Skocz do zawartości

Wielka bitwa FPSow


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze że w BF3 nie będzie singla, bo Battlefield 3 =/= Battlefield Bad Company 3, w obu BC singiel to mocny przeciętniak o którym się zapomina 5 min po ujrzeniu napisów końcowych, nie trzeba marnować zasobów.

 

Psyko ja nie będę wyjaśniał, bo równie dobrze mogę zacząć tłumaczyć dlaczego Bioshock jest zaje.bisty. Jak gra ma średnią 96% na podstawie kilkudziesięciu recenzji to nie wiem po co mam to robić ;] szczególnie komuś kto jara się Black Opsem (który i tak wygląda gorzej niż sześcioletni HL2, lol!)

 

niestety HL jest jak Halo, wypadałoby znać inne części by uniknąć głupot w stylu "grałem w Halo 3 i nie wiem o co chodzi", co było nagminne w swoim czasie. Niestety teraz mało kto sięgnie po 12letnią grę, szkoda że mod Black Mesa (HL1 na silniku Source) tak się ciągnie.

 

Nie wszystkich jara Half Life.

 

Mnie tez nie kręci Half-Life :confused:

 

kur.wa, powinienem wam posprzedawać minusy, bo jak ktoś (w tym ja) pisał że go nie jara Uncharted to był uznawany za ignoranta, debila i od razu -1 :potter:

 

w ogóle chyba wysiadam z tego tematu bo widzę że to idzie w wojne halo vs coś tam albo killzone vs coś tam, a to tak, jakby znawcy kuchni kłócili się o to co lepiej smakuje, hamburger z MaCa czy kebab z budki na dworcu.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Z Bio sie zgodze, ejst genialny, 2 mniej, ale tez. Co do Black Ops (i MW) to niszczy w tycj grach filmowosc, mi sie gra swietnnie w te CoDy. Ogladales Black Hawk Down, dla mnie genialna produkcja, a te gry oddaja jej ducha.

 

Nie wiadomo czy KZ3 bedzie ladniejsze od Crysisa 2 na konsolach, bo wiadomo ze Crysis 2 na PC zje wszystko.

 

Z tym Halo to pojechales

 

Halo CE 8+/10

Halo 2 9+/10

Halo 3 9/10

ODST 7/10

Halo Reach 8+/10

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze że w BF3 nie będzie singla, bo Battlefield 3 =/= Battlefield Bad Company 3, w obu BC singiel to mocny przeciętniak o którym się zapomina 5 min po ujrzeniu napisów końcowych, nie trzeba marnować zasobów.

 

Psyko ja nie będę wyjaśniał, bo równie dobrze mogę zacząć tłumaczyć dlaczego Bioshock jest zaje.bisty. Jak gra ma średnią 96% na podstawie kilkudziesięciu recenzji to nie wiem po co mam to robić ;] szczególnie komuś kto jara się Black Opsem (który i tak wygląda gorzej niż sześcioletni HL2, lol!)

 

niestety HL jest jak Halo, wypadałoby znać inne części by uniknąć głupot w stylu "grałem w Halo 3 i nie wiem o co chodzi", co było nagminne w swoim czasie. Niestety teraz mało kto sięgnie po 12letnią grę, szkoda że mod Black Mesa (HL1 na silniku Source) tak się ciągnie.

Na serio tak uważasz?

 

Dla mnie HL 2 jak i Halo(przynajmniej 3 i ODST) są strasznie archaiczne...gameplay naprawdę może odstraszać...choć są ludzie,którym taka archaiczność kompletnie nie przeszkadza i nadal w młucą w te tytuły :P Patrz fani CS-a np. :P

Odnośnik do komentarza

Pierwszy Half Life to dla mnie jeden z najlepszych FPS......dwojka to juz nie to samo i w przeciwienstwie do jedynki potrafila mnie znudzic.

MW byl niezly...niestety kolejne CoDy stanowily juz tylko kolejne coraz bardziej nieudane klony.

Bad Company to IMO sredniak.

Halo jest swietne.

Najbardziej niedoceniany moim zdaniem jest Riddick :)

Odnośnik do komentarza

No to o pierwsze miejsce jeżeli chodzi o grafikę w fps-ach też już mamy zwycięzcę.

 

K3!!!

 

Co na drugim Kryzys 2?

 

No pewnie, że BO > Halo

 

i

 

każdy fps > Halo

 

 

Z Bio sie zgodze, ejst genialny, 2 mniej, ale tez. Co do Black Ops (i MW) to niszczy w tycj grach filmowosc, mi sie gra swietnnie w te CoDy. Ogladales Black Hawk Down, dla mnie genialna produkcja, a te gry oddaja jej ducha.

 

Nie wiadomo czy KZ3 bedzie ladniejsze od Crysisa 2 na konsolach, bo wiadomo ze Crysis 2 na PC zje wszystko.

 

Z tym Halo to pojechales

 

Halo CE 8+/10

Halo 2 9+/10

Halo 3 9/10

ODST 7/10

Halo Reach 8+/10

 

ok, widzę dla kogo powstał ten temat :thumbsup:

 

aha i ducha Black Hawk Down oddaje dobrze nowy MoH albo 2 misje z CoD4, a nie MW2 a tymbardziej Black Klops.

