Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, wchodzac tu w celu zdobycia jakis rzeczowych info czlowiek moze w sumie tylko poczytac 'vita (pipi)owa bo..' 'vita super extra bo...', ewentualnie 'nie znasz sie pajacu'.

 

Widzialem w piatek to cacko w Media Expert, niestety tylko przez szybke. Cena chyba 1049. Model bez 3g. Bylo nawet pare gierek, o konsole oparty ofkoz Uncharted za 199.. Mam pytanie. Byly tez dwa pudelka. Jeden to travel kit, mniej wiecej dojrzalem co tam w srodku siedzi, a drugiego nie moglem rozczytac bo byl czyms zasloniety. Ale napewno nie byl to travel kit bo czesc nazwy na opakowaniu byla odkryta. Wie ktos co znajduje sie w tym drugim zestawie? No chyba ze jest kilka rodzajow takich packow.

 

@don pedro - od tego mamy cale podforum o vicie zeby nawalic tyle tematow ile trzeba, tak zeby kazdy z nich byl fajny czytelny i na temat, zeby nie (pipi) w jednym temacie o wszystkim. Doslownie wszystkim.

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

No tak, to jest ogolny temat o PS Vita a nie mozna nawet porozmawiac i wymienic pogladow. Od tego tez jest forum, a ten temat, jesli patrzec na jego nazwe, zdaje sie byc najodpowiedniejszy takze do rozmow natemat przyszlosci platformy, gier, po czesci zahaczając rowniez o konkurencje. Siedze na tym forum od 7 lat i dotychczas wydaje mi sie tym najlepszym, przywyklem takze do tego, ze zawsze cos komus nie pasuje. Najwazniejsza jest sztuka kompromisu - mi nie przeszkadza, ze dyskutujac z chociazby P-chanem musze przedzierac sie przez kilka/nascie postow, ktore dla mnie sa malo znaczace. Rowniez wam nie powinno sprawiac problemow ominiecie tych kilku wpisow.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że ktoś nie może zrobić porządku w tym temacie i zrobić drugi temat dotyczący kupić czy nie kupić. Jak tu dyskutować o sprzęcie użytkowo skoro nie ma innego tematu a tutaj ciągle posty o tym czy kupić, jaka vita gówniana albo super albo jakie jest nintendo. :bad:

 

Jak widać moderacja całkowicie to olewa, nawet michaelis wcześniej głupio kłócił się z orzeszkiem spamując ten temat, więc o czym my tu rozmawiamy...

 

Zastanawiam się czy Logitech ma w planach wydanie jakiegoś pokrowca/zbroi, bo Playgear'y do PSP były bardzo dobre.

 

Temat jest o psvicie i pisze sie o psvicie, a to ze niepotrzebnie sie klocilem to racja. Jak jest potrzeba dodatkowego tematu o zakupach etc, to nie widze problemu abys go zalozyl, a tu bedziemy pilnowac rozmowy o sprzecie.

Odnośnik do komentarza

Proszę więc więcej już tutaj nie śmiecić i dalsze dywagacje przenieść do tego tematu, który specjalnie po to założyłem:

 

http://www.psxextreme.info/topic/99015-ps-vita-kupic-czy-nie-wszystkie-za-i-przeciw-w-swietle-konkurencji/

 

Chętnie przeniósłbym wszystkie posty, które traktują o dyskusji Vita vs reszta świata z tego tematu tam, ale niestety nie mam moda, a wątpię, że komuś będzie się chciało do zrobić.

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu polecam takie o to rozwiązanie na podtrzymanie energii:

 

Sony%20USB%20Portable%20Power%20Supply1.jpg

Jest jeszcze wersja większa na 4000mAh. Mam palca takiego jak wyżej i bardzo ładnie ładuje mi sprzęta gdy nie korzystam a nie ma gniazdka. Na jeden raz powinno styknąć ale muszę jeszcze zrobić dokładne testy bo póki co tylko doładowywałem ale nie mierzyłem dokładnie.

