Skocz do zawartości

Wielka bitwa FPSow


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mw2................ ta gra nie powinna w ogóle się ukazać poza US and A. Teraz najlepsze podobno ma wyjść prequel tego badziewia z Ghostem w roli głównej...

 

BO jest ok jeżeli chodzi o story (o dziwo) i misje choć nie zmienia to faktu, że to odgrzewany kotlet.

Ale zjadliwy mi się tam podobał.

 

Ale i tak obydwie razem nie umywają się do czwórki.

 

IMO

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o singiel to fabuła mało mnie obchodzi, po prostu ma się coś dziac. Ale imo w fpsach najważniejszy jest multi dlatego numero uno jest Killzone 2, a zaraz za nim BC2. MoH jest co najwyżej przeciętny, a jeśli chodzi o serię CoD, to w MW nie grałem, WaW wspominam całkiem nieźle, ale MW2 pod kątem multi jest dla mnie najgorszym gównem. Nawet nie potrafię tego opisac. Te głupie perki + wspomagacze i szybkośc rozgrywki. Gameplay jak z jakiejś arkadówki :/

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Chyba ktoś tu tylko na yt widział MGS'y(1,2,3,4 na PS) ze piep.rzy głopoty typu ze jest to zbieranina japonskiego dziwactwa, pseudofilozoficznych bzdur, rozwleczonych tandetnych dialogow i slabego gameplayu. Przecież to sie do rodzynów nadaje... W tą serie trzeba sie wczuć/przeżyć, a nie grać jak "znowu kolejna gra do zaliczenia, bo nie ma w co innego itd" a potem pisać takie głupoty. Swoją epickością MGS'y na pewno przebija halo do wiadomości.

 

Co do FPS'ów to pierwszą grą która mnie zatrzymała na kilka miechów i mogła by na dłużej jest multi w Bad Company 2, akcje w tej grze jakie sie wyrabia to cud miód i ożeszki, szkoda tylko ze powoli już sie wypala, coraz mniej ludu na serwerach. Czekam na Killzone 3 które pewnie też mnie wessie na kilka dobrych miechów, a potem Battlefield 3 itd :)

 

Daj se na wstrzymanie synek. W 2 widzialem jakiegos spaslaka na wrotkach, gralem w 3 i mnie nudzila potwornie, 4 na gameplayach wyglada strasznie. Najbardziej przehypeowana seria ever. 1 byla spoko.

 

Jak ja mialem PSXa, to ty miales 4 latka chlopaku.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Odje.bcie sie od MW2 :P

 

 

i ch.uj , ze Pierce wystrzelił atomówke we własny kraj by "nie zabrakło patriotów popierajacych jego sprawe"

 

 

 

dziesiątki dziesiatki filmów maja głupsza fabułe, a gier to juz setki ;) MW 2 był spoko, multi takie samo jak w MW czyli ok ok, do tego były "operacje specjalne" , które mozna było przejsc z kumplem na splicie (na hardzie to kilka dobrych godzin zajmowało)

 

 

Dołoze Resistance 2 (w jedynke nie grałem, raczej nie wracam juz do niej) , fajny klimat , fajne multi, fajna gra;-)

Odnośnik do komentarza

Mi tam singiel poza jedną misją pasował, te operacje specjalne to byl bardzo trafiony pomysł, ale multi i wszystko to co tam jest to beznadzieja dla mnie. Biegasz, strzelasz, padasz. A te perki, sprint + maraton i jesteś jak Ussein Bolt, tylko że z karabinem i możesz biegac ile chcesz bez zatrzymania.

