Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Muve.pl sprzedaje Gravity Rush, ale cena.....

 

Zawsze możesz poczekać do chyba maja i za 40$ sprowadzić z Kanady ;p

 

Anyway, sam czekam tylko jak pojawi mi się zniżka za preorda i biorę z gram.pl VITA WiFi + 16gb + MOŻE starter pack dla pokrowca głównie i folii na ekran. Gry tam mają drogie ofc, więc jakąś jedną pozycję wezmę raczej z innego źródła. Zniżkę 20PLN użyję na star dusta.

 

I wsio, czekam na Persona 4 Golden; może na JP się skuszę...

Odnośnik do komentarza

Ja sie skusilem w ultimie. Do konsolki oczywiscie karta pamieci 16GB. Na "rozruch" ;) dwie gry, Uncharted i Rayman. Ciagle wstrzymywalem sie z Raymanem na duza konsole, ale w ostatecznosci chcialem miec go "w kieszeni"(poza tym ta przepiekna platformowka na ekranie oled, nie moglem sie dluzej opierac). Rabacik na gre z Pss pojdzie najprawdopodobniej na Stardusta(chyba, ze Escape Plan okaze sie hitem), ktorego kazda odslona byla za*ebista.

 

Odnośnik do komentarza

Zapewne kupię za około rok,ale biorąc pod uwagę ,że jest jeszcze wiele gier do ogrania na PSP ,nie powinno być nudno.Ale nowa maszynka Sony kusi.

MichAelis-podobno ma być pełnoprawną częścią,a biorąc pod uwagę możliwości Vity,może być ciekawie.

 

powaznie? jesli miales PSP chociaz poltora roku to ograles wszystko co mozna bylo bo teraz konsolka nie jest supportowana niczym ciekawym. Co do AC to jaram sie niezmiernie wizja mozliwoscia wspinania sie po budynku w kieszeni ( lub plecaku baczac na rozmiary Vity)

 

PSP posiadam ponad 5 lat ,mam gdzieś około setki gier,a i tak nie ograłem wszystkich interesujących tytułów(choć są to przeważnie RPGi),a wynika to z tego,że nie gram na tej maszynce tak często jak na innych. A przy niektórych grach(takich jak GTA:LCS,Patapony czy Jeanne d'Arc)spędziłem ponad 50 godzin.

Gdybym grał codziennie po parę godzin pewnie bym ograł wszystkie interesujące tytuły w tym czasie.Zapewne w wypadku Vity będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza

Siema, nie wiem gdzie podpiac sie skutecznie. Strasznie jara mnie fifa i zlozylbym preorder, a ze mieszkam w mega dziurze to 3g moge miedzy bajki wsadzic. Czy ktos moze cos powiedziec na temat kopanej ze stajni EA, tak cos z odczuc i wrazen? Czy bedzie tam tryb ultimate team...

 

Kolejna rzecz to wielkosc memorki...potrzeba mi jej do save'ow jedynie. Z 3 lub 4 dry bede ogrywal?

 

Sam bym do MM skiknal, ale mam ze sto klockow:-) i czy faktycznie dobry to deal by na premiere sie szarpnac. Feste sie napalilem na ten nowiutki sprzecik.

 

Pozdro dlagraczy PS!

Odnośnik do komentarza

Taka umowe moga sobie wsadzic :)

Za net ktorego niewiele uzyjesz placic tyle kasy? Konsolka pod dwa kafle wyjdzie. Lepiej juz byloby na raty wziasc wersje 3g i kupic orange free.

 

Wiem ze sie zawiode, ale po cichu licze na jakies abo60 zeta i symboliczna kwote za psvita

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Jak nie będzie ciekawej oferty teraz w playu z internetem, daruję sobie do czasu jakieś porządnej wyprzedaży tudzież bezvacia w marketach, jak nie, w grudniu konczy sie akurat druga umowa w playu i wtedy łyknę, moim zdaniem cena vity na starcie jest do przełknięcia 1099zł to spoko cena jak na sprzęt, przegięcie to ceny za gry, akcesoria i karty pamięci, ale czego sie spodziewać po nowym sprzecie, ceny zawsze są na poczatku wysokie.

 

zastanawia mnie ta oferta w playu, ponoc przy zakupie konsoli dostaje sie mozliwość ściągnięcia gry wipeout, czyli w zestawie powinni dać jakąś kartę pamięci, mam nadzieje, że określą sie do weekendu z swoją ofertą.

 

a i ponoc ma byc vita w gazetce saturna, tylko nie wiem czy jakaś przystępna cena tego będzie.

 

sony juz by mogło zacząć trąbić na ten temat.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...