Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisuje sie pod tym. Swego czasu sie zastanawialem, ale jednak zrezygnowalem z kupna konsoli tylko dla Uncharted, bo znam swoje podejscie do handheldow (slomiany zapal) i dla mnie konsola musi staniec, zeby ja kupic. Inaczej zbyt malo bym jej uzywal, by placic premierowa cene. Ale jezeli ktos lubi, ma ochote i moze sobie na to pozwolic to jak najbardziej. Jezeli tylko chce to wolna droga.

 

Mnie osobiscie nie bylo zal kasy przy kupowaniu iP4S w premiere, choc wszyscy w kolo wolali ze za drogo. Jezeli ktos chce i moze to nie powinien sie ograniczac. ;)

 

A Ty Czez - słoma z butów. Szkoda gadac, naprawde.

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rotfl, w domu masz X/PS, ktore sa lepsze niz Vita.

3h xDDDD

Dobrze, ze juz wyroslem z kupowania niepotrzebnych g.o.wien.

e tam, z tego sie nie wyrasta, po prostu Vita nawet u najwiekszych gadzeciazy nie robi wrazenia.

Oblukalem dzisiaj dluzej i u mnie ta zabawka skonczylaby tak samo, jak pierwsze PSP. Podziwiam tez Insa, ktory kupuje handhelda by pograc w Luminies za 150 zl :) Ceny gier sa zdecydowanie za drogie.

Najwieksze wrazenie zrobila na mnie FIFA, cala reszta niestety juz nie do konca. Japonczycy mogliby w koncu przestawic te galki.

 

 

Wreszcie jakiś głos rozsądku ;] Ja dostałem od rodziców PS2 pod choinkę jak kosztowała... 2999zł. Potem leżało to i sie kurzyło, aż nastąpił wysyp gier, co trwało bardzo długo, bo dopiero z premierą GTA III worek z grami się rozwiązał. Podobnie miałem z PSP, które kupiłem za dużą kasę razem z Liberty City Stories i zanim ukazało się coś sensownego, znowu minęło kupę czasu, sprzęt zdążył stanieć itd.

Dlatego też podziwiam niektórych, którzy kupują konsolę teraz, np. dla Uncharted, w które skończą w +- 10h ;] W mojej opinii kupowanie Vity będzie miało sens gdzieś za rok, gdy wydadzą trochę tych porządnych szpilów. Na obecną chwilę dla mnie to totalna strata kasy, chociażby wobec nadchodzących killerów na stacjonarki :)

 

Ambasadorzy Vity :D

 

 

 

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Mozecie mi powiedziec o co wam chodzi z najazdem na Yaczesa?

 

O ile blednie nie zrozumialem jego wypowiedzi to pial do krotkiego czasu dzialania baterii i usprawiedliwiana tego grafika.

 

Jak dla mnie takie usprawiedliwianie jest idiotyczne z punktu widzenia uzytkowego - co innego jesli chodzi o aspekt technologiczny.

 

Jakby PSV mialo 5x lepsza grafike niz na PS3 a bateria trzymala 26min to co z tego, skoro JAKO HANDHELD bylby to niewypal i z punktu widzenia uzytkowego bateria bylaby zalosna, a nie imponujaca.

Co innego jesli chodzi o aspekt technologiczny, bo wtedy faktycznie mogloby to robic wrazenie.

 

Jakby PSV bylo wielkosci Wii a mialo moc niczym 10 PS3 to bylaby to imponujaca miniaturyzacja tak mocnego sprzetu - ale pod wzgledem uzytkowym jako handhelda bylaby zalosna.

 

Tu nie chodzi o jaranie sie grafa w PSV tylko jaranie sie krotkim czasie gry na baterii ze wzgledu na prezentowana grafike. [tutaj akurat nikt sie tym nie jaral ale jak juz mowilem IGN nazwal to "impressive" a niektorzy probowali usprawiedliwic to stanowisko grafika]

Edytowane przez Yabollek007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej,ale od dawna było wiadomo,że bateria Vity długo nie potrzyma ,ulepszając jeden aspekt niweluje się drugi,same gry dobitnie to pokazują,np. bijatyki ,z Soul-a Broken Destiny wycieli tryb fabularny,w Tekkenie 6 podobnie,z tym,że tamte zmiany wyszły na plus bo wyleciało sceanario campaign.Tutaj natomiast za cenę ładnej grafiki mamy baterię która szybko się ,że tak powiem zużywa.Szczerzę powiedziawszy wolałbym ,aby grafika była nieco gorsza,ale bateria dłużej trzymała ,choć nie orientuje się jak to dokładnie jest to myślę,że mogli zrobić, jednak tak aby oba aspekty nie ucierpiały,bo z tego co się orientuje już wypuścili jakiś gadżet który przedłuża żywot baterii

Dla mnie i tak na pierwszym miejscu są pomysły,a dwa analogi,panele dotykowe,otwierają drzwi dla całkiem nowych ,ciekawych produkcji.

Odnośnik do komentarza

Konsola przenosna to nie jest - 3 godziny i trzeba ladowac, na dodatek jest o wiele za duza. Poza tym bateria niestety nie bedzie trzymac coraz dluzej. Juz widze te ceglowate battery packi xD

Konsola stacjonarna to tez nie jest - wiekszosc z Was ma PS3, na ktore sa te same/lepsze gry + wygodne sterowanie. O cwiczeniu manuala w bijatykach, fpsach czy czymkolwiek innym mozecie zapomniec.

