Skocz do zawartości

Sucker Punch


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Byłem na tym wczoraj ( u nas na za(pipi)u jest spore opóźnienie ) i muszę powiedzieć, że film mi się bardzo podobał. Dostałem dokładnie to czego oczekiwałem, steampunk, sf, df, mutant chronicles (system, nie film). Film zdecydowanie dla waskiej grupy odbiorców, fanów specyficznych klimatów. Anime, komiks, sf/f wszystko w jednym. Przyznaje, że brak tego typu produkcji w większej ilości na rynku pomaga tu trochę ale i tak film bardzo dobry. Akcja w okopach przypomina mi Trencherów Imperialu z Mutant Chronicles, od razu mnie tym kupili. Aha i akcja w zamku kojarzy mi się trochę z Demons Soul's.

Edytowane przez blacklagoon
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

wycięta scena z donem draperem całkiem niezła. nie rozumiem tylko czym kierowano się przy montażu by w filmie emanującym seksualnością wycinać jedyną scenę, która mogła by pretendować do miana zmysłowej... a tak to ten sam miałki teledysk tyle, że trochę dłuższy i tym samym bardziej nużący.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

to odkopie, bo film totalnie mnie rozje.al. Nawet nie chciałem obejrzeć, a okazalo sie, że to "Wyspy tajemnic na LSD". Istny psychiatryk+musical, dramat, kino akcj, japonski komiks przeplatający się ze scenami z gier komputerowych i zakończenie na miarę Incepcji. MEGA!

Odnośnik do komentarza

w kategorii kina czysto rozrywkowego z ambicjami (tylko proszę bez smętów, to moja własna kategoria

®) Sucker Punch to absolutna czołówka, pod tym względem stawiam obok Kick Ass. ma przy tym całą armię hejterów, a większości to ludzie którzy po prostu wybrali zły film. może to ci sami, którzy ogladali Rocky Horror Picture Show z nastawieniem na horror.

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co to za czasy, że nie można zjechać gównianego filmu, bo się miało nie takie nastawienie... Kiedyś jak człowiek zasiadał do seansu o filmie wiedząc tyle co nic, to zwykle liczyła się jakość filmu, a nie to, że tytuł wskazywał na inną zawartość. Jeżeli mam oglądać filmy z nastawieniem, że właśnie obejrzę taki w którym będą cycki, a dostanę bez cycków, to jeżeli zaistnieją ku temu sprzyjące warunki (np. film mimo oczywistego braku okazuje się być dobry) jestem w stanie pogodzić się z tym faktem.

W jednym się zgodzę. Sucker Punch obejrzałem jak większość przez klasyczną pomyłkę, nie spodziewając się, że wybrałem zły film.

Odnośnik do komentarza

A ja spodziewałem się góvna (hm, koleś potrafił zrobić zły film z "Watchmenów", trailery raziły kiczem), ale jak się okazało, film ma pomysł na siebie i jest bardzo zabawnym komentarzem co do filozofii komercyjnych przebojów ("kręć tyłkiem i odwracaj uwagę"). Ten przekaz jakoś usprawiedliwa tę sztuczność wszystkiego, można sobie powiedzieć, że to taka świadoma siebie sztuczność. W każdym razie film ma coś do powiedzenia, co już wyróżnia go spośród dziesiątek plastików Hollywoodu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dla mnie słabe to, historia rozwija się jak w grze, level za levelem i od bossa do bossa (z małym wyjątkiem). Przyznam, pomysł jest oryginalny i w sumie ciekawy, wizualnie ładnie (choć czasem plastik), ale film nudnawy. Super, że przesada i kicz są zamierzone, nie zmienia to faktu, że ogląda się to czasem z zażenowaniem.

I, jeśli ma mieć to na cokolwiek wpływ, wiedziałem (z grubsza), na co się piszę, włączając go.

 

A Watchmen oczywiście świetny i duży props dla Snydera za to.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...