Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

2. Nie można kopiować plików z PC jeśli nie jest się podłączonym do... internetu LOLSRSLY?! Żadna recenzja o tym nie wspominała.

 

 

Poszukaj na necie jest sposób aby bez neta to robić ( jakaś podmiana dll)

 

Jest wersja Azjatycka, ktora ma język Angielski, może się skuszę... w ostateczności wezmę chyba JP...

 

Wersja Azjatycka ma tylko Chiński.

Dziwne, demo na HK Store ma oznaczenie, English/Chinese

Większość chyba ludzi tam angielskiego używa.

Gro gier z hk ma angielski w opcji wiec przy samym chińskim to bym się nie upierał.

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki, jak długo musieliście czekać na kody od Sony z pre-order packa? Można wykorzystać 2 kody na 1 konto (kumpel też kupił i mu zniżka nie potrzebna, więc mi odstąpi)?

 

Pytanie do tych co kupili na gram.pl: dostaliście jakiś dowód zakupu, paragon or wtvr? Jak odebrałem ze sklepu dostałem cały zamówiony zestaw, ale żadnej fakturki, nic.

Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki, jak długo musieliście czekać na kody od Sony z pre-order packa? Można wykorzystać 2 kody na 1 konto (kumpel też kupił i mu zniżka nie potrzebna, więc mi odstąpi)?

 

Pytanie do tych co kupili na gram.pl: dostaliście jakiś dowód zakupu, paragon or wtvr? Jak odebrałem ze sklepu dostałem cały zamówiony zestaw, ale żadnej fakturki, nic.

Co jest w tych kodach ?

Odnośnik do komentarza

Tadam:

 

20120223274.jpg

 

Galeria Mokotów Wawa. Najlepsze ceny. Może gdzieś tam jeszcze by znalazł taniej ale to mam od ręki bez paczek itd. Mają tego dużo. W porównaniu do sklepów z konsolami - nie ma porównania (np. Utima czy w Sony Store). Badziewny Empik tym razem pokazał klasę wink.png))

 

KOnsola: 1299zł (tak tutaj są też za 1249zł euroRTV ale do GM miałem blisko;)))))

Wip: 140zł

Unchart: 170zł

Kabel USB: 24zł

16GB: 178zł

Zestaw podróżny: 100zł

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

 

Większość chyba ludzi tam angielskiego używa.

Gro gier z hk ma angielski w opcji wiec przy samym chińskim to bym się nie upierał.

 

O ile zakład? - wejdź na PSS HK i kup wersje z angielskimi napisami :) .

http://www.play-asia.com/Gravity_Rush_Chinese_Version/paOS-13-71-1ab-49-en-70-4hso.html

Jedyna wersja Azjatycka.

 

A jak dalej się będziesz chciał zakłądać to zobacz kiedy angielskie wersje gier wychodza w HK ( podpowiem, w tym samym czasie co wersje w US ).

Odnośnik do komentarza

Bateria przy zabawie i uncharted ok 3h

No to widzę, że Sony jak zwykle "w formie" z bateriami, do notebooków i komórek dają badziewia i do reszty sprzętów przenośnych. Kurde OLEDowy wyświetlacz, brak napędu UMD i tylko 3h? Bez jaj.

Lolz, a IGN pisal o "impressive battery life" - przeciez nawet jakby PSV trzymalo 4 albo 5h to trudno byloby to nazwac impressive. A co dopiero 3, ja (pipi)ie.

Odnośnik do komentarza

Tadam:

 

20120223274.jpg

 

Galeria Mokotów Wawa. Najlepsze ceny. Może gdzieś tam jeszcze by znalazł taniej ale to mam od ręki bez paczek itd. Mają tego dużo. W porównaniu do sklepów z konsolami - nie ma porównania (np. Utima czy w Sony Store). Badziewny Empik tym razem pokazał klasę wink.png))

 

KOnsola: 1299zł (tak tutaj są też za 1249zł euroRTV ale do GM miałem blisko;)))))

Wip: 140zł

Unchart: 170zł

Kabel USB: 24zł

16GB: 178zł

Zestaw podróżny: 100zł

To kabel usb trzeba osobno dokupić, jest niezbędny?

