Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda na to że odpalenie kontroli bramkarza (pod back/select kiedy nie macie piłki) będzie wyłaczone w online rankingowych przy najbliższym patchu bo EA już przyuważyło stos tematów które wytykają tą głupotę, ludzie to exploitowali online, odpalali sobie GK (którym broni się bardzo łatwo bo ma przegięta kontrolę) na cały mecz a CPU ustawiony na poziom World Class im wygrywał mecz :)

bezsens to jest, wchodzić na online i grać z CPU :x

 

http://forum.ea.com/...st/1034206.page

 

prawdopodobnie zmienią też poziom trudności wyzwań w EASFC, Barcelona vs Atletico, wygraj mecz...banał bo poziom trudnosci amateur :)

 

http://forum.ea.com/uk/posts/list/1034439.page

 

na szczęście nie widać żeby przejmowali się płaczkami domagającymi się wywalenia TD :music: tutaj decyzja zapadła i trzeba się uczyć TD i już :>

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Gasz, ale ta gra mi sie podoba! Cala nowa oroczka, spolecznosc, rywalizacja ze znajomymi, ligi, gdzie takze mamy podglad kariery znajomych, UT dostepny od poczatku, w koncu dzialajace statystyki w podgladzie - MEGA!

Strona im jeszcze czasami szwankuje, no ale przeciez oficjalnej premiery jeszcze nie bylo...

Lets FIFA!

Odnośnik do komentarza

Gasz, ale ta gra mi sie podoba! Cala nowa oroczka, spolecznosc, rywalizacja ze znajomymi, ligi, gdzie takze mamy podglad kariery znajomych, UT dostepny od poczatku, w koncu dzialajace statystyki w podgladzie - MEGA!

Strona im jeszcze czasami szwankuje, no ale przeciez oficjalnej premiery jeszcze nie bylo...

Lets FIFA!

Najlepsze jest to, że znowu chce się grać kolejne mecze online !! Nie miałem tego uczucia od czasów FIFY 09 :P A tutaj normalnie emocje w każdym meczu, tym bardziej jak w głowie się liczy ile pkt potrzeba jeszcze do awansu :D Na chwilę obecną gram City i cały czas dobiera mi ludzi co grają Realem, ale daje się radę.

Odnośnik do komentarza

Przykleić temat !

 

Nie będę się rozpisywał nad zaletami gry.

Mam tylko 1 pytanie - czy, tak jak w poprzednich częściach da się ściągnąć angielski komentarz? Kur/na przecież tego polskiego po raz 4 nie da się słuchać. Praktycznie żadnych nowych tekstów, w 13 niech zatrudnią nowe głosy bo Szpakowski i Szaranowicz są dobijający.

Wczoraj musiałem wyłączyć komentarz bo nie dało się grać.

O.c.i.p.i.e.ć można.

Odnośnik do komentarza

Przecież normalnie można włączyć komentarz angielski (2 duety), hiszpański, czy szwedzki. Menu mam po polsku, a komentuje Martin Tyler.

 

Sama gierka na prawdę konkretna. W końcu odczuwam feeling z gry, którego w 11tce nie odczuwałem. Cieszy każda dobrze skonstruowana akcja, każda bramka. Przeżywa się każdą niesamowitą obronę bramkarza i każde musnięcie piłki o słupek.

Świetna obrona taktyczna - wreszcie mecz wygląda jak mecz piłki nożnej, a nie rugby, czyli trzech na jednego. A każdy błąd w kryciu, czy ustawieniu kosztuje znacznie więcej.

Trzeba przyznać, że FIFA krok po kroku robi się co raz bardziej realistyczna.

Online rozwiązane zaje.biście - gra się z ludkami z tej samej ligi, czyli teoretycznie o zbliżonym poziomie umiejętności. I liczenie punktów: 2 mecze do końca i 4 punkty do zdobycia - trzeba się spiąć :) No i wreszcie wyeliminowano błąd z 2 sekundowym przycinaniem gry.

