Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, może się wstrzymali z bonusami, gdyż EA jeszcze nie naprawił Origina do takiego stopnia, żeby wytrzymał inwazję nowych klientów rejestrujących kolejną falę kluczy. ;)

 

I prawda, dla EA największa korzyść w tym wszystkim to sterta nowych użytkowników ich beznadziejnej platformy. Cóż, osobiście zadowoliłem się kluczami Steam. ;)

Odnośnik do komentarza

juz szybciej bedzie uplay bundle bo to o to glownie chodzilo ea zeby ludzie sie dowiedzieli/przekonali/zmusili do origin a nie jakas tam poprawa wizerunku ktory w nie zmini im wynikow sprzedazy wiec tylko ubisoft moze miec podobny interes.

że co  :D jak by tak było to dali by  gry tylko na tą platformę  ,a dali dwa klucze  do wyboru  i kazdy rozsądny użytkownik  rejestrował wszystko na Steam  z wyjątkiem DS3  który ma jeden klucz.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą zabawnie, jak na niektórych forach pojawiają się posty narzekające na narzekających, że polaczki cebulaczki i narzekający naród, kiedy na fanpage'u HumbleBundle ludzie z całego świata łamaną angielszczyzną wpisują komentarze typu "where bonus", "why no bonus" ;).

 

 

to jest właśnie prawdziwe polactwo, widzenie we wszystkich innych polaczków!1

 

 

BTW podobno jakiś admin kiedyśtam odpowiedział komuś na pytanie, że bonus będzie, ale ile w tym prawdy zobaczymy. Mi się ten bundle wciąż niesamowicie podoba i absolutnie nie narzekam :>.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

 

juz szybciej bedzie uplay bundle bo to o to glownie chodzilo ea zeby ludzie sie dowiedzieli/przekonali/zmusili do origin a nie jakas tam poprawa wizerunku ktory w nie zmini im wynikow sprzedazy wiec tylko ubisoft moze miec podobny interes.

że co  :D jak by tak było to dali by  gry tylko na tą platformę  ,a dali dwa klucze  do wyboru  i kazdy rozsądny użytkownik  rejestrował wszystko na Steam  z wyjątkiem DS3  który ma jeden klucz.

 

ds3 i obie gry BTA. osobiscie kupilem to tylko dla ds3 wiec gdybym jeszcze nie mial origin to ea ma +1 uzytkownika na tym. z pewnoscia osob ktorym ds3 nie zwisa jest wiecej

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą zabawnie, jak na niektórych forach pojawiają się posty narzekające na narzekających, że polaczki cebulaczki i narzekający naród, kiedy na fanpage'u HumbleBundle ludzie z całego świata łamaną angielszczyzną wpisują komentarze typu "where bonus", "why no bonus" ;).

Narzekają? Łamaną angielszczyzną? No to pewnie polaczki cebulaczki!! Duh! W końcu te masy narzekają, że angielskiego niet, i póki nie dostanie polonizacji to on tej gry nie kupi, o!

 

 

 

*a lil bit of trollin, I kno*

Odnośnik do komentarza

ds3 i red alert 3 za tego dolca mi styka. reszta to tylko bonus

dead space 2 i tak juz mialem na origin wiec nawet nie czekalem.

 

ale kurde trzeba przyznac ze gleboko ea musialo kopac by sobie przypomniec ze maja populous po wykupieniu bullfrog tyle lat temu... w trojke sie nawet dobrze bawilem wiec kto wie moze to tez sie zobaczy

Odnośnik do komentarza

Na upartego można było zapłacić 1 centa i mieć wsie gry na Origin bez kluczy Steamowych (czy wymóg $1 dla Steam-key jest zniesiony?).

 

Co do DS2..... nie chodzi o to cyz dadzą czy nie... ale dawanie części pierwszej i trzeciej a nie danie drugiej imho jest bezsensowne po prostu.

 

Nie, kupiłem z ciekawości za centa i dostałem pustą stronę  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

No przecież piszę, że jak kupisz na Steamie to dostajesz też wersję na GOG, bo można ją redeemować. Więc możesz wrzucić na płytkę, ale masz też np. karty czy po prostu grę na Steamie (ja wolę gry na Steamie niż DRM-free).

Odnośnik do komentarza

No jak tam wolisz, ja po prostu mówię, że dopłacając te 25% więcej masz mały cashback w postaci kart + grę na kolejnej, jakby kuźwa nie patrzeć, największej i najważniejszej platformie (achievementy, społeczność, sratytaty).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...