Odnośnik do komentarza

Proszę więc więcej już tutaj nie śmiecić i dalsze dywagacje przenieść do tego tematu, który specjalnie po to założyłem:

 

http://www.psxextrem...le-konkurencji/

 

Chętnie przeniósłbym wszystkie posty, które traktują o dyskusji Vita vs reszta świata z tego tematu tam, ale niestety nie mam moda, a wątpię, że komuś będzie się chciało do zrobić.

Aha, czyli wszystko co tutaj pisalem nazywasz smieciami? Nie wiem jakim Ty jestes autorytetem zeby wyganiac mnie i innych z tego tematu, ale zwyczajnie nie chce mi sie tutaj z nikim klocic, użerać i czytac nieprzychylnych komentarzy tylko dlatego, ze prowadze kulturalna dyskusje i wymieniam poglady z kilkoma forumowiczami. W zwiazku z tym opuszczam ten jakby nie patrzec niesprecyzowany temat i zycze wam milej dyskusji.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Proszę więc więcej już tutaj nie śmiecić i dalsze dywagacje przenieść do tego tematu, który specjalnie po to założyłem:

 

http://www.psxextrem...le-konkurencji/

 

Chętnie przeniósłbym wszystkie posty, które traktują o dyskusji Vita vs reszta świata z tego tematu tam, ale niestety nie mam moda, a wątpię, że komuś będzie się chciało do zrobić.

Aha, czyli wszystko co tutaj pisalem nazywasz smieciami? Nie wiem jakim Ty jestes autorytetem zeby wyganiac mnie i innych z tego tematu, ale zwyczajnie nie chce mi sie tutaj z nikim klocic, użerać i czytac nieprzychylnych komentarzy tylko dlatego, ze prowadze kulturalna dyskusje i wymieniam poglady z kilkoma forumowiczami. W zwiazku z tym opuszczam ten temat i zycze wam milej dyskusji.

 

Specjalnie po to stworzyłem nowy temat, aby uniknąć tego typu sytuacji, gdzie 2-3 osoby zacięcie wymieniają swoje poglądy, a reszta musi cały ten barłóg omijać, bo ich to po prostu nie interesuje, a chcą poczytać opinii i komentarzy ludzi, którzy mają do czynienia ze sprzętem. Pod tym względem są to niepotrzebne dyskusje (kolokwialnie - śmieci), które można umieścić w innym temacie, bo z tego korzystaliście tylko i wyłącznie dlatego, że wydawał się odpowiedni, a tu nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie dawano była 20-któraś strona tego tematu,a teraz już leci43-44 i powoli w tym wszystkim zaczynałem się gubić,dobrze ,że Winner stworzył drugi temat.Tak czy siak już się namyśliłem i kupię Vitę w przyszły weekend,bo co tu ukrywać,jestem po prostu zachwycony nową kieszonsolką.

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza

Taka bateria ma pojemność 2000mAh czyli niewiele mniej od tej wbudowanej do konsoli (2120mAh). Analogicznie więc na pełnym załadowaniu powinna wytrzymywać około 90% tego co wbudowana, lecz czytałem, że pozwala na 2 godziny grania w wymagające sprzętowo gry na max. ustawieniach (WiFi/3G + max podświetlenie).

 

Cena bardzo przystępna, bo już za 70zł można wyrwać.

 

http://www.ceneo.pl/14526840?se=0MIFZm4efZcSQ7OZePq2GT_H4ZjbMHZt&gclid=CKaEttjBvK4CFYRa3wodh24qLQ

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem wczoraj Vice city stories i chyba za dużo się spodziewałem albo już zapomniałem jak ta gra wygląda na PSP. Na tym tytule widać jak jednak wielka jest przepaść między nową generacją gier na Vitę a tym co widzieliśmy na PSP. Fajnie się gra ale jednak niska rozdzielczość daje o sobie znać. Mimo, że skorzystałem z ukrytego menu do poprawiania efektów (ale za dużo to tam zmienić i tak nie można).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...