Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawlo PL

Ta gra jest tak zajexxsta, że nie mogę przestać w nią grać. A gram tylko offline z bratem (we dwóch w lidze). Nabiliśmy już 29 poziom i coś koło 530 meczów. Jako że nie zapowaida się rewolucja w FIFIE 13, możliwe, że zostanę przy dwunastce. Dawno żadna gra mnie tak nie bawiła. :)

Edytowane przez Pawlo PL
Odnośnik do komentarza
ra' timestamp='1336735016' post='2615333']

Ta gra nie jest doskonała. Ale tak naprawde potrzeba przenieść gameplay z UT do H2H i byłaby idealna. I tego bym sobie życzył w wersji 13.

 

W sumie to ten sam gameplay jeśli się ma słaba chemie. Jakby mieli przenosić widok gry z chemią gdzie brązowi latają jak szaleni i walą po okienkach itd to chyba lepiej żeby tego nie robili co :P

Odnośnik do komentarza

No własnie Rychu ma racje, jakby w H2H był aż taki arcade to by wogóle sensu nie miało, Szkoda że EA leci w kulki i nie pyta graczy o zdanie. (tak naprawdę a nie na pokaz...) Dla mnie najgorszą rzeczą w tej grze są bezsensowne wrzutki i rogi, nic się z tym nie da zrobić, ma wpaść to wpadnie i żadne umiejętności nie pomogą,,, a to tylko jeden z wielu problemów

Odnośnik do komentarza
ra' timestamp='1336735016' post='2615333']

Ta gra nie jest doskonała. Ale tak naprawde potrzeba przenieść gameplay z UT do H2H i byłaby idealna. I tego bym sobie życzył w wersji 13.

 

W sumie to ten sam gameplay jeśli się ma słaba chemie. Jakby mieli przenosić widok gry z chemią gdzie brązowi latają jak szaleni i walą po okienkach itd to chyba lepiej żeby tego nie robili co :P

Ale w UT brązowi z dobrą chemią są i tak słabsi od złotych z dobrą chemią, więc dla mnie ok. A ze strzelają po okienkach, niech sobie strzelają. Lepsze to, niż ciagle nawijanie na jedną nogę i bieganie z ukosa, albo strzelanie curly shotow z 25 metra.

Edytowane przez chm[u]ra
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

PEs 2012 > PES 2011 , róznica jest spora, ba ,kolosalna. Nie wiem czemu przywołujesz z deka crapowatą odsłonę z roku 2011- speedlag nałozony na piłkarzy był tak żałosny , że szkoda gadac

 

No a co do tego o czym mówisz, to fakt tyle, że przecież masz manuala, skoro asysty nie dają ci radości a masz skilla to graj sobie na manualu a nie narzekaj na siłę.

Odnośnik do komentarza

arbos

heh... nie umiem grać? A co Ty jesteś za "figura" żeby takie osądy dawać? ;) nawet zemną nie grałeś wiec trochę to pisane bez sensu;)

 

A co do Orsona, to wiesz niestety żeby czerpać przyjemność z gry na MANUALU trzeba trochę nad nimi posiedzieć, a ja niestety nie mam tyle czasu. Może i jest to jakieś rozwiązanie ale nie dla mnie.

 

Ale z drugiej strony takie argumenty są trochę bez sensu, bo jak gra ma niby być "grywalna" tylko na MANUALU, to niech ją też sprzedają w dwóch wersjach i o polowe taniej, jak kupujesz grę to chcesz się nią cieszyć prawda? A to że są bezsensowne wrzutki śmieszne karne, momentum itp to nie można zwalić tylko na "asysty"

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

adam złapałbyś to w dwa dni, mówię ci :) tylko nie zrozum źle, nie zachęcam cię na siłę bo to tqwoja sprawa , gra ma cie bawić a nie być katorgą.

 

 

Z manualem jest smieszna sprawa- duzo osób nie chce tak grac bo mówi, że ..tak gra za mało osób (co jest prawdą). I tak koło się zamyka...

 

 

ja np na Wisłę nie mogłem znaleść przeciwnika (bo musi być z podobną drużyną), musiałem brac 4,5 -5 gwiazdki

Odnośnik do komentarza

ale się dzis znowu wkur.wiłem :/ zauwazylem nową niedoje.bkę. jak sie zalaczy momentum, to konsola steruje moimi zawodnikami, mimo ze gram na manualu. jest np wysoka pilka na moja defensywe, chce główkowac, ale nie, bo cpu łapie mojego obronce w jakies niewidzialne lasso i nie moge dobrze podbiec pod piłkę = rywal przyjmuje/główkuje i groźna akcja (najczesciej gol). w(pipi)lem teraz tak 2 mecze pod rzad, do tego doszly inne bugi i bonusowo lagi, co doprowadzilo do grubego wkur.wienia

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...