Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę w tygodniu zamawiać pre-order na obie wersje konsoli + zestaw podróżny i memorka oraz 3 gry Uncharted, Wipeout oraz właśnie Fifa (dla brata). Więc się przekonam, czy warto wydać więcej na wersję 3G, czy to tylko zbędny bajer.

 

Swoją drogą zauważyłem na stronie Vodafone.nl ( http://www.vodafone.nl/internet/internet_op_je_tablet/sony_playstation_vita/?cmpid=00013_|T_ps_vita_i_br|ps_vita|+PS%20+vita&cmpid=31805_affid_73013), że w ofercie jest internet pre-paid dodawany do konsoli, więc nikt raczej skazany na PLAY w PL nie jest, skoro działa zwykły pre-paid.

Odnośnik do komentarza

Też tak myslę że Vita jest za(pipi)ista,zastanawiam się dlaczego nie wpadli na dodanie dwóch analogów już przy psp,

ktoś gdzies pisał że analogi w Vita'cie za duże,konsolka nie zmiesci się do kieszeni..sobie myslę kogo to że do twojej się nie zmiesci,

ja chcę wygodnie grać i do mojej kieszeni się zmieści a jak komu cisnie to radze kupić szersze spodnie albo..hmm plecaczek.

Edytowane przez Drexciyan
Odnośnik do komentarza

Złożyłem dzisiaj zamówienie na wersję WiFi only na gram.pl. Za zestaw Vita + Preorder Pack + 16GB karta wyszło 1252zł z doręczeniem do jednego z punktów w ich sieci (mają naprawdę sporo partnerów więc dostarczają praktycznie wszędzie). Za taki zestaw wyszło naprawdę niedużo. Miałem już złożone zamówienie na muve, ale zrezygnowałem, bo jeszcze mi go nie potwierdzili (tam za taki zestaw zapłaciłbym jakieś 100zł więcej).

 

Sama Vita kosztuje 1069zł, a po kupnie preorder packa 969zł czyli najtaniej w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

@qb3k

moglbys poinformowac czy gry ktore wymieniles to jedyne ktorymi mozna bylo sie pobawic? mialem obic sie gdzies o Poznan w najblizszym czasie ale liczylem na to ze sprawdze kieszonkowe Uncharted.

W Katowicach nie widzialem Uncharted na Vicie

Odnośnik do komentarza

@qb3k

moglbys poinformowac czy gry ktore wymieniles to jedyne ktorymi mozna bylo sie pobawic? mialem obic sie gdzies o Poznan w najblizszym czasie ale liczylem na to ze sprawdze kieszonkowe Uncharted.

 

Grałem w Saturnie w poznańskiej Galerii Pestka i wyglądało to na standardowy stand. Zatem Uncharted pewnie na nim nie będzie.

 

Oprócz tego co pisałem były jeszcze m.in. dema Michael Jackson The Experience, Hustle Kings, Reality Fighters.

 

PS. no i podjarka Vitą robi swoje- ściągam mojego DSa od brata, zastanawiam się nad kupnem Wii lub zbieraniem na PS Vita właśnie. Ewidentnie potrzebuję jakiejś nowej zabawki.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Złożyłem dzisiaj zamówienie na wersję WiFi only na gram.pl. Za zestaw Vita + Preorder Pack + 16GB karta wyszło 1252zł z doręczeniem do jednego z punktów w ich sieci (mają naprawdę sporo partnerów więc dostarczają praktycznie wszędzie). Za taki zestaw wyszło naprawdę niedużo. Miałem już złożone zamówienie na muve, ale zrezygnowałem, bo jeszcze mi go nie potwierdzili (tam za taki zestaw zapłaciłbym jakieś 100zł więcej).

 

Sama Vita kosztuje 1069zł, a po kupnie preorder packa 969zł czyli najtaniej w Polsce.

