Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nie zalicza mi zadań online? Wygrałem dzisiaj z Hiszpanią, grając Szkocją 5-4 i nie zaliczyło zadania. Poprzednie jakieś zadanie skończyło się tak samo. Wygrałem a mi nie zaliczyło tego. O co chodzi zatem? Przeciwnik nie może mi strzelić bramki? To chyba powinno być bez znaczenia skoro i tak wygrywam?

Odnośnik do komentarza

a karnego trafiles ?

 

 

Jasne, że tak. Trudno nie trafić skoro bramkarz za każdym razem rzuca się w ten sam róg :) Swoją drogą - beznadzieja. Myślałem, że po każdym restarcie meczu, bramkarz będzie na nowo się rzucał, a on zawsze tak samo.

Odnośnik do komentarza

No, ja już gładko w 5 lidze, pierwszy mecz 3-1 do przodu, więc jestem na dobrej drodze ku kolejnemu awansowi. Co prawda nabluzgam się zawsze sporo przy graniu, bo zmienianie zawodników to jest kompletna katastrofa, ale jakoś daję rade wygrywać mimo tego. No i w końcu jest jakikolwiek poziom gry w tych wyższych ligach, choć dalej brakuje konkretnych zawodników (spotkałem może 3 na 30 kilka meczów). Idę na mistrza :D

Odnośnik do komentarza

jak mnie ta gra kure.wsko wkur.wia to masakra jest.... gram kur.wa mecz z kolesiem, ktory sobie wybral city, bo tam sa fajne statystyki. oddal kur.wa DWA strzały na bramkę, ja 17, wynik 2-1. hart nota 9,90, romero nota 5,30. jak ja nienawidze takich meczow. zawsze frajersko mnie gra opier.doli. jeszcze te bramki, ktore "strzelil" to byly takie (pipi), ze glowa mala. nienawidze tej zakłamanej gry! miales racje rapen, nie bede mogl teraz nic wygrac, bo gra juz na dobre bedzie mnie upier.dalac. je.bac ea.

Odnośnik do komentarza

niestety... ja od 10 meczy online nic nie wygralem... odechciewa sie... mam takie przypadki od fify 10, ja kilkanascie strzalow, nic albo 1 bramka, typ ledwie 2-3 strzaly, zawsze na bramke i zawsze gol...dlatego teraz dla odstresowania po raz kolejny przechodze se GoW III :P musimy razem pograc to moze ktorys z nas cos wygra albo beda same remisy :D

Edytowane przez rapen
Odnośnik do komentarza

A ogarniał was psycho-śmiecho-płacz (...) ;)

 

śmiałem się/płakałem (niepotrzebne skreślić) za każdym razem jak usłyszałem jakiś nowy kwiatek Szpaka (Patrick Evra rządzi)

 

zrobiłem sobie pauzę z fifką (PES says hi) głównie dlatego że czuję się wypalony tym gameplayem, nic świeżego, gram (i widzę że inni robią to samo)same schematy na bramkę ale gra też nie pomaga głównie przez to że strzały/bramkarz są takie jakie były czyli trafisz dokładnie z tych miejsc z których życzyli sobie devsi, mam nadzieję że przy Fifce 13 zastanę jakiś Pro Shooting+ bo to co teraz jest to kicha, bramki są takie sztuczne/schematyczne i mało piłkarskie ; no i myślałem że nowa obrona otworzy bardziej boisko - nic z tego - ludzie z div5+ obronę mają juz opanowaną i granie w stylu "czekam na twój błąd i karam" jest średnio dobre

 

słyszałem że wyłączyli już select w online (kontrola bramkarza), jeśli tak to super sprawdzę potem

 

jeśli chodzi o patch to mogliby zrobić coś z tym matchmakingiem i np dorzuceniem filtra kluby/repry bo Hiszpania vs Man City ( najlepiej w takich samych koszulkach) to debilizm

Odnośnik do komentarza

jak mnie ta gra kure.wsko wkur.wia to masakra jest.... gram kur.wa mecz z kolesiem, ktory sobie wybral city, bo tam sa fajne statystyki. oddal kur.wa DWA strzały na bramkę, ja 17, wynik 2-1. hart nota 9,90, romero nota 5,30. jak ja nienawidze takich meczow. zawsze frajersko mnie gra opier.doli. jeszcze te bramki, ktore "strzelil" to byly takie (pipi), ze glowa mala. nienawidze tej zakłamanej gry! miales racje rapen, nie bede mogl teraz nic wygrac, bo gra juz na dobre bedzie mnie upier.dalac. je.bac ea.

 

Miałem to samo przedwczoraj ;) 6 ligę zacząłem od 3 zwycięstw i remisu, czyli 10 pkt. Myślę sobie "6 pkt w 6 meczach? phi!! Pan pikuś :D :D" ehe... Na 5 spotkań jeden remis i same porażki i to miałem takie mecze, że na 5 m moi nie potrafili podać :ph34r: Jakimś cudem ostatni mecz wygrałem 1:0 i awansowałem, ale zdecydowałem, że kupuję z powrotem PESa :D Tam jak przegram, to najwyżej przez to, że ktoś wrzutkę zrobi albo obrońcy się zamulą, a nie, że rywal dostaje boosta i wszystkie podania i strzały mu wychodzą :]

 

A odnośnie jednego z tych spotkań co przegrałem, to aż sam się zaśmiałem do siebie. Gościu grał Milanem i co rzucał prostopadłą to Pato wychodził sam na sam :nyam1: Strzelił mi 3 gole w ten sposób i jeszcze jedną z główki Zlatanem. W drugiej połowie "gra" zdecydowała, że moja kolej i z połowy nie mógł wyjść :D Ale odrobiłem tylko 2 gole, bo kilka sam na sam poszło w słupki albo obok.

