Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna miec pistolet, snajperke, oraz granaty usypiajace, kazda z tych rzeczy mozna ulepszyc kilkukrotnie (zwiekszyc sile, zasieg, magazynek, dodac latarke etc.). Mozna tez miec bronie szturmowe z gumowa amunicja. Nie zauwazylem poki co przyrzadow celowniczych do pistoletow, ale nie odblokowalem jeszcze kilku stopni rozwoju tych broni, jednak watpie ze beda. Za to pojawiaja sie w karabinach etc.

a mozna tlumik zamontowac do snajperki?

Odnośnik do komentarza

jak wyglada kwestia ciuchow? mozna zmieniac kolory? duzo jest wariantow? nakrycia glowy?

na początku mamy 2 stroje zielony i tiger strips, łatwo można na początku zrobić kilka kolejnych. nie wiem ile będzie w sumie bo zapewne nie wszystkie sie wyświetlają odrazu.

napewno bedzie troche kamuflarzy i sneaking suit i battle armor

 

stroje mają 3 warianty - zwykły, z szalikiem i z gołą klatą

 

w opcjach ubioru jest też element na głowe ale ja żadnego nie mam narazie, nie wiem czy to będą jakieś czapki czy hełmy czy jakieś gadżety (jak słuchawki)

Odnośnik do komentarza

Nagrałem kilka filmików za pomocą Share. Od razu uprzedzam że Share + YouTube masakrują jakość i gra wygląda paskudnie - wyblakłe kolory, rozmazane wszystko i w żałosnych 25 klatkach z dropami. No wiecie, uprzedzam żeby nie było. Na konsoli PS4 jest betonowe 1080@60 + kolorowy, krystalicznie czysty obraz. To takie luźne filmiki żeby pokazać grę. Jeden dłuższy i dwa krótkie.

 

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Nagrałem kilka filmików za pomocą Share. Od razu uprzedzam że Share + YouTube masakrują jakość i gra wygląda paskudnie - wyblakłe kolory, rozmazane wszystko i w żałosnych 25 klatkach z dropami. No wiecie, uprzedzam żeby nie było. Na konsoli PS4 jest betonowe 1080@60 + kolorowy, krystalicznie czysty obraz. To takie luźne filmiki żeby pokazać grę. Jeden dłuższy i dwa krótkie.

+/- tak będzie wyglądać gra na pastgenach, jakby ktoś pytał. Może trochę mniej płynna. Oglądałem w 720p.
Odnośnik do komentarza

Bizon ja od jutra cisnę fabułę, nie dla mnie zbieractwo, i tak za dużo mam gierek do przejścia :lapka:

 

 

Jak tak dalej pojdzie to sie ch uja dowiemy z tego tematu i bedzie trzeba ogladac niemieckie lets playe aby sie dowiedziec cos o walce z quiet bo nasi fani falszywego proroka, zlotego cielaka po diamentach beda zbierac grzybki i dalej masterowac pierwsza misje z koniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...