Skocz do zawartości

Sucker Punch


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem iść, teraz mam obawy i wątpliwości :(

Ja tak samo. Liczyłem na efekciarstwo jak w 300, ale również na przyzwoity scenariusz. Może nie tak dobry jak w Watchmen (to akurat zasługa komiksu), ale na poziomie, najlepiej z jakiąś pseudo filozoficzną rozkminą. W ogóle to myślałem wcześniej że to jest na podstawie komiksu również.

Odnośnik do komentarza

Fajny cover, szczególnie od momentu jak przyspiesza. Prawie tak dobry jak Pixies, tylko taki ...hmm. ..... mniej zagubiony. Tworzony specjalnie do filmu ? . Drugi kawałek po Crablous który mi się podoba, soundtrack chyba jest mocny.

Trzeba ruszyć dupe i do kina.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Mialem sie na to wybrac, ale zajawka mi opadla. To bedzie chyba jeden z tych filmow, gdzie mimo, ze nie chodzi o fabule a o efekty, to jednak ta fabula jest tak plytka, denna i irytujaca, ze sie po prostu nie pozwala na dobra zabawe. Jezuu, przeciez na 99% ta piata tajemnicza rzecza, ktora musza odnalezc bedzie "odnalezienie siebie". Serio, ten film bedzie az tak suchy.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam szity, przynajmniej są śmieszne recenzje.

 

"Snyder musiał wiedzieć już w przedprodukcji, że jego obtłuszczona kolekcja fantazji o gwałcie i zemscie przebrane za bajeczkę o emancypancji nie da satysfakcji nikomu poza nim samym"

 

"nie ma tu nic, co mogłoby dać rozrywkę, poza malutką radością z zauważenia, że film zupełnie pasuje do swojego tytułu"

 

"najbardziej kolosalna porażka od czasów Złotego Lata Shyamalana. Nieerotyczny, niewywołujący dreszczu thriller erotyczny pokryty pleśnią gry video - Sucker Punch to "Ostatni władca wiatru" z gorsetami"

 

"w swoim pierwszym oryginalnym scenariuszu Snyder oferuje nam możliwość spojrzenia w głąb swojej głowy, która okazuje się być womatorium każdego nerdowskiego elementu popkultury"

 

"Słuchacie czasem o filmach, które chcą mieć ciastko i je zjeść? SP obiecuje ciastko, a kiedy przyjdziesz na spektakl, dostajesz keks i mówisz: "co to (pipi)a za góvno?". Bo nikt nie lubi keksów"

 

Wszyscy mówią, że jest gorzej niż 300. Gulp...

Odnośnik do komentarza

Boże, nawet piosenki z tego filmu są obrazą dla ludzkości. Nie dość, że denne same w sobie i obrzydliwe w kontekście świetnego oryginału, to jeszcze pasują do tych dziewczynek ubranych jak dzi'wki strzelających z karabinów do zombie-nazioli jak pięść do nosa. Aż trudno mi sobie wyobrazić, jaką torturą musi być obejrzenie całego filmu.

 

"Where Is My Mind", wersja dla dzieci, Jezus Maria. Już w Shreku były lepsze covery.

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

No i po seansie...fiuuu, jaki zamotany film, ale w dobrym znaczeniu. Wlasciwie ten film to pretekst na upust wyobrazni tworcy, znajdziecie tu wszystko, Samurajow, scenerie ala wladca pierscieni, Ww2, ja robot, smoki choje moje i inne dziwactwa. Ale to bawi jak s(pipi)ysyn, i spelnia swoja role jako rozrywka wysmienicie, efekty bardzo klarowne i ciesza oko.

 

Nie mam ochoty sie rozmyslac nad zakonczeniem, zostawie to komu innemu, ale nic zaskakujacego.

 

 

Polecam obejzec dla efektow i dla pieknych pan z roznych ujec, dla mnie takie 8/10

 

 

Nie rozumiem tylko po co byla potrzeba przeniesienia calej akcji do burdelu, zamiast pozostac w psychiatryku.

 

 

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...