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza

Wlasnie nie wiem po co Gmeru dokupil kabel usb jezeli ten jest jak i przy psp go odlaczany\podlaczany do ladowarki ;)

 

Ps. Ja mam podswietlenie zmniejszone i wczoraj bawilem sie okolo 4h. Niektorzy nie mieli jak widze stycznosci z 3DS'em bo tam takze zabawy na 3h, a teraz porownujemy jakosc wyswietlanej grafiki i juz mamy odpowedz na to dlaczego na ign pisali o “ imponujacej baterii” biorac pod uwage jakosc grafiki itp. ;)

Edytowane przez Sanryu
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No to już jest sku.... ale tak. Myślałem, że w pudle jest i że mnie w sklepie oszukał (pytałem się czy jest USB do kompa w pudle) bo nie śledziłem wątku kabla USB ;)))))) ale jednak ten w pudle idzie do zasilacza i ma jeszcze inną końcówkę. SOny to ma tych standardów. Niech ich kule...

 

A USB do transferu danych na kompa itp. np. z karty

 

Edit: no ale z tego co widzę ten z ładowarki nie pasuje. Ma inną końcówkę.

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Rotfl, w domu masz X/PS, ktore sa lepsze niz Vita.

3h xDDDD

Dobrze, ze juz wyroslem z kupowania niepotrzebnych g.o.wien.

e tam, z tego sie nie wyrasta, po prostu Vita nawet u najwiekszych gadzeciazy nie robi wrazenia.

Oblukalem dzisiaj dluzej i u mnie ta zabawka skonczylaby tak samo, jak pierwsze PSP. Podziwiam tez Insa, ktory kupuje handhelda by pograc w Luminies za 150 zl :) Ceny gier sa zdecydowanie za drogie.

Najwieksze wrazenie zrobila na mnie FIFA, cala reszta niestety juz nie do konca. Japonczycy mogliby w koncu przestawic te galki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No żeby kupić Lumines to trzeba być dobrym chyba, że ktoś to kocha albo nie miał nigdy PSP itp. Ale cena za taką grę jest chora.

 

Przecież kabel jest.... USB do kompa i tym samym USB podlączasz do ładowarki, ktorą potem do prądu :)

 

Myślałem, że górne wejście jest do kompa a to pewno do kamerki itp. W sumie kabel tani więc już go zostawię (jakby był za 5dych to by już poleciał do sklepu) bo dużo się ruszam wiec dodatkowy się przyda żeby do roboty nie targać kabli dodatkowych. Ale mała skucha. Po co zatem te kable wystawiają? Właśnie tak wprowadzają ludzi w błąd bo nawet sprzedawca nie wiedział. Skoro wywalony jest kabel jako główne akcesorium to można się spodziewać, że kabla do transferu nie będzie. Eh.

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Wlasnie nie wiem po co Gmeru dokupil kabel usb jezeli ten jest jak i przy psp go odlaczany\podlaczany do ladowarki ;)

 

Ps. Ja mam podswietlenie zmniejszone i wczoraj bawilem sie okolo 4h. Niektorzy nie mieli jak widze stycznosci z 3DS'em bo tam takze zabawy na 3h, a teraz porownujemy jakosc wyswietlanej grafiki i juz mamy odpowedz na to dlaczego na ign pisali o “ imponujacej baterii” biorac pod uwage jakosc grafiki itp. ;)

 

Tak (pipi)a, za 6 lat bedziesz sie podniecal ,ze nowy handheld Sony trzyma az 23 minuty. Imponujace, w koncu jaka fenomenalna grafika!

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ten travel pack rozni sie od startera tym ze ma ladowarke samochodowa, ale tez ma inny pokrowiec. Ktos widzial te pokrowce? Bo w travelu jest jeden na zamek a w starterze sa dwa, jedna skarpeta i jeszcze jakis utwrdzany i wlasnieno ten mi chodzi co to jest?