Wersja 3g - nie pogracie po sieci w terenie, a jako GPS bedzie smigalo, strzelam - 40 minut MAX. Granie + 3g on - 1,5h? XD

Prosze, niech mnie ktos oswieci, czemu "zal mi dupe sciska?".

Nie ma na to gier wartych kupna nowej konsoli (zapowiedzi tez nie widac ciekawych), na dodatek kosztuja tyle co te na stacjonarki.

Sorry, ale jestescie po prostu dzieciakami podjaranymi samym faktem, ze to nowa konsola.

Emocje (fiutki) opadna i najdzie Was smutna refleksja, ze przeybaliscie kieszonkowe.

Edytowane przez Czez
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1330012026' post='2563943']

Rotfl, w domu masz X/PS, ktore sa lepsze niz Vita.

3h xDDDD

Dobrze, ze juz wyroslem z kupowania niepotrzebnych g.o.wien.

e tam, z tego sie nie wyrasta, po prostu Vita nawet u najwiekszych gadzeciazy nie robi wrazenia.

Oblukalem dzisiaj dluzej i u mnie ta zabawka skonczylaby tak samo, jak pierwsze PSP. Podziwiam tez Insa, ktory kupuje handhelda by pograc w Luminies za 150 zl :) Ceny gier sa zdecydowanie za drogie.

Najwieksze wrazenie zrobila na mnie FIFA, cala reszta niestety juz nie do konca. Japonczycy mogliby w koncu przestawic te galki.

 

 

Wreszcie jakiś głos rozsądku ;] Ja dostałem od rodziców PS2 pod choinkę jak kosztowała... 2999zł. Potem leżało to i sie kurzyło, aż nastąpił wysyp gier, co trwało bardzo długo, bo dopiero z premierą GTA III worek z grami się rozwiązał. Podobnie miałem z PSP, które kupiłem za dużą kasę razem z Liberty City Stories i zanim ukazało się coś sensownego, znowu minęło kupę czasu, sprzęt zdążył stanieć itd.

Dlatego też podziwiam niektórych, którzy kupują konsolę teraz, np. dla Uncharted, w które skończą w +- 10h ;] W mojej opinii kupowanie Vity będzie miało sens gdzieś za rok, gdy wydadzą trochę tych porządnych szpilów. Na obecną chwilę dla mnie to totalna strata kasy, chociażby wobec nadchodzących killerów na stacjonarki :)

 

Ambasadorzy Vity :D

 

 

 

True, true. Jakby cena była 400-500 zl tansza i gry nie kosztowaly tyle to mozna byloby sie zastanowic. Co do ambasadorow - jak zwykle - odstraszaja od zakupu.:)

A - ktos wczesniej pisal o MotorStorm RC, no zrouzmiem wszystko, ale zeby ta gry wymieniac w pierwszej 5tce do sprawdzenia ? Gralem dobre 30 minuty i nie moglem uwierzyc, co za (pipi) wydali.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

PS Vita ====== za(pipi)(sty ekran OLED. Takiej jakości to nawet nie ma na porządnym TV. Ale korva brakuje mi tego 3D z 3DSa. Trudno, Nintendo ma to, Sony ma co innego. I gitara.

 

Dokładnie. Jakby dali 3D. Ciekawe jaki to by był problem skoro niby "zacofane" nintendo dało radę i efekt jest REWELACYJNY. Szkoda. Tego po 3DS brakuje. Ale znowu jak przed chwilą odpaliłem 3DSa to jakbym włączył poprzednią epokę; ) (kontrast, kolory itd) No jednak szybko człowiek się przyzwyczaja do takiej jakości jak OLED.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

lol, to xbl synchronizuje achievmenty z mojego telefonu a sony nie pomyślało o takiej rzeczy jak integracja profili z 2 urządzeń. Kompromitują się:P

 

a vite kupię jak stanieje, albo wyjdzie jakaś interesująca mnie giera.

Odnośnik do komentarza

Ale szczerze piszac, konsola nie urwa jajec jak kilka lat temu PSP. Fajna, ale czegos brakuje mi do pelni szczescia.

 

Nie ma prawa. Za dużo już się wydarzyło na rynku. W sumie nic już nie urwie jaj ; ) Ja pamiętam jak zaraz po premierze przytargałem PSP z Jap to na wykładach wszystkim szczeny padały hehe złote czasy... a teraz? Wczoraj kumpel odpalił mi na 4S Fife i na pierwszy rzut oka równie super grafa. Oczywiście produkcja płytka i beznadziejnym sterowaniem ale..... widać, że jest mega potencjał. Tylko, że to telefon i wiadomo jakie tam zawsze będą produkcje.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

lol, to xbl synchronizuje achievmenty z mojego telefonu a sony nie pomyślało o takiej rzeczy jak integracja profili z 2 urządzeń. Kompromitują się :P

 

a vite kupię jak stanieje, albo wyjdzie jakaś interesująca mnie giera.

smutmi mi czytajac ze musisz sie meczyc z telefonem z windowsem ;(

 

co do braku podgladu na ps3 to pewnie przez brak ramu tak jak crossgame chat

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...