odnośnik do komentarza
  • 7 lat później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Będzie archeologia, ale może ktoś miał ten problem :kekw:

 

W jednym z dwóch padów mam problem z koszyczkiem na baterie. Jak jest włożony do końca, to pad nie działa. Jak go włożę i trochę tylko wcisnę, ale tak, żeby zatrzask nie złapał, to działa cymesik. To na bank kwestia samego koszyka - przekładałem akumulatory i koszyk z pada do pada. Ki czort? To się w ogóle da rozebrać?

 

Edit dla przyszłych pokoleń: koszyczek do wywalenia, trzeba nowy z allegro albo aliexpress.

Edytowane przez ProstyHeker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...