Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gameplay swoją drogą ale co pisze @black mamba .... milczałem w sprawie licencji na Ekstraklasę ale no nie na rok przed Euro patałachy nie zadbały o licencję dla reprezentacji i choćby jeden jedyny Stadion Narodowy ? Kto tam do licha pracuję w dziale promocji , toż to jeden wielki FAIL (może nasza liga nie była by grana na świecie , ale jestem pewien że kilka wirtualnych Euro ludzie sobie zrobią ) - (pipi) , (pipi) PZPN !!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

trochę im się walą serwery teraz, 2 disconnecty złapałem i policzyło mi 2 porażki, standard u EA :) pierwszy tydzień pewnie tak będzie wygladał z zapchanymi serwerami

 

jeszcze co do komentarza to Szpaku ma naprawde świetne suchary w zanadrzu gdy wyczytuje nazwiska, podam trzy przykłady przy których ryknąłem ze śmiechu

 

Smalling - Smalink (tak po polsku jakbyście przeczytali xD)

Coentrao - Konsentrao

no i faworyt Mascherano - Marszcze rano

 

nawet się zastanawiałem czy on tak specjalnie nie robi i trolluje nas, śmiechu trochę jest także takie kwiatki są spoko!

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje wam sie, ze bardzo zbalansowali druzyny? Jasne grajac kozakami czuc roznice, ale teraz nawet niektore srednie zespoly maja 4* i takze mozna nimi spokojnie powalczyc.

Nowa kamera jest swietna, w koncu czuc klimat malych stadionow. Poza tym, tak jak ktos juz pisal, duzo osob gra Barcelona. Rozegralem wczoraj z 6-7 meczy online i trafilem na ADHDowcow, podobna taktyka, 100% pressingu, ciagle podwajanie, tylko tutaj jeszcze latwiej ich karac, nawet takim Napoli mozna pocisnac tak grajaca Barce 4:0!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tak sobie mysle o tym matchmarkingu. Jeśli jest tak, jak pisali poprzednicy, to dupy nie urywa. 1,5* w Fifie 11 to byla przepaść. To jak pojedynek Barcelony z FC Koeln. Myślałem, że z 0,5* bedzie, albo generalnie 3,5 vs 3,5 itd. A np wczoraj sobie grałem w Fife 11. Gość dopiero zaczynal przygode z gra. Ja wzialem sobie Borussie, on Barcelone i wymeczylem 1:0. Póżniej kiedy wzieliśmy podobne teamy moja dominacja była już znacząca. Wybór teamu ma ogromne znaczenie w 11. Ciekawe jak to bedzie w 12.

Odnośnik do komentarza

Co ciekawe, w meczach rankingowych nie ma dogrywek... W ogole ranking jest teraz swoista liga, gdzie grajac swoim zespolem dostajemy 3pkt za zwyciestwo i 1 za remis, awansujemy wyzwj, sa tez jakies mecze pucharowe, poki co niedostepne.

Podoba mi sie pomysl rankingu wsrod znajomych, tzw. mecze towarzyskie, gdzie mozemy zapraszac przyjaciol do wspolnych pojedynkow. Nie wiem, jak wy, ale ja juz wsiaklem...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jak wy, ale ja juz wsiaklem...

 

Ja pograłem dwie godziny wczoraj i też gierka mi się wkręciła. Pojutrze obrona, więc dzisiaj najpierw powtórka 35 pytań, a dopiero później FIFA :confused: Ale będzie lepiej smakowała :D

 

Odnośnie drużyn to znowu skrzywdzili ManU :confused: Próbowałem grać 4-4-2, 4-3-3, 4-1-2-1-2, domyślnym, z posiadaniem, z kontry, z wysokim i lipa. Albo ja od 10-tki nie potrafię nimi grać... Za to City mi się gra rewelacyjnie na domyślnych ustawieniach. A Kompany na tyłach to bóg! Niesamowicie czyści :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Ktoś grał na X360? tam też wywala mecze? Jutro biorę tylko nie wiem na którą konsolkę

Grałem na PS3 ok.10 meczy i ani razu nie miałem problemu.

 

Kurde nie wiem,czy ta obrona to dobry pomysł. Niektóre mecze wyglądają tak,że walka zaczyna się dopiero w polu karnym.Ciężko bronić i łatwo atakować (choć osłabili granie z klepki,tak samo wrzutki). Ale te slalomy w polu karnym!!!!!! Jak Wam idzie opanowywanie tej nowej obrony?

Odnośnik do komentarza

Jest rewelacyjnie, mechanika gry mnie koszulę, strzały zza pola mają wreszcie jakiś większy sens niż satysfakcja, że po tysiącu bramek z pola wreszcie padło coś zza, nie ma pośpiechu z ustawianiem drużyny w online, nie ma śmiesznego "migania" zespołem sygnalizującego, że ktoś chce, żebyśmy zmienili swój team, bo akurat mu się nie widzi grać przeciwko jakiejś reprezentacji na przykład.. Ale jedno pytanie:

Da się jakoś zagrać mecz typu Barcelona-Legia online bez zaprzęgania znajomych do gry? Mecz na ustawieniach niestandardowych?

 

..a, no i brak dogrywek zdecydowanie no me gusta.

Odnośnik do komentarza

Jak Wam idzie opanowywanie tej nowej obrony?

[ ] - pressing drugim graczem

X - odbiór

R2(bo pod R1 mam sprint) - Contain którego nie używam

 

Zamiast Contain, używam L2 + pressing drugim graczem (jak kiedys) i po 5-6 godzinach grania od wczoraj (i kilka godz w demko) już całkiem ładnie idzie bronienie się :)

HA tak Ci się wydaje, bo jeszcze ze mną nie grałeś!!! ;) Jutro młócę cały dzień, bo akurat wypadło mi wolne w pracy :yahoo:

Odnośnik do komentarza

Czy w trybie kariery zajmując czołowe lokaty w tabeli ligowej można grać w europejskich pucharach? Czy kariera ogranicza sie nadal do okreslonej ilosci sezonow? Pytam bo do tej pory od FIFA 09 95% czasu przy grze spędziłem grając w Sieci

już w Fifie 11 grało sie w pucharach (a i w poprzednich też chyba o ile pamiec nie zawodzi) , tu z pewnością jest podobnie 9oczywiscie licencji na LM czy LE nie ma ale wiadomo które jest które;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...