Odnośnik do komentarza

No ogólnie to lipny bo nadal są prześwity (więc jak wrzucasz do torby to dalej może się coś zje...ć, dlatego wybrałem travel bo jest pełny i bardzo fajny (miejsce na gry itp). Nadal nie tak duży. Skarpeta to wiadomo... marna jest jak do PSP.

 

20120223275.th.jpg

20120223276.th.jpg

20120223277.th.jpg

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Podziwiam tez Insa, ktory kupuje handhelda by pograc w Luminies za 150 zl :)

 

:P

 

Lumines uwielbiam i nic na to nie poradze :P Mialem na PSP dwie czesci, na PS3 Supernove i nadal mam wersje na X360.

 

Jednak poczekam jak sprzet stanieje, bo to jednak troche za droga zabawa jak dla jednej gry. Gdyby jeszcze byly inne tytuly, ktore mnie interesuja to bym sie zastanowil, ale w takim wypadku jednak poczekam.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Podziwiam tez Insa, ktory kupuje handhelda by pograc w Luminies za 150 zl :)

 

:P

 

Lumines uwielbiam i nic na to nie poradze :P Mialem na PSP dwie czesci, na PS3 Supernove i nadal mam wersje na X360.

 

Jednak poczekam jak sprzet stanieje, bo to jednak troche za droga zabawa jak dla jednej gry. Gdyby jeszcze byly inne tytuly, ktore mnie interesuja to bym sie zastanowil, ale w takim wypadku jednak poczekam.

Też mam te gry i w tej chwili to tylko cena mnie powstrzymuje... i jakby nie patrzeć to lumines jest teraz najlepiej ocenianą grą na vite

Dla jednych to tylko klocki, a dla innych masę wspaniałej zabawy .

Odnośnik do komentarza

Wlasnie nie wiem po co Gmeru dokupil kabel usb jezeli ten jest jak i przy psp go odlaczany\podlaczany do ladowarki ;)

 

Ps. Ja mam podswietlenie zmniejszone i wczoraj bawilem sie okolo 4h. Niektorzy nie mieli jak widze stycznosci z 3DS'em bo tam takze zabawy na 3h, a teraz porownujemy jakosc wyswietlanej grafiki i juz mamy odpowedz na to dlaczego na ign pisali o “ imponujacej baterii” biorac pod uwage jakosc grafiki itp. ;)

 

Tak (pipi)a, za 6 lat bedziesz sie podniecal ,ze nowy handheld Sony trzyma az 23 minuty. Imponujace, w koncu jaka fenomenalna grafika!

 

Widze, ze ciezko u ciebie z mysleniem...z tego tez wyrosles ;)

Jestem pod wrazeniem, ale jestem daleki od kierowania sie grafika w grach...co nie zmienia faktu, ze Stardust i Escape Plan wygladaja swietnie :P (fajnie, ze mamy tytuly przetlumaczone na nasz rodzimy jezyk)

Odnośnik do komentarza

Macie dostępną taką listę dem jak na stronie PSX:

 

Wersje demo:

Asphalt Injection

Dungeon Hunter: Alliance

Dynasty Warriors Next

FIFA Football

Hustle Kings

Lumines: Electronic Symphony

ModNation Racers: RT

Rayman Origins

Uncharted: Złota Otchłań

Unit 13

WipEout 2048

 

Bo ja coś mam mniej.... np. nie wiedzę na koncie EUPL Raymana.

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Czez- wiesz jak sie nazywa Twoja postawa ? Potocznie- zal dupe sciska :yes:

Ja to kupilem dla Ninja Gaiden, dlatego jak ktos ma cisnienie na Lumines, to spoko. Kazdy ma jakiegos konika w swoim zyciu.

 

Jezeli kolo bedzie pobijal swoje rekordy codziennie przez kolejny rok, to nie widze nic zlego w kupowaniu konsoli dla jednej gry. Konsola nie kosztuje 2999zl, tylko 950zl. Smarty sa drozsze- ale to inny target.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...