Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

prawda jest taka ze Fifa jest zayebista ale do grania na kanapie..czysty miod

natomiast w sieci to jest dla mnie calkiem inna gra...z lagami bez plynnosci z singla..

 

Czuc opoznienia, ale lagiem bym tego nie nazwal. Zalezy jeszcze z kim grasz, czasami zdarzali mi sie oszusci, ktorzy po 1 bramce zamulali specjalnie swoje lacze. Na pewno gra sie lepiej offline, ale w dzisiejszych czasach latwiej spotkac sie na live, niz wpasc do kumpla :)

 

I jeszcze raz podkresle, mi tez czasami zdarzaja sie cuda na kiju, gra nie jest wolna od bledow, ale Ty Orson piszesz w taki sposob, jakbys co 2 mecz przegrywal przez skrypty, a to jest juz po prostu smieszne.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

po raz 6 , ja cie kręce po raz 6 powtórze ci to samo: nie w co drugim a POWIEDZMY 2/10 meczy

 

co jest o 20 % za dużo. To moje zdanie , ty masz swoje, ja swoje- to coś jak z du.pą każdy ma własną kurczaku

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

bywa że nie pozwala - noty 10 dla bramkarzy to bardzo częste, ot choćby Figlarz o tym pisał kilka razy

 

co do tych remisów- ot z tego co pamiętam to losowało mi bardzo dobrych graczy ,lepszych ode mnie (matchmaking na manualu tak działa) i UWAGA UWAGA

 

Z POŁOWĘ Z NICH POWINIENNEM PRZEGRAĆ

 

PRZEGRAĆ PRZEGRAĆ PRZEGRAĆ

 

remisowałem fartem. Tzn przez momentum, bo fart to jest w realu, tu jest kod informatyczny

 

a z czym masz problem to ja nie wiem- wg MNIE przez momentum nie sa się grać, tzn uważam gre za bez sensu bo z definicji gra ma być sprawiedliwa. Ty masz inbe zdanie

 

i co? czy ja sie go czepiam? jest twoje, przyjmuje je do wiadomości i tyle

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ja teraz gram Leeds United jestem w Premier League i gra się dobrze, trzeba troche walczyć i spinać du'pke, ale własnie co mnie wkurza to co mecz noty dla przeciwnych bramkarzy 9-10 i ten tekst komentatorów, że cos tam ''jak nasz bramkarz na mistrzowstwach w 74'' zaje'bać mam im ochote wtedy.

Odnośnik do komentarza

prawda jest taka ze Fifa jest zayebista ale do grania na kanapie..czysty miod

natomiast w sieci to jest dla mnie calkiem inna gra...z lagami bez plynnosci z singla..

 

Czuc opoznienia, ale lagiem bym tego nie nazwal. Zalezy jeszcze z kim grasz, czasami zdarzali mi sie oszusci, ktorzy po 1 bramce zamulali specjalnie swoje lacze. Na pewno gra sie lepiej offline, ale w dzisiejszych czasach latwiej spotkac sie na live, niz wpasc do kumpla :)

 

I jeszcze raz podkresle, mi tez czasami zdarzaja sie cuda na kiju, gra nie jest wolna od bledow, ale Ty Orson piszesz w taki sposob, jakbys co 2 mecz przegrywal przez skrypty, a to jest juz po prostu smieszne.

mowie tez o lagach na sieci...tu jest duzo do poprawienia :)

Odnośnik do komentarza

wszystko juz okey..widocznie cos na serwerach..

marudze tak na ta siec ale spokojnie da sie komfortowo grac..poprostu chcialbym aby siec chodzila tak jak singiel :) chcialbym aby przyszla generacja naprawde w tym aspekcie dala rade :)

 

za 2 tyg zmieniam operatora..jakos sie "przemecze" :P

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

to nie zalezy od next genów tylko od technologi przesyłu danych. Przełom nastąpio gdy ludzkość złamie barierę prędkości światła albo i....czasu :)

 

Imo przy dobrym połączeniu chodzi jak single , niemal bez zauważalnej różnicy.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

No kur.wa mać... 2 mecze pozostały, 4 pkt potrzebne do mistrzostwa. Pierwszy mecz gram z jakimś słabiakiem. Cisnę go strasznie, koleś robi jedną kontrę i strzela gola w asyście srogich lagów. Szybko wyrównuję i cisnę dalej. Miliard strzałów, poprzeczek, słupków i interwencji bramkarza. Kończy się na 1-1 i MOTM oczywiście bramkarz rywala. Drugi mecz, przeciwnik troszkę lepszy, choć i tak ja prowadzę grę. Na samym początku słupek i dwie dobitki na pustaka broni bramkarz. Akcję później Llorente popisuje się świetnym przepychaniem i dzielnie odrzuca 3 moich obrońców, 0-1. wyrównuję dopiero pod koniec pierwszej połowy. Druga część gry miała miejsce tylko na połowie przeciwnika, ale nic to nie daje, bo bramkarz robi co może i staje się (a jakże by inaczej) graczem meczu. 1-1 i ch.uj z mistrzostwa... Je.bana w dupę gra.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio sie zablokowalem. Na 15 rozegranych meczy wygralem dwa, jeden remis, a reszta porazki. Wczesniej wygrywalem praktycznie wszystko (czesto wyniki 5:0), a teraz, mimo tego, ze wygrywam np. 3:0, dostaje cztery bramki z du.py i jest 3:4, mimo tego, ze w statystykach prowadze, stwarzam wiecej sytuacji itp. Zauwazylem rowniez, ze wczoraj grajac przeciwko FCB kazdy strzal Messiego = gol. Jak tak strzelac? RB/R1 + B/O?

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

R1+() to obok główek najlepsza broń w grze, nie pamiętam kiedy strzeliłem bramkę z kółka, poważnie :ph34r: a kozako-cyborgami wchodzi tego ofc dużo więcej, takim np Aguero wchodzi 98% :] jeśli znacie hidden finesse shot tzn znacie msce zza pola karnego gdzie odpala się idealny finesse w okno to z taką wiedzą już macie gola w kieszeni, jak gracie sporo online to pewnie straciliście taką bramke nieraz

 

jest sporo tutoriali z finesse shot na yt, polecam

 

duzo tutoriali różnego rodzaju jest też na stronce http://ultimatefifa.com/ , polecam zerknąć, bo nawet wymiatacze i fifa eksperci znajdą tam coś ciekawego

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Sorry jeśli było wałkowane, ale nie uśmiecha mi się przeglądać 100 stron, a wyszukiwarka dała ciała.

O co lata? Ściągnąłem sobie polska ekstraklasę stworzoną przez fanów i chciałem zrobić to samo z reprezentacją (oryginalne stroje) i drugą ligę polską. Zaznaczyłem wszystko co trzeba na stronie EA, ale gdy włączyłem F12 okazało się że nie mogę już nic dodać, a gra przeniosła mnie do PSstore. WTF? Nie miałem czasu się tym bawić, dlatego pytam czy można se ściągnąć tylko jeden "turniej"? O co kaman?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...