Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

taaaaaaaa, demko ograłem srogo, z 30 meczów (jak na demko) i ani razu nie widziałem nic podobnego. Opinie o glitchach są przesadzone , poszła fama i ludzie powtarzają, ot co

 

sytuacja analogiczna jak z genialny mRDR- czasem zdarzył sie bug (widziałem np latającego niedźwiedzia) ale ludzie wyolbrzymili to tak, ze wynikałao że bugi zabijają gre a to nonsens

Edytowane przez Orson
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Takie tam pierdzielenie: ta gra wreszcie nabrala sensu w trybie single player. Do tej pory kupowalem co roku i nie zdarzylo mi sie nigdy rozegrac nawet pol sezonu z konsola. A tu widze, ze jest dobrze. Wreszcie mniej schematycznie to wszystko ze strony przeciwnika cpu wyglada. I nawet nogi zlamane w kolanie tego nie zmienia. Ponadto rozegralem jak poprzednicy ok. 30 meczow online i nie mialem ani jednego z tych bugow.

Edytowane przez chm[u]ra
Odnośnik do komentarza

oczywiscie chodzilo o offline :) hueh straszna wtopa. No z kontekstu mogliscie wylapac, ze chodzi o oflajn :) A gry w sieci w 12 jestem strasznie ciekaw. Czy nie znajdzie sie jakas metoda, ktora bedzie psuc gre. A swoja droga odkrylem w 12 dosc ciekawy sposob odbieranai pilki. Umiejetne wciskanie r1 r2 i x to taki niby pressing. Troszke latwiej odebrac pilke, ale nie mozna wciskac na pale, bo efekty beda oplakane.

Odnośnik do komentarza

http://www.ea.com/uk...t-exclusives-02

 

Play The First EA SPORTS Football Club Challenge!

 

Ready and waiting for them once their download has completed will be the inaugural EAS FC Challenge. Take control of Chelsea during their recent match against Manchester United and attempt to rewrite history. The challenge: Come back from 3-1 down to record at least a draw.

 

This challenge will only be available until the game’s retail launch, so only Season Ticket holders will get to test themselves against it.

 

Success in the challenge will win gamers their first boost in personal XP, helping them get their FIFA 12 journey underway before anyone else and adding an early points bonus to their favourite team in the Support Your Club rankings. Even if that team is Manchester United.

 

pierwszy scenariusz, co prawda nie dla nas (season ticket u nas niedostępny) ale po premierze będą się pojawiać scenario dla wszystkich w ramach "support your club", zawsze lubiłem taki tryb, szczególnie z meczami które mam świeżo w pamięci

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Figlarz a po co ci preorder? o chyba, ze ci zależy na tych kartach do UT a tak to bez sensu- w MM będą mieli wczesniej na bank (Mamba mówiło ...PONIEDZIAŁKU) , cena bedzie dobra (bo to gra EA- czyli zapłacisz porównywalnie jak z wysyłki) tak, że...po co?

Odnośnik do komentarza

Jednak nie doceniłem nowej fifki po kilku meczach tak jak powinienem :) Zmieniłem sterowanie na takie, że nie używam Contain w ogóle (przy domyślnym tez nie używałem) i gra zaczęła mnie wciągać w końcu. I to przeciwko CPU. A co będzie jak kumple wpadną z browarami ? Może być tylko lepiej :D Jeżeli Fifa będzie w MM, to pewnie za 199 jak rok temu, ale i tak się skuszę.

Odnośnik do komentarza

Jednak nie doceniłem nowej fifki po kilku meczach tak jak powinienem :) Zmieniłem sterowanie na takie, że nie używam Contain w ogóle (przy domyślnym tez nie używałem) i gra zaczęła mnie wciągać w końcu. I to przeciwko CPU. A co będzie jak kumple wpadną z browarami ? Może być tylko lepiej :D Jeżeli Fifa będzie w MM, to pewnie za 199 jak rok temu, ale i tak się skuszę.

 

 

Ile?? Kupiłem na premierę w Rzeszowskim MM za 139 zł.

Odnośnik do komentarza

Ile?? Kupiłem na premierę w Rzeszowskim MM za 139 zł.

 

Mówimy o wersji na PS3 ? Raz się zdarzyło(z tego co wiem), że dzień przed premierą fifa kosztowała 139 zł na PS3 w Empiku i to było w przypadku fify 10.

 

Tak o wersji na PS3, Fifa zawsze była dość "tania" w MM , może i w tym roku powtórzy się sytuacja z poprzedniego.