 

Niestety serwery na razie nie działają jak powinny. Po każdym meczu nie mogę się połączyć z serwerem odpowiedzialnym za rankingi klubowe - Manchester w pierwszym zadaniu objechałem Chelsea dwukrotnie i za każdym razem komunikat "Nie można się połączyć z serwerem. Spróbuj ponownie później". I 800 punktów doświadczenia dla Milanu poszło się kochać. Barcelona też już została objechana przez Atletico, ale to samo - szkoda czasu.

No i disconnect po każdym meczu w Ultimate Team też nie jest fajowy. Aplikacja webowa też lubi sypnąć błędem (brak możliwości przewijania listy piłkarzów na aukcji).

Ale zrzucam to na barki wieku dziecięcego i liczę, że po oficjalnej premierze wszystko będzie OK.

Natomiast na 8 meczów online uświadczyłem tylko raz poważniejsze lagi.

 

Natomiast gorące faki ślę EA za brak informacji, że FIFA pojawi się na PSS ;) Ja musiałem płacić 200 zł, a ludzie pograją za nieco ponad 5 dyszek. Sick!

Odnośnik do komentarza

Na PS3, na Xie nie ma mozliwosci wyboru angielskiego komentarza, podobnie jak bledy o ktorych piszesz nie zdarzyly mi sie ani razu na Xie. Wystarczy otwarty NAT i mecze online dzialaja idealnie. Co najlepsze, w koncu nie ma quiterow, albo przez maly DNF tak mi losuje.

Co do aplikacji WEB i strony, tam nic narazie nie dziala, a jak cos juz zcaznie chulac to na moment, mam nadzieje, ze 30tego to sie zmieni.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wczoraj o mało się nie popłakałem (ale co sobie nakląłem to moje) jak przegrałem najpierw 8:2, potem dwa razy po 6:2 i to pod rząd, nigdy takimi wynikami nie przegrywałem online. Gra jest genialna, ale w życiu nie miałem takiego stresu w obronie i jeszcze morze czasu upłynie zanim to wszystko posklecam. Czuje się jak dziewica którą właśnie gwałci stado wielkich mudżinów, wyruchany znaczy. Kto chce sobie nabić statsy tego zapraszam na sparing, ale i tak się zemszczę!!!

Odnośnik do komentarza

Gra na PS3 bo walsnie z nim gralem.., trzeci mecz ok ale pierwsze dwa... Pierwszy mecz on barca ( :| ) ja PSG. Ja z 15 strzalow on 2, wynik 1-0 dla niego. Drugi mecz on Niemcy... ja Inter znow 1-0 dla niego. Sytuacja jak w pierwszym meczu. Trzeci mecz on znow Niemcy ja Anglia, juz gra bardziej wyrownana, dostalem 4-2. Ale farciarz z niego niezly... (no offence)

Odnośnik do komentarza

Gra na PS3 bo walsnie z nim gralem.., trzeci mecz ok ale pierwsze dwa... Pierwszy mecz on barca ( :| ) ja PSG. Ja z 15 strzalow on 2, wynik 1-0 dla niego. Drugi mecz on Niemcy... ja Inter znow 1-0 dla niego. Sytuacja jak w pierwszym meczu. Trzeci mecz on znow Niemcy ja Anglia, juz gra bardziej wyrownana, dostalem 4-2. Ale farciarz z niego niezly... (no offence)

Typowa gadka przegrywających, dobrze że tylko gadka, bo na wszelkich turniejach nieraz podobni goście do bicia się nawet rzucają;] Skoro wygrał z tobą 3 mecze to widocznie jest lepszy bądź ma dziś lepszą dyspozycję z małym dodatkiem randomu na jego stronę. Do wygrania trzech meczy stosunkiem bramek 6-2 potrzeba z pewnością troche więcej niż tylko szczęścia

Odnośnik do komentarza
Nie widziales meczy to sie nie wypowiadaj na ich temat :)

Naoglądałem się już ich tyle i tyle razy podobną sytuację przerabiałem, że uważam, iż mam do tego prawo :)

 

Nie mowie ze bylem jakos mega lepszy od niego tylko chodzi mi o to ze on mial wiecej szczescia a ja wiecej pecha, stosunek strzalow na bramke chyba troche to wyjasnia czyz nie?

