Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba uzaleznilem sie od Fify, a dokladniej trybu menedzerskiego. Kazde wlaczenie konsoli = odpalenie Fify. Zazwyczaj z mysla, ze zagram jeden mecz i w koncu dokoncze Batmana: AA, ale nigdy nie konczy sie na jednym meczu, przez co wiele hitow kurzy sie na polce. Zauwazylem tez, ze gra jest niesprawiedliwa. Otoz czasami mam ogromna przewage w strzalach, posiadaniu pilki, a mimo to ledwie udaje mi sie wywalczyc remis. I to zazwyczaj z zespolami z dolnej czesci tabeli, z faworytami do mistrzostwa wygrywa mi sie latwo. Jednak mimo to Fifa daje mi mase funu i to juz chyba tradycja, ze co jesien nowa odslona laduje w napedzie konsoli.

 

edit: I pytanie - w jakim trybie naliczaja sie mecze do achievementu Virtual Legend? Musze grac tylko moim zawodnikiem, czy moge sterowac cala druzyna? W zwyklym trybie menedzerskim mecze tez sie zaliczaja?

Edytowane przez Qvstra
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Słuchajcie, tak z ciekawosci?

 

Czy zacina wam się często FIFA na PS3? Bo ja mam taki problem że często jak ładuje mi się mecz, albo wybieram drużyny to gra się freezuje, i pomaga tylko wyłączenie i włączenie odnowa, Tak mi się dzieje, gdy wybieram GRA NIESTANDARDOWA (bo gram z kumplem np 2vs2)

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

Gra ktoś z naszego ukochanego forum na PC ? Niesamowita jest ta gra. Wczoraj na manualu wygrałem 26 meczów 1 remis. Ta edycja nagradza skilla i fantazje, nie ma ze gorszy wygra z lepszym, jest tak jak za najlepszych czasow Pes 3-6. Ludzie często wychodzą - przynajmniej w nie rankingowych lobby, jestem w 7 lidze ale tam ciezko znalezc kogos na manualu, a zwlaszcza w pucharze. Jeśli ktoś kumający footbal chce pograć 1 vs 1 na manualu zapraszam.

Mój nick na ORIGIN PC - LaFenomeno. - gram na MANUALU -

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie raz się delikatnie mówiąc rozczarujesz tą FIFA, Po pierwsze to że niby nagradza skilla to są brednie (przekonasz się o tym jak będziesz miał rozegranych tyle meczy co np. ja) po drugie FIFA 12 sprawia wrażenie takiej gry, ale tak nie jest, dopiero zobaczysz ile ma BUG'ów i wiele może nauczysz się wykorzystywać, np. Karne z d.upy, Randomowane strzały z 16m to też będzie udręką, Ale co ja Ci bd pisał sam się przekonasz:):) ( a to i tak tylko 1% błędów tej gry)

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...