 

Mysza: no słucham, jakie archaiczności? że nie można strzelać przez szczerbinkę? :blink:

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Z tym Halo to pojechales

 

Halo CE 8+/10

Halo 2 9+/10

Halo 3 9/10

ODST 7/10

Halo Reach 8+/10

 

No ale Psyko, że co? Grałem w Halo 1-3 w ODST i Reach nie. I o ile jedynka była ok tak dwójka i trójka ryra mnie po całości (w sumie jedynka też), kompletnie ziewam na te gry.

Wali mnie ile kopii poszło, jaką średnią mają te gry itd.

 

Nie jarają mnie liczby a gry.

 

Nie jara mnie design, historia, gameplay nic kompletnie nic w tej serii. A takich osób wiem, że jest dużo...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Poczatek MW2 to akcje jak z BHD. Dalej jest tylko intensywniej. Gry zawieraja w sobie spora doze eskapizmu, tak jak filmu, wiec krecenie na naciagana fabule jest troche nie ten teges. Mi sie MW 2 bardzo podobalo. BO powinienem miec jutro, to bede mial obraz sytuacji, choc zapewne bede sie przednio bawil.

 

No mnie Slupek sie bardzo podoba, wiadomo ze ludzie maja rozne gusta. Dziwi mnie tylko, ze jako fan SW zlewasz Halo.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jak już o najlepszych, podałbym przykład Metroid Prime, ale aż głupio wrzucać tą grę do wora z prostackimi strzelankami. ;]

Nie grałem więc nie oceniam ale lepsza od Bio?

 

Widziałem filmik tej ostatniej części jak typiara w hełmie ala Halo strzela do ważek... wymiękłem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

no właśnie.

 

Metroid Prime strzelający do waszek jest za(pipi)isty.

 

Halo za to design to porażka!!

 

by Zwyrol

 

Mysza --> o to mi chodziło właśnie mówiąc o szczerbince --__-- tylko dlaczego każdy FPS, który nie jest jak CoD albo BF jest archaiczny?

 

Bioshock też jest archaiczny?

Odnośnik do komentarza

no właśnie.

 

Metroid Prime strzelający do waszek jest za(pipi)isty.

 

Halo za to design to porażka!!

 

by Zwyrol

 

Mysza --> o to mi chodziło właśnie mówiąc o szczerbince --__-- tylko dlaczego każdy FPS, który nie jest jak CoD albo BF jest archaiczny?

 

Bioshock też jest archaiczny?

 

Wiem,że ci o to chodziło :turned:

 

Nie jest,bo ma przymierzanie... po prostu zależy dla kogo co jest archaiczne...dla mnie brak przymierzania a dla kogoś może być to coś innego.

Odnośnik do komentarza

Po jakimś czasie, roku czy dwóch można to samo powiedzieć o każdej grze, kiedy wyjdzie jakaś lepsza, wtedy zaczynają sie porównania że a to że gra w tamtym czasie zwalniała czy ma tam jakieś tekstury do bani, ciekawe czy odrazu te wady zauważyłeś kiedy kupiłeś na premiere MGS4(nie wiem czy kupiłeś czy nie więc sam sobie na to pytanie odpowiedz) :)

 

@Psyko - miało, więc nie wiem skąd te 94% sie wzięło na metacritic i gamerankings

 

Co mialo?

 

Studiuje filologie, wiec bede karcil analfabetow z technikum.

 

:turned:

 

 

To zacznij pisać poprawnie używając do tego znaków diakrytycznych, analfabeto ;)

 

 

Z aktualnych gierek rządzi ofkoz BC2 z prześwietnym multi. Na PC, bo na kĄsolach FPS na padziku to śmiech na sali. Celowanie analogami podchodzi mi pod lekki masochizm. Jakimś wyjściem jest mycha, ale wtedy jesteś ownzatorem na serwach i pewnie gra się nudzi po 2 dniach[?] :(

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

przedewszystkim - Killzone 2 to najgorszy fps w jaki gralem, tak nudnej gry z beznadziejna fabula dawno nie widzialem,

a dla mnie najlepszym fpsem jest Bioshock, z wypiekami na twarzy gralem by sie dowiedziec o co chodzi, przesluchiwujac kolejne tasmy, odkrywajac historie... ahh oby bio infinite byl rownie dobry co bio1 & 2 ;)

Zgadzam się w 100%, killzone 2 to przereklamowany średniak z bardzo dobrą grafiką.

Odnośnik do komentarza

tym Homefrontem od THQ? Rzeczywiście, zapowiada się on na coś ciekawszego niż kolejny wojenny FPS.

 

Multi pewno dobre będzie bo ci ludzie robili mody do Battlefieldów starszych i zrobili Frontline, tylko ciekawe jak z singlem, na razie jadą na lekkiej kontrowersji reklamując go.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

metro 2033 mega klimatyczne ale potwornie niedopracowane i nudne

 

KZ2 tak samo jak opinie powyżej, gdyby nie pucharki nie dałbym rady ukończyć gry

 

HR gigant w multi ale kampania nie ma kopa jest OK ale to za mało, dobrze że inne studio weźmie się za serie. Mi również brakuje klasycznego przybliżenia w broni.

 

Bioshock nr1. w FPP, w poprzedniej generacji zmiażdzył mnie Metroid w tej bio, nie mam nic do zarzucenia.

 

 

Z zapowiedzianych FPP jarają mnie tylko 3 > bio infinite, bulletstorm i BF3 ;] Mam dosyć klonów CODa, wojen Ameryka kontra reszta świata.

Edytowane przez bigdaddy
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...