Odnośnik do komentarza

Jednak nie doceniłem nowej fifki po kilku meczach tak jak powinienem :) Zmieniłem sterowanie na takie, że nie używam Contain w ogóle (przy domyślnym tez nie używałem) i gra zaczęła mnie wciągać w końcu. I to przeciwko CPU. A co będzie jak kumple wpadną z browarami ? Może być tylko lepiej :D Jeżeli Fifa będzie w MM, to pewnie za 199 jak rok temu, ale i tak się skuszę.

 

contain jest mało użyteczne bo piłkarz pod kontrolą zwalnia trackując przeciwnika, ja tego używam do zamykania drogi na skrzydłach, a tak to latam na jockey i running jockey i ataki kółkiem (czasem kilka razy żeby dobrać się dobrze :music: ) albo jedno dobre trafienie z X ewentualnie konkretny wślizg, ale przeważnie to jest sporo kółka (mimo ze grozi faulem to jest to bdb sposób na odbiór bo wejście jest agresywne i dobry obrońca skasuje tym każdego ze Zlatanem na czele)

 

co do gry CPU na Pro to jest teraz duża przepaść między Semi-Pro a Professional, na Pro CPU czyta grę jak wszystkowiedzący cyborg, przede wszystkim nie popełnia błędów w rozegraniu gra wręcz zbyt perfekcyjnie, ciężko odebrać piłkę bo robi sobie kółka dookoła moich pressujących, jedyny dobry sposób jaki znalazłem na to długie trzymanie piłki to podwajanie-potrajanie i bieganie w okolicach linii podań nonstop, masa klikania i przełączania zawodników ale im bardziej zagęści się linie podań tym lepiej ; zauważyłem też że jak CPU przegrywa to koło 70minuty leci zmiana ustawienia na granie wysoko, wtedy każdy odbiór piłki i szybkie odpalenie quick counter + attaking albo ultra attacking i punktujemy CPU :) ; BTW przy ustawieniu balanced te grajki bardzo ospale ruszają się do przodu, dopiero przy attacking obrońcy robia overlapy a ci z przodu zaczynają wychodzić na pozycje i gra się składniej z przodu, ale przy stracie polecam wrócić na balanced albo def bo trochę się pusto robi w obronie czasem :>

 

a sama gra podoba się coraz bardziej w miarę dłuższego grania, gram głównie w PC demo z time extenderem bo to konsolowe to 3minutowa lipa hehe

 

garść nowych vidsów, reklamy + unboxing

 

Hamburgery mają pierwsi bo przecież kochają soccer :bad:

 

http://www.youtube.com/watch?v=mUMbjPjkGSo

 

[url="http://www.youtube.com/watch?v=NDP8_oJ_jlY"]http://www.youtube.com/watch?v=NDP8_oJ_jlY[/url]

[url="http://www.youtube.com/watch?v=CmOuegK-6Gw"]http://www.youtube.com/watch?v=CmOuegK-6Gw[/url]

http://www.youtube.com/watch?v=Fe1EPpgw81k

 

Edytowane przez black mamba
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja rzadko używam KÓŁKA. Biegam za przeciwnikiem z X i na zmianę z JOCKEY + jak trzeba sprint +podwojenie. I próbuje przeciąć podania. a jak już ktoś podejdzie to wtedy kółko. A tak to przeważnie wpadam w kogoś i zabieram piłkę. Najlepszy dla mnie sposób na poziom LEGENDARNY, bo do CPU ciężko jest podejść żeby wciskać KÓŁKO. Zresztą na przeciwniku tez działa bo wtedy jest mało błędów i jest się zwrotnym. Ja tak gram z kolegą ( nie to nie jest noobek:) ja raczej też nie:):) ) Ale każdy ma swój styl. Okaże się co jest lepsze ON-LINE

Odnośnik do komentarza

ci co już grają dzięki season ticket napisali że :

 

Ranked matches are so insanely different. You pick club, starting XI, kit etc. then it matches you against a player. Off to start my first game, Tottenham v. Blackburn.

 

Might add that it only looks for clubs within 1.5 stars of the club you choose. Also as mentioned, tac. defending is mandatory!

 

nieźle :]

 

PS. gazetka poznanskiego MM wazna 23-29.09

 

Segregator1-7.jpg

 

i info od typa z ps3site :

 

mail z Media Markt Płock:

Witam,

 

Na 90% FIFA 12 będzie już dostępna w poniedziałek przed południem (wiele zależy od kuriera), cena na PC to 99zł zaś na PS3 o XB 360 to 169zł. Zapraszam.

 

Ultima rozsyła maile do tych którzy złożyli u nich preorder na FIFA 12, w którym informują że 26 (poniedziałek) spodziewają się dostawy gry
Edytowane przez black mamba
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...