Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny gier mają się wahać 10-50$ w us także będzie to 20-30zł taniej względem gier z ps3(powiedzmy,że 170 zamiast 199). Biorąc pod uwagę ceny japońskie gier z psn są średnio tańsze o circa 30zł w przeliczeniu.

 

Nie jestem pewien co się bardziej opłaca, kupić większą kartę i ściągać gry taniej czy karte mniejszą ale za to płacić więcej za wersje pudełkowe, które notabene można odsprzedać zawsze.

 

Ja chyba wybiorę opcję z kartą 16gb(8 to chyba będzie za mało) i mieszał sobie gry z psn/pudełkowe.

 

Ciekawostka, obliczając koszta:

Konsolka na start 999zł

Karta pamięci 8-16GB 30-60$ także 100zł-200zł

Duperele typu pokrowiec 40zł

2 Gry circa 300zł

 

Innymi słowy jakieś 1600zł na start, tosz to więcej niż za ps3 jest. Trzeba poczekać z 2 miechy chociaż aż konsolka stanieje, póki co to samobójstwo jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Ceny gier do PSV trochę mnie zmroziły. Spodziewałem się niższego poziomu, tutaj widzę, że jest na poziomie stacjonarek. Kilka pytań do bardziej zorientowanych:

Czy gry na Vitę będę miały online pass?

Gdzieś widziałem info, że gry na PS Store mają być tańsze niż pudełkowe, mniej więcej o ile?

Czy będą możliwe składki na PSV?

Czy zakup Playstation Plus da jakieś zniżki na zakup gier na Storze?

Odnośnik do komentarza

Ceny gier do PSV trochę mnie zmroziły. Spodziewałem się niższego poziomu, tutaj widzę, że jest na poziomie stacjonarek. Kilka pytań do bardziej zorientowanych:

Czy gry na Vitę będę miały online pass?

Gdzieś widziałem info, że gry na PS Store mają być tańsze niż pudełkowe, mniej więcej o ile?

Czy będą możliwe składki na PSV?

Czy zakup Playstation Plus da jakieś zniżki na zakup gier na Storze?

 

Od razu odpowiem na kilka pytań w 1: konsola=1 konto tylko. Czytaj składki etc niemożliwe.

 

O online passach nikt nic nie mówił więc zakładam,że nie. Gry z psn są w japonii tańsze o jakieś 30zł. O plusie niestety nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Już pal licho cenę konsoli, to jednorazowy wydatek i jestem w stanie go przeżyć, ale wołanie za takiego RR, który ma być mocno okrojony, 2 stówy to jakiś żart. Nawet za takie Uncharted jestem w stanie dać max 150 zł. Sony chyba nie chce żeby byle plebs z Polski kupował ich konsole na premierę.

Odnośnik do komentarza

Już pal licho cenę konsoli, to jednorazowy wydatek i jestem w stanie go przeżyć, ale wołanie za takiego RR, który ma być mocno okrojony, 2 stówy to jakiś żart. Nawet za takie Uncharted jestem w stanie dać max 150 zł. Sony chyba nie chce żeby byle plebs z Polski kupował ich konsole na premierę.

 

 

Będzie tak samo jak z 3dsem. CZEMU NIKT TEGO NIE KUPUJE PRZECIEŻ 900ZŁ TO TANIOCHA.

 

2 miechy później

 

Cena spada o 1/3

 

 

Bardziej mnie bolą te gry po 200zł, miały kosztować 150 góra w przeliczeniu. Jak zawsze kurs 1$=1ojro yebie wszystko. Banda kretynów.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

słyszałem fajną plotę dzisiaj. na lunch psvita scep przewiduje 3000 szt konsol na polskę, psv w wersji 3g bedzie dostępna tylko w sieci komórkowej play z internetem mobilnym w pakiecie. (oczywiscie na starcie)

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek87

Witam, mam pytanie, jestem zielony pod tym względem na czym polega to całe 3g (dzięki Leszku :P) w vicie? potrzebna bedzie do tego karta sim któregoś operatora, czy jak to jest rozwiązane? to jest płatne/bezpłatne?

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...