Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem ten gameplay 30 minuty no i jest goty. Jedyne co mnie martwi, to brak kamuflażu =/ Kojima wspominał coś o tym? Będzie, czy nie? Jak nie będzie to mega lipa.

Mam też nadzieję, że będzie można wejść do każdego budynku. W GZ w(pipi)iało mnie to, że stoją jakieś baraki i do jednych można wejść, a do innych nie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Jedyne co mnie martwi, to brak kamuflażu =/ Kojima wspominał coś o tym? Będzie, czy nie? Jak nie będzie to mega lipa.

 

W Peace Walker ubranko wybierało się przed misją, stawiam więc 0,7, że tutaj też tak będzie.

Odnośnik do komentarza

Jedyne co mnie boli to ze nie mozna chodzic z bronia w reku oraz to ze po oznaczeniu wroga swieca sie na niebiesko i mamy wallhack, jakby sam trojkat nad ich glowa nie wystarczyl :confused:.

 

No ale to tylko takie szczegoly.

 

wallhack jest bez sensu, w innych czesciach jakos normalnie sie dalo a tutaj chyba wersja dla dzieci bo straznik za murkiem nie widza go i juz nie wiadomo co robic

to co tez razi to wiecej gadzetow elektronicznych mocno zaawansowanych jak na tamte czasy o ktorych snake 20 lat pozniej w mgs1 i mgs2 moze pomazyc

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie data premiery na tyle, że aż chyba troszkę mi odbiło. Kojima lubi dawać różne smaczki i zagadki w trailerach więc wymyśliłem takie coś:

 

Na końcu trailera widnieje informacja że gra wyjdzie w 1984. Powiedzmy że to ilość dni od ostatniej odsłony MGS'a.

Premiera Peace Walkera - 28.04.2010r.

Gdy dodamy do tego 1984 dni wyjdzie nam 3 październik 2015r. Niby spoko ale to sobota więc pewnie coś pokręciłem, ale fajnie by było jakbym jednak był na dobrym tropie xD

Odnośnik do komentarza

wyglada super, aczkolwiek srednio mi pasuje znow ten system misji z peace walkera. wolalem jednak jedna dluga misje jak zazwyczaj niz rozbijanie na mniejsze elementy, no ale zobaczymy.

 

design sneaking suitu poza jedynka nigdy mi nie pasowal. w ground zeroes tez nie. dobrze zobaczyc snejka ubranego jak czlowiek ;]

Z punktu widzenia gameplayu rozwiązania wprowadzone w peace walkerze są jakieś... milion razy lepsze. Dzięki temu zamiast 15 godzinek grania masz 50 albo i więcej.

Odnośnik do komentarza

Europejskie okladki MGSa zawsze byly bardziej artystyczne z kolei burgery dostawaly czystego pieknego ryja aby ich glowy nie rozbolaly od myslenia co kupuja.

 

piekny przyklad:

 

 

mgseuro.jpg

 

52426d1267928650-sony-playstation-3-ps3-

 

 

 

Ta dolna co wrzucil masta_g naprawde jest sliczna i chcialbym aby mniej wiecej cos w tym stylu bylo na PALowskiej okladce.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Grafika grafiką, ale jedno przyznać muszę - fraktura materiału z jakiego zbudowana jest baza, w połyskującym słoncu wyglada jak prawdziwa. W kilku momentach, podczas pewnych ujęć, moglbym przysiadz, ze jest to prawdziwa platforma morska wkomponowana w krajobraz gry. Zresztą, Kojima zawsze takie sterylne struktury potrafił zzayebiscie oddać, jak grałem w MGS2 w HD, to niektóre miejscówki nawet na te czasy, potrafią zaczepić oko

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym czymś chodzi ? Mam zwyczaj grać w skradanki  w sposób "realistyczny" czyli "ghosting" + wymijanie wszystkich, a tutaj co ? Będę zmuszony lać gości i wysyłać ich jakimś daremnym balonem do bazy by później coś tam z nimi robić ?

Rekrutacja najemników w dość bezpośredni sposób. W PW każdy z odeskortowanych chłopków miał swoje mocne i słabe strony, według których przydzielało się ich do poszczególnych sekcji bazy (mesa, wywiad, medycy itp.). W TPP pewnie będzie podobnie.

 

Dajcie mi tą grę, bo sikam po rajtach oglądając trailery :< Jest potencjał na przebicie MGS3 - Hideo, nie s(pipi) tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...