Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Ale napisałem go dziś bo na 80% jutro będę miał MGS V na PS4 i to więcej niż w jednej kopii, także przestań mendrkować.

odsprzedasz mi jedna? Place jak za prezydenta!

Gdzie mam podjechac? xD

 

 

edit chyba nie było

ma być appka na telefony która współpracuje z mgs5 i wyświetla np mapę na żywo i pewnie też inne rzeczy

http://www.ppe.pl/news-38262-telefoniczna_apka_wspomoze_uzytkownikow_playstation_i_xboksa_one_w_metal_gear_solid_v__the_phantom_pain.html

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

Ale napisałem go dziś bo na 80% jutro będę miał MGS V na PS4 i to więcej niż w jednej kopii, także przestań mendrkować.

odsprzedasz mi jedna? Place jak za prezydenta!

Gdzie mam podjechac? xD

 

 

edit chyba nie było

ma być appka na telefony która współpracuje z mgs5 i wyświetla np mapę na żywo i pewnie też inne rzeczy

http://www.ppe.pl/news-38262-telefoniczna_apka_wspomoze_uzytkownikow_playstation_i_xboksa_one_w_metal_gear_solid_v__the_phantom_pain.html

 

 

Fajnie jakby również  wylądowała na  PSV   :whyyy:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Otwarcie to podobno sztos MGS Ultra Hiper Edyszon Ch,uje Muje Dzikie Snejki, a potem powietrze zlatuje, gra to Peace Walker na sterydach, a na koncu trzeba powtarzać misje (?), żeby popchąć fabułę do przodu.

 

Gameplay robi, ale ja bym chciał od gry z MC na poziomie 95, żeby wszystko w niej robiło.

 

Ja przeczytalem w recenzji ze trzeba niektore misje powtorzyc na wyzsza range aby odblokowac ten...

 

 

true ending

 

 

O grindzie zeby inne misje odblokowac nic nie widzialem, jestes pewien ze dobrze przeczytales? :dog:

Odnośnik do komentarza

@Ekansik > eBay to inna planeta, tam zawsze są limitki po 1000zł, bez względu na to czy gra jest łatwo dostępna czy rzeczywiście nakład się wyczerpał. Najlepsze są różne darmowe pierdy sprzedawane po 300zł, np. steelbooki.

 

Ceneo pokazuje że limitka jest dostępna w Gram. Ale chyba w komentarzach na PPE ktoś pisał że nakład na Polskę jest skromny i nie każde zamówienie będzie zrealizowane.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Nikomu nie dogodzisz w kwestii balansu scenka-gameplay. Jednemu za mało będzie grania i "co oni mi tu pier,dolą, dajcie mi poszczelać", inny będzie marudził, że już trzecia misja i granie, a on ciekawy, co tam się stanie dalej. Bierzcie też na poprawkę, że recenzenci to tak jak mainstream, w większości Janusze którzy pewnie nawet nie potrafią ze zrozumieniem czytać i jeszcze przechodzili na easy pomijając wszystko co się da. Kto wie, może jak ktoś chce, to dodatkowego fabularnego contentu są pęczki, a główny wątek został odchudzony (patrząc przez pryzmat poprzednich części) żeby nie było znowu narzekań, że film nie gra.

 

Sami najlepiej ocenimy, bo recenzjami to ja się przestałem sugerować wiele lat temu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mowilem, ze czekam na obiektywne 8/10 a nie przehajpowane 150/10 lacznie z politowaniem kojimy jakby ponownie papiez umarl.

 

No ale minusy sie wtedy posypaly, wiec czekam na fanbojow ponownie, niech sobie ulza.

:empathy3:

 

 

hmmm, za bardzo dramatyzujecie. 

 

wedlug mnie zabieg z powtarzaniem misji jest dobry.

a to dlatego ze MGS moze stac sie gierka "na pol godzinki wolnego czasu". od tak, zeby sie pobawic nowymi zabawkami dla zabicia czasu. cos jak rozjezdzanie ludzi w GTA. nie musisz juz sie przykuwac na pare godzin by cos wymiernego miec z gry. a tak, czysta nieskrepowana zabawa na pare minut i gmp ktore wpada i ma to wplyw na rozwoj nowego arsenalu. imho to dobra zagrywka. misji fabularnych pewnie bedzie z 20, wiec zrobienie ich po sznurku nie bedzie takie trudne i nic sie nie bedzie rozmywalo, wazne zeby nie cebulic "musze przejsc zeby sprzedac", bo to rzeczywiscie jest frajerskie rozwiazanie. nie po to sie czekalo tyle lat, zeby potraktowac ostatnia gre hideo z tej serii jak jakies obesrane kolodjutim czy kredki asasyna.

Odnośnik do komentarza

A jak to jest jeśli pobiera się grę z PS Store (preorder)? Kiedy będzie można zacząć pobieranie MGSa? Dzisiaj oglądałem film który opisuje historię MGSa i powiem wam że za cholerę tak dobrze nie kminie kto co komu i po co. Ale zawsze grałem w tę serię bez zbędnego zagłębiania się w fabułę i było fajnie więc teraz też pewnie będzie podobnie:)

Odnośnik do komentarza

Ja zamawiałem na konsoleigry.pl wersje i na PS4 i PS3 + gratis dostanę dwie naszywki i małą latarkę a cena za pre-ordery (209 i 179) dla mnie były jak najbardziej ok i mam do nich zaufanie po składaniu pre-ordera na Splatoona z Amiibo (tam też dokupiłem Ground Zeroes na PS3 za 39zł nówkę)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Splatoona to przybył mi dokładnie w dniu premiery (ale Big N zawsze swoje duże produkcje wydaje w piątki - vide to samo będzie ze Star Foxem i Xenoblade'm czego się bardzo skrupulatnie trzymają) więc byłem zadowolony. Jeżeli MGS przywiozą mi już w poniedziałek to będę bardzo usatysfakcjonowany :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...