Skocz do zawartości

Wielka bitwa FPSow


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak po dzisiejszym dniu spędzonym z FPSami

 

Bulletstorm to beczunia miodu. Zabijanie, cięcie, miażdżenie, walcowanie, rozkurwianie, napierdalanie tych kolorowych pajaców daję tyle radochy i energii, że raket fjuel się chowa. Gęba sama się uśmiecha jak w jednym momencie wyskakują ci na całym ekranie nazwy skillshotów a punkty lecą do banku. To jest to! Graficznie można się przyczepić do AA, ogólnie jest bardzo dobrze ale już teraz widać, że Gearsy 3 na tym samym silniku będą wyglądać lepiej.

 

A co do Crysisa 2... multi mi się nie podoba za bardzo, ale może się jeszcze przekonam? Dzisiaj jeszcze pogram w niego. A graficznie? Świetnie, choć mapa mało reprezentatywna. Nawet aliasingu praktycznie nie ma, a cieniowanie rodem z high-endowego peceta (brak jakichkolwiek ząbków na tych cieniach znanych chociażby z BC2). Jestem pewny, że singiel od Cryteka na pewno wyrwie gały z oczodołów na pochybel opiniom pecetowych nerdów, piszących że Crysis 1 wygląda lepiej. Ja już mówię że NIE WYGLĄDA. Myślę że jest to poziom Killzone 2/3.

Odnośnik do komentarza

Ale Quake 1 był nastawiony na singiel i na swoje czasy wymiatał, był tam gęsty, mroczny klimat, z lekką nutką gotyku. Bardzo mi się podobał.

 

Trójeczka też była spoko tylko wymagania były kosmiczne więc... ale mi się tam podobał.

 

Za to oglądam filmiki i screeny z dema C2 i nie widzę nic kompletnie nic fajnego. Graficznie K3 bardziej mi się podoba o gameplayu i całej tematyce nie wspominając. Bulletstorm daje rade aż miło.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No niestety jak czytam ps3site albo innych tłuków to jestem już w 100% pewny, że jakby Crysis 2 nazywał się "Killzone" albo był tytułem od Sony to fapowania nie byłoby końca.

 

Wpierw oglądają jakieś urywki z Crysisa 2 i mówią że nic specjalnego, a potem ślinią się do kolejnego gifa z killzone o_O

 

Halo 3 + oba DLC (czyli ODST i Reach)

 

obama_facepalm.jpg

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Placzki sonyslave'ow nad tym, ze na 360tce (moze i na PS3 tez) bedzie gra, ktora graficznie rowna sie z KZ3 trzeba przeniesc do Console Wars.

 

PS. Jezeli singiel KZ3 bedzie taki "zayebisty" jak ten z KZ2 to nie bedzie czego zazdroscic ;P Jezeli juz czegos zazdroscic to serii Resistance, to sa przynajmniej dobre gry.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

W sumie to mnie nie dziwią zachwyty nad C2 posiadaczy XO. Czymś trzeba się jarać skoro nie ma się nic swojego (exów) fakt faktem, że śmiesznie, że akurat padło na C2 gdzie jedynka była/jest jechana od góry do dołu. No aleee...

 

"Zazdrość Killzona" zmusza do desperackich kroków heh.

 

Jestem ciekaw czy C2 jest ładniejszy od H:R... pewnie NIE :whistling:

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Placzki sonyslave'ow nad tym, ze na 360tce (moze i na PS3 tez) bedzie gra, ktora graficznie rowna sie z KZ3 trzeba przeniesc do Console Wars.

 

PS. Jezeli singiel KZ3 bedzie taki "zayebisty" jak ten z KZ2 to nie bedzie czego zazdroscic ;P Jezeli juz czegos zazdroscic to serii Resistance, to sa przynajmniej dobre gry.

 

I tutaj powinno być magiczne "IMO".

 

Np. Ja nie dałem rady skończyć Resistance 1 i 2 - no za chvja nie mogłem się wczuć w grę, czułem się jakbym na to wszystko patrzył z boku. Tak samo z Halo 3 i Halo ODST - zacząłem ale też nie dokończyłem.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...