 

@black mamba

 

To kolejny powód dla którego PES znowu zawitał do mnie. Mecze w 6 lidze i lepszych już wyglądają tak samo. Ja gram dobrze z tyłu, ty grasz dobrze z tyłu, zobaczymy komu uda się one-two albo wrzutka. I znowu syndrom "wszystkie mecze takie same". Ale fifę mam wersję elektroniczną, to się z kumplami czasem offline pogra :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

ja powiem tak: mi se bardzo podoba 12, wole ten system obrony niż jego starą wersję . A a proppo tactical def to w 13 musi zostac ale z lekkimi zmianami, tj mniej zwrotni piłkarze ale za to albo brak możliwości przywoływania kolei albo ze znacznym osłabieniem tegoż. Jak mówię- podoba mi sie tym bardziej wkurza mnie ten cyrk z momentum bo to jest po prostu głupie, takie typowe dla Hamburgerów...wiele meczy w serii Fifa przez to przegrałem ale i wiele wygrałem. Bardzo możliwe, że ten bilans sie zeruje ale ja po prostu chce wygrywac i przegrywac wtedy kiedy na to zasłużyłem. Czekamy na Fife 13 NO MOMENTUM EDITION ( w kolekcjonerkach pewnie dadzą kod na 15 meczy z handicapem )

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Kocham tą grę <3 Czekam na patcha, który naprawi bugi :)

 

 

jak mnie ta gra kure.wsko wkur.wia to masakra jest....

 

 

he he;-)

Nie zauważyłeś ironii? :)

 

 

Tak mnie wkur.wiają liczne bugi, niedoróbki i inne problemy w grze, że odechciewa mi się grać. Słynne momentum jest dosłownie w KAŻDYM meczu, kiedy w 11 było co jakiś czas, nie zawsze się pojawiało. Ale, nie wiem czy o tym pisałem, największe wkur.wienie powoduje u mnie totalnie popsute zmienianie zawodników. Być może na asystach funkcjonuje to dobrze, ale na manualu jest to spier.dolone na maxa. Często klikam kilkanaście razy w L1, a zmiany nie uświadczam, co kończy się utratą bramki w większości przypadków, bo przeciwnicy już są ogarnięci w miarę. Jakby to poprawili, to by się grało kilka razy wygodniej. Ale po co wprowadzać takie zmiany? Przecież można poprawić jakieś głupoty z Ultimate Team...

Odnośnik do komentarza

Panowie powiedzcie, ze zartujecie z tym momentum. Oszaleliście? Kurde, też mi sie zdarza, ze ktos mi strzeli 3 bramki z glowy po trzech kolejnych dosrodkowaniach. Najwiecej strzela sie na poczatku meczu i pod koniec, ale jak slysze ciagle momentum to, momentum tamto, to juz nawet przestaje byc smieszne. Przypomina mi sie sytuacja z jakiegos zebrania trenerow ekstraklasy. Mieli podniesc rece ci, których skrzywdzili sedziowie w biezacym sezonie. Podniesli rece wszyscy. Kiedy zapytano, czy komus pomylka sedziowska przyniosla korzysc, reki nie podniosl nikt.

Odnośnik do komentarza

chmura- przeczytaj mojego posta wyżej , napisałem, ze raz to działa na korzyśc dla ciebie raz ci przeszkadza, pewnie wychodzi na zero ale o wiele lepiej byłoby gdyby tego nie było.

 

Praktycznie zawsze włacza sie to na twoją korzysc jak zanotujesz dwie porażki pod rząd.

 

 

i nie, nie zartujemy. Momentum jest i było, miejmy nadzieję, ze nie bedzietego w przyszłosci. Jak pisał Koso- twórca mówił o tym elemencie , ze istnieje i spełnia ważną funkcję (easye oczywiscie nie wierzy w to ;-) , a w takiej Fifie 2005 (chyba) momentum było UDOKUMENTOWANE - tj jesli zrobiłes dobrą akcje to przy twojej drużynie pojawiała sie zielona strzałeczka skierowana w góre a znaczyło to, ze dostajesz pewien boost

Odnośnik do komentarza
ra' timestamp='1318962994' post='2489725']

Panowie powiedzcie, ze zartujecie z tym momentum.

Jeżeli prezentujesz odpowiednio wysoki poziom w fifie, masz za sobą kilka tysięcy godzin w kolejne odsłony fify od 2008 roku i grając jednym z najlepszych zespołów w grze NAGLE nie potrafisz wymienić 2-3 celnych podań pod rząd na odległość 10m, a przeciwnikowi wychodzi wszystko,to znaczy że coś jest ku*wa nie tak :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...