Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze gralem w to demo kilka meczy i dupy nie urywa. Pilkarze biegaja bokiem tak jakos dziwnie. Jakby animacja ruchow byla zepsuta. Poza tym nie podoba mi sie. Nie umiem dokladnie okreslic dlaczego, ale calosc rozgrywki w demie sprawia, ze majac obok fife nie ma opcji, bym pochylil sie nad produktem konami. Tym bardziej przykre, ze jestem czlowiekiem, ktory od czasow psx byl wielkim fanem pilki spod znaku konami. Gdyby nie bylo fify, pewnie gralbym w pesa. Ponadto pesa w moich oczach dyskredytuje fakt, iz gram tylko online, a w tej materii pilka od japonczykow zawsze byla niedopracowana i lagowala niemilosiernie. Ciezko ci bedzie uzyskac obiektywna opinie nt pes na subforum fify :). Najlepiej sciagnac obydwa dema i sprawdzic samemu.

Odnośnik do komentarza

Albo poczytac odpowiedni temat. PES w tym roku fajny, do pogrania, arkadowy, latwiejszy, z akcjami zywo wyjetymi z 6tki. Pomimo tego, ze znowu pilka potrafi przelatywac miedzy nogami obroncow z predkoscia swiatla, slabszego AI, bramek, ktore latwo wpadaja gra sie przyjemnie! Jest taki jakis, odprezajacy i wywoluje usmiech na twarzy! szkoda tylk, ze nie potrafie grac w dwie galy jednoczesnie... :(

Odnośnik do komentarza

2. Nie bedzie raczej, druzyny mozna tworzyc, przyspiewki zgrywac samemu z internetu.

4. Tak, dodatkowo mozesz zarzadzac druzyna, kontraktami i pilkarzami przez aplikacje webowska, na stronie EA. Szkoda tylko, ze maja poki co problemy z obsluga tylu uzytkownikow.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest to moja pierwsza FIFA od 2000 roku, więc mam kilka pytań.

1. Jest jakiś dobry poradnik w internecie?

2. Będą jakieś patche? Chodzi mi o midżet extraklase, stadiony, śpiewy kibiców itp.

3. W karierze nie ma europejskich pucharów?

4. Ultimate team to coś takiego jak MLO w PESie?

Siemasz

1. Najlepszy poradnik to jak sam wszystko posprawdzasz i zobaczysz aby poczuć trzeba dotknąć;) , a jeśli chodzi o samego gameplay'a to im więcej m eczy rozegrasz to się więcej nauczysz;)

2. Na to pytanie nie umiem Ci odpowiedzieć, ale w tamtym roku były przyśpiewki "kiboli";) do naszej ekstraklasy. Myśle, że to kwestia czasu

3. Pucharów europejskich nie ma w pierwszym sezonie tylko w drugim już masz jeżeli oczywiście zajmiesz odpowiednie miejsce w tabeli by się zakwalfikować;)

4. Na ten temat ciężko mi się wypowiedzieć bo w PESa grałem ostatnio z numerkiem 6;) dla mnie to takie trochę "pokemony" ale nie chce tu nikogo obrażać kto lubi ten tryb;)

3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, sporo ostatnio w FIFE 11 nie grałem i od razu wskoczyłem do 12. Wrażenia jak najbardziej pozytywne, ale musze całkowicie przestawić swoją grę w obronie. Palec z R2 musi zejść. bo dotychczasowy styl w ogóle się nie sprawdza.

 

Gra jest trudniejsza, ale strzelone bramki przynoszą mi kilkukrotnie więcej satysfakcji. Nie przywykłem do tego, że na Legendarnym przegrywam, dlatego pierwszy kontakt z tym poziomem w FIFIE 12 był szokiem. Na szczęście w miarę upływu czasu się wszystko stabilizuje i niedługo wskocze grać online, jak opanuje gre.

 

Jak ma sie stabilnosc polaczenia w sieciowych meczach? Poprawili cos czy dalej jest taka tragedia jak w FIFIE 11?

Odnośnik do komentarza

a ja miałem w 11 pewne problemy (PS3) teraz zero kłopotów (odpukac w niemalowane)

 

 

______-

 

panowie jak strzelacie sytuacje 1 na 1 z bramkarzem? Przegrałem dzis 2-0 mą ukochaną Wisłą ale miałem 3 setki i raz trafiłem wprawdzie w słupek ale dwie pozostałe zmaściłem po prostu:/

 

problem dotyczy mnie ewidentnie, bo moi oponenci ładują mi takie gole z zimną krwią, nie jest to wina randomu raczej. Poradzcie cos

Odnośnik do komentarza

8 liga, ostatnia kolejka i mecz decydujący o awansie do wyższej ligi. Pewny siebie po 3 wygranach z rzędu wybieram Real i drugi zestaw koszulek (czarny), mój rywal gra City w... ciemnogranatowych strojach. Na boisku wielka czrna dziura i spektakl przypominający stołowe piłkarzyki, koleś ma więcej szczęscia i strzela bramkę, w(pipi)iony wyłączam konsolę...Ech;/ Czy takim problemem byłoby dac wybór strojów przed pierwszym gwizdkiem lub dorzucić opcję "zmień stroje" w menu pauzy? Poza tym jestem nową fifą zachwycony :nyam2:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

CZORT

Słuchaj jest taki "myk" tudzież niedopatrzenie ze strony EA. A mianowicie jeżeli chcesz wyjść z gry w trakcie meczu to masz na to 5min. O co chodzi?: jeżeli czas meczu nie przekroczy 5-tej minuty to możesz wyjść z gry bez żadnych konsekwencji. W statysykach taki mecz w ogóle nie jest brany pod uwagę tak jakby się w ogóle nie odbył. To tak na przyszłość jak by Ci się jeszcze raz takie coś zdarzyło.