 

No ale są gusta i guściki. Bratu na przykład podobały się KZ2 i BC2, ale najwięcej grał w MW2 <debil>

Odnośnik do komentarza

<FACEPALM>

 

No ale czego można sie spodziewać po posiadaczu xbox'a który uważa serie MGS za najbardziej przehypowaną? To co można powiedzieć w takim razie o serii Halo? NIC poza tym że ma dobry marketing? Zresztą co ja będę tłumaczył jeżeli w MGS2 widziałeś pewnie u kumpla tylko spaślaka na wrotkach, MGS'a 3 który to był jednym z lepszych w tej serii i 4 która graficznie zjadała wszystko co wyszło w 2008. Zresztą piszesz że widziałeś ją na gameplay'ach więc tym bardziej nie pier.dol tutaj głupot po oglądnięciu kilku filmików na yt

 

fajnie że miałeś PSX'a jak miałem 4 lata, nawet nie wiesz jak bardzo z tego sie ciesze :)

 

Pewnie nie zdziwie sie jak kupisz MGS:Rising na premiere, bo wkońcu jakaś dobra gra wyjdzie na tą konsolke

 

o kur'wa, przepraszam że napisałem "tą" zamiast "te" polonisto od siedmiu boleści

Edytowane przez Merson
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Czego sie spodziewac po posiadaczu PS3, ktory uwaza serie Halo za przehypowana. To co mozna powiedziec w takim razie o serii MGS? NIC poza tym ze jest japonskim gow.nem. Czaisz analogie. 4 na bank nie ejst najladniejsza gra 2008, U ladniejsze- animacja snejka to padak, otoczenie tez jest bzdetne. Ale tak MGSa trzeba kochac bo to kult, daj spokoj rzygam na 95% japonskich wytworow, dobrze ze KKW sie praktycznie nie liczy w produkcju gier.

 

na te konsole, naucz sie poprawnie konstruowac zdania chlopaczyno

 

Z japoncow, to licze tylko na NG3

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

<FACEPALM>

 

No ale czego można sie spodziewać po posiadaczu xbox'a który uważa serie MGS za najbardziej przehypowaną? To co można powiedzieć w takim razie o serii Halo? NIC poza tym że ma dobry marketing? Zresztą co ja będę tłumaczył jeżeli w MGS2 widziałeś pewnie u kumpla tylko spaślaka na wrotkach, MGS'a 3 który to był jednym z lepszych w tej serii i 4 która graficznie zjadała wszystko co wyszło w 2008. Zresztą piszesz że widziałeś ją na gameplay'ach więc tym bardziej nie pier.dol tutaj głupot po oglądnięciu kilku filmików na yt

 

fajnie że miałeś PSX'a jak miałem 4 lata, nawet nie wiesz jak bardzo z tego sie ciesze :)

 

Pewnie nie zdziwie sie jak kupisz MGS:Rising na premiere, bo wkońcu jakaś dobra gra wyjdzie na tą konsolke

 

Przecież to przy pierwszym Uncharted wygląda jak gra z poprzedniej generacji. Drętwa animacja postaci, sterylne nie podatne na zniszczenia środowisko, prześmieszne instalacje, a i tak gra czasem zwalnia, nie wspominając o teksturach, które momentami doczytują się na oczach (np w akcie 2). Jedyne co wyszło w miarę fajnie, to przejścia ze scenek w gameplay.

Odnośnik do komentarza

Po jakimś czasie, roku czy dwóch można to samo powiedzieć o każdej grze, kiedy wyjdzie jakaś lepsza, wtedy zaczynają sie porównania że a to że gra w tamtym czasie zwalniała czy ma tam jakieś tekstury do bani, ciekawe czy odrazu te wady zauważyłeś kiedy kupiłeś na premiere MGS4(nie wiem czy kupiłeś czy nie więc sam sobie na to pytanie odpowiedz) :)

 

@Psyko - miało, więc nie wiem skąd te 94% sie wzięło na metacritic i gamerankings

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Po jakimś czasie, roku czy dwóch można to samo powiedzieć o każdej grze, kiedy wyjdzie jakaś lepsza, wtedy zaczynają sie porównania że a to że gra w tamtym czasie zwalniała czy ma tam jakieś tekstury do bani, ciekawe czy odrazu te wady zauważyłeś kiedy kupiłeś na premiere MGS4(nie wiem czy kupiłeś czy nie więc sam sobie na to pytanie odpowiedz) :)

 

@Psyko - miało, więc nie wiem skąd te 94% sie wzięło na metacritic i gamerankings

 

Co mialo?