"O to chodzi w piłce, żeby jak najmniej strzelać, a jak najwięcej trafiać" (cyt. niedokładny by O. Lenczyk)

 

EOT z mojej strony, powodzenia dalej :)

Odnośnik do komentarza

Na PS3, na Xie nie ma mozliwosci wyboru angielskiego komentarza, podobnie jak bledy o ktorych piszesz nie zdarzyly mi sie ani razu na Xie. Wystarczy otwarty NAT i mecze online dzialaja idealnie. Co najlepsze, w koncu nie ma quiterow, albo przez maly DNF tak mi losuje.

Co do aplikacji WEB i strony, tam nic narazie nie dziala, a jak cos juz zcaznie chulac to na moment, mam nadzieje, ze 30tego to sie zmieni.

Nie wiem czy do końca zrozumiałeś - online działa zaje.biście, nie wywala, nie rozłącza, praktycznie bez lagów, przeciwnika znajduje momentalnie.

Natomiast jeśli chodzi o podłączenie do serwerów, gdzie wspiera się swój klub za pomocą punktów doświadczenia (po wciśnięciu Select wchodzisz do menu i tam masz m.in. aktualne wyzwanie, czyli wygrać Atletico z Barceloną), to jest tragedia. Rozłącza mnie po każdym meczu, nie da się w sposób ręczny ponownie podłączyć i w związku z tym nie może mi naliczyć XP za wykonanie zadania.

Czy ktoś grając na PS3 ma ten sam problem? Może to rzeczywiście kwestia ustawienia routera? W menu online wyświetla mi "średni" poziom zabezpieczeń firewall.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie mam problem. Dziś zagrałem mecz z pajgi. I On w ustawieniach meczu ustawił składy własne. Po tym meczu nie moge grać On-line bo ciagle wywala komunikat że mam inne skaldy niż przeciwnik. Więc skasowałem wszystkie pliki ze składami i pobrałem odnowa, ale to nic nie dało i ciągle mam ten komunikat i nie da się grać bo od razu do menu wywala:( Wiecie moze co zrobić?

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

Gra na PS3 bo walsnie z nim gralem.., trzeci mecz ok ale pierwsze dwa... Pierwszy mecz on barca ( :| ) ja PSG. Ja z 15 strzalow on 2, wynik 1-0 dla niego. Drugi mecz on Niemcy... ja Inter znow 1-0 dla niego. Sytuacja jak w pierwszym meczu. Trzeci mecz on znow Niemcy ja Anglia, juz gra bardziej wyrownana, dostalem 4-2. Ale farciarz z niego niezly... (no offence)

 

Wybacz, ale miałeś w tych 3 meczach może 2 100% okazje, nie więcej :). Oddawałeś bardzo dużo strzałów sprzed pola karnego, jeden Ci chyba wszedł. Ja oddaje strzały jak mam pewność, że coś z tego będzie i wszystkie były z systuacji sam na sam (ew. jakaś dobitka po takiej sytuacji). Poziom mamy podobny i fakt, miałem dobrą skuteczność, ale no nie miałeś z czego też tych meczów wygrać, w pierwszym mogły być remisy, ale w ostatnim zmarnowałem jeszcze ze 3 sytuacje sam na sam :) Mój kumpel gra podobnie jak Ty (dużo strzałów sprzed pola karnego) i też słyszę, że "wystarczy popatrzyć na statsy kto tutaj miał farta" ;) Rewanż niebawem !!!

 

To o czym pisał adam16505- ja mam z tym dosyć często problem, czasami wchodzi mecz, czasami mi wywala ten komunikat (też jak gram w lidze online) i nie do końca kapuje o co chodzi.

No i muszę sięodegrać za ten mój przegrany remis :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...