Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka stronka steelbook.com, która produkuje/ oferuje na sprzedasz, rożnego rodzaju steelbooki. Robią nawet własne, takie które nigdy nie powstały. Tak wiec na szybkości napisałem do nich kilka e-maili, ale nikt nie odpisał. Także, chyba ida na łatwiznę. Nie robią nic na zamówienie, a szkoda bo ten rysowany to kozak, nad kozakami. Będzie trzeba gdzieś wy haczyć, za dodatkowe jurki    :reggie:

 

18637771825_d72d1e060d_z.jpg

 

Mam nadzieje, ze w tym opakowaniu sie gdzieś  ukryje   :whyyy:  

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Chyba lepiej od razu a premiere zalozyc osobny watek aby ludzie mogli sobie swobodnie rozmawiac o przechodzeniu gry i spoilerach, gameplayu i misjach a ten watek zostawic dla tych, co dopiero skladaja pieniazki na gre i zaczna grac w styczniu i boja sie, ze ktos zdradzi kogo ratujemy w 3 misji.

 

No mysle bedzie mozna zrobic taki temat, jako ze MGS ma swoj dzial to raczej nic nie stoi na przeszkodzie.

 

btw. the thirst for this game is real xD

 

1439752767879.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tego co zrobil Design tej okladki to powinno sie odstrzelic :(

Cale szczescie znalazlem wersje z

 

Metal-Gear-Solid-V-The-Phantom-Pain-Stee

 

I mam z was beke :D

 

 Na szczęście jest wysyłka zagraniczna   :banderas:

P.S

Na ten moment mam juz 3 egzemplarze gry: Collector's Edition, PS4 Bundle i Day1 Edition INC SteelBook    :obama:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ktoś oprócz mnie bierze kolekcjonerski guide? 

 

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain The Complete Official Guide, Collector's Edition 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/1908172789

- Exclusive to the Collector's Edition: A lithograph by Yoji Shinkawa, an art gallery, an exclusive hardcover and additional content.

 
- The ultimate guide to 100% completion: All missions, all side quests, all secrets, all collectibles, all Achievements and Trophies at your fingertips! 
 
- Turnkey walkthrough: An at-a-glance, map-based walkthrough steers you through the entire adventure supported by annotated hi-res screenshots. 

 

71yfuko8upl61sdz.jpg

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

142d021cc682a702027e56ff9c519b2d.png

 

Okej.

 

i1nyViF.jpg

 

 

Jak Wiedzmin 3 pokazal i na naszym forum znajda sie smutne buraki ktore beda probowaly przyspoilowac (pewnie odpady z gejonly), wiec jak ktos jest uczulony na spoilery to moge polecic schowanie shoutboxa. Statusy i tematy powinny byc relatywnie bezpieczne bo posty i statusty z nowych kont tylko modzi i admini widza ktorzy potem musza to zatwierdzic.

Odnośnik do komentarza

Ktoś oprócz mnie bierze kolekcjonerski guide? 

 

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain The Complete Official Guide, Collector's Edition 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/1908172789

 

 

- Exclusive to the Collector's Edition: A lithograph by Yoji Shinkawa, an art gallery, an exclusive hardcover and additional content.

 

- The ultimate guide to 100% completion: All missions, all side quests, all secrets, all collectibles, all Achievements and Trophies at your fingertips! 

 

 

- Turnkey walkthrough: An at-a-glance, map-based walkthrough steers you through the entire adventure supported by annotated hi-res screenshots.

 

 

71yfuko8upl61sdz.jpg

Jak to jest z wysyłką? Ile łącznie wychodzi? Kurde muszę to mieć :)
Odnośnik do komentarza

Poradnik zamówiony z https://wordery.com/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-the-complete-official-guide-piggyback-9781908172785

 

Brałem już u nich wcześniej do Bloodborne. Ceny niższe niż na Amazonie, a dodatkowo wysyłka gratisowo. Nic tylko brać. :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...