Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

hm może w takim razie strażnicy na wieżyczkach mają więszy zasieg wzroku bo miałem akcje gdzie po zrobieniu misji (dziennej) chciałem uciec z bazy, najpierw sie skradałem ale ponieważ nikogo nie widzialem to pomyślałem że sie przebiegne - wiec wstałem z kucków i zacząłem biec pędem i zobaczył mnie strażnik na wieżyczce tak dalekiej że ja sam go prawie nie widzialem

Odnośnik do komentarza

Postanowilem sobie odpalic dzisiaj GZ i to byl spory blad... bo ponownie napalilem sie jak szczerbaty na suchary przez co oczekiwanie bedzie jeszcze trudniejsze. Przeszedlem sobie glowna misje po cichutku i tylko mnie bardziej dupa scisla ze moja piekna baza z PW ktora godzinami ulepszalem poszla z dymem w 5 minut przez tego czaszkoyeba, nie moge sie doczekac az sie z nim policze.

 

64112860SAMLJACKSON.gif

 

17 dni... :dog: (no, biorac pod uwage godzine to juz 16)

 

 

 

Swoja droga chyba pierwszy raz w historii serii bede musial zmienic sobie okladke na pudelku, ta domyslna jest moim zdaniem strasznie cienka, dodatkowo jeszcze w premierowych wydaniach bedzie ten napis "Day 1 edition" na gorze http://static1.gamespot.com/uploads/original/917/9176928/2822880-mgsvtpp_us-ps4.png :bad:

 

Mysle o czyms takim (na kompie juz lezy plik zrodlowy, to co wrzucam ma troche gorsza jakosc):

 

rxzhSlM.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Oficjalna okładka okropna. Nie wiem kto wpadł na chory pomysł zastąpienia pięknych art box'ów autorstwa Yoji Shinkawy,które towarzyszyły serii od pierwszego MGS tymi bezjajecznymi CG artami.

Jak dla mnie okładki Shinkawy to był jeden z charakterystycznych elementów MGS'ów i brakuje mi ich strasznie. W sumie w FF też dali dupy bo wciskali jakies góvna na boxa zamiast ładnych delikatnie nakreślonych grafik połączonych logo i numerkiem. Tyle lat tradycji i nagle ciach i poszło wszystko do piachu...

Odnośnik do komentarza

I przez wasze gadanie ja też już się napaliłem znowu, że aż po mieszkaniu zacząłem chodzić.

 

Cierp razem ze mna.

 

Goty trailer sagi od jakiegos fana:

 

 

Ostateczne rozwiazanie kwestii MGS3 > MGS2

 

7cgwyaO.png

 

:yao:

 

@pawcio & paliodor

 

Jeszcze myslalem nad ta okladka, wlasnie od Shinkawy:

 

uKmwym4.jpg

 

Ale ta co podalem wczesniej jakos bardziej mi leci z klimatem Vteczki, COMING 1984, VHS chuopcze :fsg:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tez ostatnimi dniami pogrywalem w GZ, nie moge sie doczekac. Ciekawe czy recenzje będą przed premiera tak jak bylo to z Wieskiem. W tym jednak wypadku recenzje nic nie zmienia bo juz czytajac raporty z preview widac, ze gra jest niesamowicie dopieszczona, niespotykanie dlugi okres developingu zrobił chyba swoje;) Po cichu licze ze bedzie to jedna z niewielu gier ostatnio bez wiekszych bugow na premiere. Metascore 96 obstawiam;)

Odnośnik do komentarza

Coraz wiecej Diamentowych Psow na forumku http://imgur.com/a/mRURK - bardzo prawilnie :fsg:

 

@Paliodor

 

No ja po weekendzie polece wydrukowac okladke do sklepu gdzie maja porzadne drukarki. Tej zwyklej nie przeboleje, to jest jedna z tych gier ktora bedzie na stale w kolekcji wiec musi sie prezentowac jakos sensownie, koniecznie bez napisu Day 1 Edition. :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

 

Goty trailer sagi od jakiegos fana:

 

 

Ja (pipi)e, z każdy kolejnym dniem uświadamiam sobie, że za kilkadziesiąt dni premiera nowej część najlepszej serii w historii gier i przy okazji gry roku.

:fsg: razy 1000000

16 dni...

 

W poniedziałek zaczną spływać wersje recenzenckie (info z gafa), pewnie pełno spojlerów się szykuje, trzeba uważać :)

Już jutro pojawią się oceny?

Odnośnik do komentarza

 

Nie, jutro recenzenci maja,dostać wersje recenzencka gry;)

 

 

 

Goty trailer sagi od jakiegos fana:

 

https://www.youtube.com/watch?v=jB1IVeLhb3s

 

Ja (pipi)e, z każdy kolejnym dniem uświadamiam sobie, że za kilkadziesiąt dni premiera nowej część najlepszej serii w historii gier i przy okazji gry roku.

:fsg: razy 1000000

16 dni...

 

W poniedziałek zaczną spływać wersje recenzenckie (info z gafa), pewnie pełno spojlerów się szykuje, trzeba uważać :)

Już jutro pojawią się oceny?

Jutro recenzenci dostana swoje kopie dopiero.

Odnośnik do komentarza

Aż mnie to dziwi że od kilku lat Hideo czy ktoś odpowiedzialny za okładkę pudełka jest takim idiotą aby zrezygnować ze wspaniałych artów Yoji Shinkawy. Przecież to się w głowie nie mieści, jego arty zdobiące pudełka niszczą ku.rwa wszystko to nie, wymyślają pseudo hoollywodzkie okładeczki.....bieda =_=

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...