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

Pograłem troszkę w nowy twór chłopaków z EA i jestem pod wrażeniem... że tak zje.bali tą część w porównaniu do "jedenastki". Jest to bodajże najbardziej zabugowana odsłona z całej serii. Impact Engine, którym się tak chełpili, to po prostu katastrofa. Zupełnie niedopracowany i więcej problemów i randomu przynosi niż pozytywnych doznań. Zresztą z tego co widzę, to każdy ma z tym jakieś kłopoty, nie tylko ja.

Drażni mnie również zmienianie się zawodników. Bardzo drażni, wręcz wkur.wia. W czym rzecz? A w tym, że po prostu muszę nacisnąć kilka razy L1, by się strzałeczka przeniosła na innego zawodnika. Do tego czasem trzeba nacisnąć kolejne kilka razy, bo system źle przewiduje, kogo chcę w tym momencie wybrać. Najczęściej takie klikanie w L1 kończy się utratą bramki, bo nie zdążę zmienić na tego co trzeba.

Do tego należy dodać "poprawioną" grę bramkarzy. Ile to już razy miałem takie sytuacje, że bramkarz piłkę turlającą się do jego rąk wypluwał przed siebie lub posyłał na rzut rożny? Żeby było śmieszniej, spotykało mnie to przy tych lepszych bramkarzach, mających w statystykach ponad 80. Nie raz i nie dwa zdarzyło mi się też, że wyrzucałem bramkarzem piłkę do napastnika, a ten stwierdził, że może ją rzucić po ziemi, co oczywiście kończy się przejęciem piłki przez przeciwnika i... bramką.

Co mi się jeszcze nie podoba, to sterowanie zawodnikami, szczególnie tymi mniej zwrotnymi, najczęściej są nimi obrońcy. Odnoszę wrażenie, że moi piłkarze ważą po 2 tony i każdy ruch to dla nich katorga. A przyspieszenie to już ciężkie tortury! Chodzi mi o to, że poruszają się jak muchy w smole i dzięki temu gra w obronie jest tak trudna, a nie przez rzekome położenie nacisku na obronę taktyczną.

 

Na końcu posta muszę dodać, że gram na manualu oraz że nie grałem jeszcze setek meczów, a dopiero kilkadziesiąt, przez co moje zdanie na temat tej gry może się zmienić o 180 stopni. O 360 też :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W każdej grze piłkarskiej grałem w tryb kariery czy inne cuda. W tej grze też gram, ale jeszcze w żadnej piłce nie zdarzyło mi się żeby konsola wyprawiała takie chore akcje jak jest w 12. Tutaj z założenia jak masz przegrać to przegrasz, zwody, bramki, podania - konsola robi takie rzeczy, że c.h.u.j mnie strzela.

 

Generalnie online i reszta to wielki plus i miód. Najlepsza piłka według mnie.

Odnośnik do komentarza
w 11 niemal kazdy wslizg konczył sie faulem

A mnie niemal każdy wślizg wychodził czysto i głównie w ten sposób odbierałem piłki. Większość fauli jakie popełniałem to przypadkowe ataki podczas pressingu. W 12 ogólnie fauli jest mniej, to na plus.

 

To co mnie najbardziej drażni w najnowszej odsłonie to sterowanie i częste nieposłuszeństwo piłkarzy. W poprzednich Fifach kierowałem nimi intuicyjnie, od razu wiedziałem "co i jak". W tej rozegrałem około 30 meczy i nadal nie umiem sobie dostosować sterowania by było wygodne, mam tu na myśli nie tylko konfigurację przycisków ale też opcje sterowania manualne/częściowe/asysta itp. Dośrodkowania za cholerę mi nie wychodzą jak bym nie ustawiał :/ Do tego piłkarze często robią inne rzeczy niż im karze- kopią z inną siłą lub w złym kierunku. Parę razy przy strzale z kilku metrów strzelali daleko obok bramki o_0 Może pad mi się psuje, będę musiał pożyczyć inny.

Odnośnik do komentarza

W każdej grze piłkarskiej grałem w tryb kariery czy inne cuda. W tej grze też gram, ale jeszcze w żadnej piłce nie zdarzyło mi się żeby konsola wyprawiała takie chore akcje jak jest w 12. Tutaj z założenia jak masz przegrać to przegrasz, zwody, bramki, podania - konsola robi takie rzeczy, że c.h.u.j mnie strzela.

 

Generalnie online i reszta to wielki plus i miód. Najlepsza piłka według mnie.

 

 

Czyli jeżeli gram tylko i wyłącznie offline to gra nie dla mnie ? W sumie składy z Premierleague mam na bieżąco wyedytowane w 11 więc poczekam co z PESem :)

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

http://www.ps3site.pl/konsolowa-fifa-doczeka-sie-patcha/87540

CZYTALIŚCIE TO??Mam nadzieje, że wszystko będzie git po tym patchu

 

moim zdaniem trzeba zmienić kilka rzeczy:

1. Ogarnąć stroje w trybie ligi online

2. Sytuacje sam na sam w w lidze online bo jak nie grasz na full manualu to sie strzela przeważnie w słupek lub w bramkarza w. W i nnych trybach np. karierze te sytuacje sie po prostu łatwiej i precyzyjniej wykorzystuje.

3. Ultimate team

4. Gre bramkarzy bo czasami piłka toczy się do bramkarza a ten wybija przed siebie albo paruje ją na rzut rożny

5. Szpakowskiego i Szaranowicza bo gadają czasami takie farmazony. że aż uszy szczypią

6. O czy jeszcze zapomniałem?:)

7. JIHAD LEGIA :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...