Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Vita 'fat', żadnych problemów z ładowaniem nie uświadczyłem, jednak do PC nie podłączałem jeszcze po aktualizacji. Ale konsole całkowicie wyłączasz czy dajesz w stan uśpienia?

Po co w ogóle wyłączasz Vite? Moja działa 24/dobę od kupienia, czyli ponad rok, resetuje ją jedynie raz na 3-4 miesiące, z nadzieją, że wtedy przeglądarka się troszkę odmuli xD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

no ciężko troche, może spelunky? tylko to troche bardziej platformer i z mechaniką dark souls na hita jesteś i śmierć. bliżej do rouge legacy. no a tak to sly który jest do ogrania na wszystkim co możliwe.

Odnośnik do komentarza

W poniedziałek kupuje Vite z Uncharted na pokładzie to już wiem że jak zacznę od 0 do 100% to mi zabierze bardzo dużo czasu ale liczę na jakieś inne przygodowe gry tego typu. Pewnie ogram też MGS'y (w pewnym sensie też przygoda). Więc szukam przygodówek.

Machinarium, Broken Sword, Lone Survivor

 

Mam nadzieje, ze pomoglem :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Konsolke mam od dnia premiery - żadnego pokrowca/foli. zakupiłem tylko gela skin aby się nie rysowała obudowa. Nie ma żadnej ryski ani na wyświetlaczu, ani poza nim. Ogólnie pod względem JAKOŚCI jak i wytrzymałości jest to najlepszy sprzęt Sony EVER. Wielu narzeka na Vite, że nie ma gier, a ja szczerze to nie mam kiedy na niej grać - aktualnie wyszedł Steins Gate i chyba zostawi go sobie na sierpień/wrzesień. 

 

Ogólnie takie must have na vite to:

Persona 4

Danganrompy 1/2 (trójeczka wyjdzie w tym roku)

Gravity Rush

 

Jest tego znacznie więcej (w tym świetnie wykonane remastery - mgs, FF X, Tales of H etc).

 

Szkoda bardzo, że Sony pokazało .!. zachodnim graczom i już nie wspiera konsoliki. Japońskie gry są naprawdę dobre, ale nie każdy zna na tyle dobrze kanji aby móc w nie zagrać i zrozumieć w 100%.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Ja mówiąc szczerze pozbywam się mojej Vity na dniach.

 

Niestety, po tak genialnej (i przedwcześnie zabitej) konsoli jak PSP miałem ogromne wymagania co do Vity. Niestety, dla samego WipEouta trzymać jej nie będę.

 

Pora rozejrzeć się za 3DSem i dalej gardzić Sony, które po zastąpieniu ojca PlayStation, Kutaragiego, leci po równej pochyłej w dół :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z drugiej strony jak trafi ci sie oled z duzym mura effect to dramat, ja na swojej vicie mialem przez pol ekranu dobrze ze w sklepie wymienili mi od reki i pozniej trafila sie tylko z lekkim paseczkiem w lewym dolnym rogu ale to dopiero zobaczylem w totalnych ciemnosciach wytrzeszczajac oczy 

Odnośnik do komentarza

W pełni się zgadzam. Do tej pory od czasu do czasu odpalam drugą (najlepszą IMHO) część Pataponów przepadając na parę godzin. Vita stworzona jest do tego typu produkcji, ale co z tego, skoro Sony ma tę konsolę w rzyci...
Przy okazji - podczas ostatniej promocji na PSN załapałem, że na Vitę jest też kolejna odsłona Lumines. Dżizas, ta gra to prawdziwy złodziej czasu :obama:

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...