Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Square-Enix bundle na Amazon za 15dolców:

  • Deus Ex: Human Revolution - Augmented Edition
  • Hitman Absolution: Professional Edition
  • Just Cause 2
  • Just Cause 2: Black Market Aerial Pack DLC
  • Sleeping Dogs

http://www.amazon.com/gp/product/B00D8GCVNW/ref=amb_link_383372202_2?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=hero-quick-promo&pf_rd_r=0MY91GE3M2CB6QVCTGNA&pf_rd_t=201&pf_rd_p=1615886622&pf_rd_i=B00D8GCVNW&tag=vglnkc8351-20

 

Trochę szkoda, że SD bez wszystkich DLC ale i tak i nie najgorszy ten zestawik.

Odnośnik do komentarza

Jak lubisz RPGi, to fajne. Nie szałowe, ale tyle co miałem czas pograć mi się podobało. Spory nacisk na walkę, ale przy tym ciekawy rozwój postaci oraz konwersacje z NPC z nieco szerszymi możliwościami niż współczesne "good/bad/neutral".

 

Divine Divinity (w bundlu nie ma) będę polecał do usranej śmierci. Strasznie niedoceniony cRPG. Zapewne premiera Morrowinda i Neverwinter oraz brak hajpu grę trochę przyćmiły.

Odnośnik do komentarza

Niedoceniony ze względu na to że wyszedł z masą błędów... pamiętam że brało się bodajże niemiecka wersje i "zangielszczało" bo w innych wersjach ekwipunek był tak bardzo nieczytelny że bardziej się nie dało (trochę temu to było nie pamiętam dokładnie), dodatkowo duuuże problemy z optymalizacją. Wtedy na moim super pc strasznie cieło fps'y dla tego odrzuciło mnie to strasznie nie mniej jednak świat zapowiadał się super, a mój kolega któremu błędy nie przeszkadzały bardzo polecał.

Edytowane przez HeXa
Odnośnik do komentarza

Osobiście żadnych błędów i problemów nie uświadczyłem. Co prawda grałem lata po premierze na sprzęcie dużo lepszym niż wymagania rekomendowane, a jedyne o czym czytałem to _potencjalny_ bug z jednym z questów, który mógł zablokować całą grę. Coś z teleportem - teraz nie pamiętam szczegółów. Nie spotkało mnie to i koniec końców całą grę udało mi się przyjemnie przejść.

 

Recenzje Divine Divinty też miał pozytywne. Po prostu niewiele się o grze słyszało, a były to okolice premier wspomnianych Morrowind i Neverwinter Nights.

Wideorecenzja GameSpot, z czasów kiedy jeszcze był jako tako wiarygodny - http://www.gamespot.com/divine-divinity/reviews/divine-divinity-review-2881880/

 

 

PS. Jedyny bug, a raczej exploit jaki pamiętam, to łóżko, które dało się schować do inventory, za sprawą czego można było się przespać nawet w środku lochu. ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Divine Divinity za 2,4$, jeśli ktoś nie chce steamowego drm. Braaaaaaać!

 

Gdyby czas pozwalał, to sam bym sobie przeszedł po raz drugi.

 

 

Czekam teraz na jakieś sensowne obniżki Dragon Commandera, gdyż mimo nieco banalnego aspektu strategicznego gra wygląda obiecująco.

Odnośnik do komentarza

Gry za 5 usd:

 


Alan Wakes American Nightmare $5.00

Call of Juarez 3: The Cartel $5.00

Civilization V $5.00

Duke Nukem 3D: Megaton Edition $5.00

Dungeon Siege III $5.00

Hotline Miami $5.00

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover $5.00

Just Cause 2 $5.00

Kane and Lynch 2: Dog Days $5.00

Lara Croft and the Guardian of Light $5.00

Puddle $5.00

R.U.S.E. $5.00

Serious Sam 3: BFE $5.00

Serious Sam: The First Encounter HD $5.00

Serious Sam: The Second Encounter HD $5.00

Spec Ops: The Line $5.00

The Darkness II $5.00

Tomb Raider: Underworld $5.00

http://www.getgamesgo.com/category/cheap-as-chips

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś kupował Doujin Bundle od Groupees i chce klucz Steam do Dysfunctional Systems: Learning to Manage Chaos, to musi się trochę poużerać z Desurą i Dischanem - http://www.desura.com/games/dysfunctional-systems-learning-to-manage-chaos/news/dischan-desura-integration

 

Kruka informuję, że gra nie ma kart, więc może sobie odpuścić. ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ciekawa sytuacja zakupiłem splinter cella na aukcji klucz uplay i wchodzę na swoje konto po raz pierwszy od chyba 2 lat a tam might and magic heroes z dodatkiem. Dodam że kupiłem podstawkę na premierę i od tamtej pory uplay nie instalowałem. Czy ten dodatek shadows of coś tam to dawali za darmo tym co kupili podstawkę czy jakiś błąd uplay :) ?

Odnośnik do komentarza

Na cdp.pl ciekawe promocje są, m. in. Dead Space 2 za 10 zł. Tak korzystając z okazji zapytam się: warto? W kolekcji po zakupie Humble Origin Bundle oczywiście mam dziurę między DS1 a DS3, więc się zastanawiam, czy uzupełnić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...