 

Studiuje filologie, wiec bede karcil analfabetow z technikum.

 

:turned:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nielogicznie konstruujesz wypowiedzi; a studiuje fil ang, nie polska. I co sie ciskasz, w internecie nawet sie kulturalnie zachowac nie umiesz. Ciekawe czys taki hojrak w rzeczywistosci, jezeli tak, to pewnie masz staly karnet u dentysty.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Akurat w tej części jest i tak znacznie lepiej w tym aspekcie niż w takim MW2, tam to właśnie była totalna baja o USA Marines, łącznie z misją w kosmosie

 

gdzie niby w MW2 była misja w kosmosie? :mellow:

 

No wlasnie ten Half-Life - bozyszcze PCtowcow. Nie jaram sie

 

Ja też nie...

 

jak się nie grało w żadną część to trudno się jarać.

 

I nie bożyszcze pecetowców tylko bożyszcze ludzi lubiących zaje.biste gry.

 

A HL2 to jeden z ostatnich przedstawicieli gatunku, gdzie kampania trwała 12-14h i nie dało się znudzić.

 

kiedyś słyszałem, że gra wszechczasów to taka, która nawet po 10-15 latach bawi. Ja HL1 przeszedłem 10 razy (ostatni raz 2 lata temu), HL2 około 20 razy (ostatni raz ponad rok temu)

 

Jeszcze na koniec trailer, który pokazuje jaki nieziemski klimat ma ta gra. Soundtrack to też dla mnie mistrzostwo w tej grze

 

 

ja myślę że można zamknąć temat albo zmienić nazwę na "bitwa o 2 miejsce"

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie oceniam/nie krytykuję HL2 bo grałem tylko w demo na XO i oglądałem filmiki co by zobaczyć jak to wygląda.

Ale kompletnie mnie nie jara, nie załapałem "chcicy" na obadanie fulla.

 

To według tej teorii gry wszechczasów dla mnie taką grą jest pierwszy MGS.

W sumie logiczna teoria.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

BF3 ma byc tylko w multi, szkoda ze z jakiegokolwiek singla zrezygnowali, dla mnie gra odpada. Wiadomo, ze jej sila jest tryb wieloosobowym, ale dla mnie on jest tylko dodatkiem.

 

Dobra dziob bystrzaku z technikum, to polucji z napiecia dostaniesz. Juz z wojen wszyscy znaja twoje blyskotliwe riposty i smiale analizy. Zajmij sie szukaniem Walliego na obrazkach, cos na twoj rozum.

 

No dlaczego HF jest najlepszy, mnie nie kreci w ogole. Pogralem troche i WTF, klimat sf, near future - ok, mamy ladna dystopie. Tylko tyle, nie porwalo mnie jak kiedys Halo, Halo 2, czy MW.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

no to po co w ogóle zakładać temat o FPSach, skoro autor tego tematu na wstępie nie wlicza najlepszej gry tego gatunku. Chciałeś rozkminę między tymi, który kotlet jest lepszy? Black Ops, Bad Company, a może Killzone albo Crysis?

Nie wszystkich jara Half Life. Nie zalapalem bakcyla i nie mialem ochoty przejsc fulla. Czasem tak jest, wiec trudno tutaj mowic o bitwie o drugie miejsce, skoro wielu produkcja Valve w ogole nie rusza.

 

Natomiast uznaje geniusz innej ich produkcji - Portal. Jedna z oryginalniejszych gier w tej generacji. No i do tego ma w sobie ten geniusz.

Odnośnik do komentarza

Co ty jak przychodzi co do czego to z polucjami wyskakujesz? Jakieś nie miłe przeżycia z dzieciństwa? Ciekawe czy tez na studiach pytasz kolegów czy wykładowców czy czasem nie mieli polucji wczorajszej nocy i notujesz sobie to wszystko w swoim ładnymi czerwonym zeszyciku w słoniki.

 

Mnie tez nie kręci Half-Life :confused:

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...