 

no tak ale za tego preorder packa musisz zaplacic 100zl tam masz sluchawki znizke na gre i inne smuty czyli i tak za konsole musisz zaplacic 1069 ale dodtakowo masz te gadzety

 

BTW tez zamówiłem 3G + karta + Uncharted :D na gram.pl najtaniej gdzie znalazlem

Edytowane przez jaro
Odnośnik do komentarza

Ja chwilowo odpuszczam, choc kusi mnie niesamowicie. Lubie takie nowe zabawki:-(

Poczekam troche na jakiegos bundla + stanieja te gry w ktore chce zagrac na premiere;)

 

Wiadomo juz cos o tym nowym assassins creed? Pelnoprawna czesc ma byc czy jakas po(pipi)ka?

Odnośnik do komentarza

Zapewne kupię za około rok,ale biorąc pod uwagę ,że jest jeszcze wiele gier do ogrania na PSP ,nie powinno być nudno.Ale nowa maszynka Sony kusi.

MichAelis-podobno ma być pełnoprawną częścią,a biorąc pod uwagę możliwości Vity,może być ciekawie.

 

powaznie? jesli miales PSP chociaz poltora roku to ograles wszystko co mozna bylo bo teraz konsolka nie jest supportowana niczym ciekawym. Co do AC to jaram sie niezmiernie wizja mozliwoscia wspinania sie po budynku w kieszeni ( lub plecaku baczac na rozmiary Vity)

Odnośnik do komentarza

Nooo tylko, że chce zapłacić kartą więc dunno. W preorder packu napisane jest, że niby naliczają jak dostaną kasę i zamówienie będzie zrealizowane.... kase dostali, preorder pack ma dojść w poniedziałek no i jak wrzucam konsolkę do koszyka i idę dalej dupa nadal jest za 1069...

 

Ale spoko, jakby co to napiszę do nich o co kaman ;p dzięki

Odnośnik do komentarza

Pogralem w saturnie chwile, martwia mnie dlugie loadingi. Demowki z karty zeby tak dlugo sie wczytywaly? Na 3dsie pare sekund i juz sie gra a tu na takiego wipeouta trzeba poczekac. Dziwne, w koncu to nie umd czy jakies inny shit:(

 

Ekran robi wrazenie, duzy wyrazny i fajnie reaguje na dotyk.

 

Kupuje jak bedzie bundle z assassinem ;)

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj testowałem w bielskim media markt. chyba byłem pierwsza osoba, która wpadla na pomysł wyciagniecia vity z standu na tym cholernym wężu prysznicowym, (który cały czas ciągnie konsole do tyłu :/) bo coś tam strzeliło w standzie xD chyba jakas blokada. dobra nieważne, konsola sama w sobie robi dobre wrażenie, ekran dobrej jakosci, panele dotykowe działaja ta jak trzeba, analogi nawet lepsze niz sobie wyobrażałem, tylko imho sa za blisko klawiszy keometrycznych i dpada, ale to tez moze wina tego badziewnego uchwytu konsoli :<

 

horror rozpoczął sie w chwili odpalenie dwoch gier, na których najbardziej mi zalezy, czyli wipeout i ridge racer... obie pozycje są ponizej moich minimalnych oczekiwań, obie gry chrupią, obie gry maja uproszczenia... oja(pipi)e. szybko wyłaczylem gierki, włączyłem motorstorma, bo moja logika mówiła mi ze pierwszy motorstorm na ps3 kopał dupsko, CZYLI tutaj powinno byc tak samo... moja logika mnie zawiodła, boSZe co za kupa... zrobiliby klona revolta i byłoby ok, a nie jakieś skopane micromachines.

 

odpaliłem tez kilka innych gierek, mi. little deviants... - pytam sie gdzie jest fun w tej grze? pytam sie?

 

Która gra uratowala sytuację? własciwie to dwie gry - super stardust (wiadomo klon itp ale daje rade) oraz gravity daze - w tej chwili nie potrafie powiedziec, czy ta gra była tak dobra czy po prostu to było cos sporo lepszego od poprzednich gierek, które testowałem. ALE ta gra ma pomysł, ma grafike, ma płynną animację, ma jakas fabułę, zjadliwe sterowanie.... dlaczego będzie dostepna tylko w dystrybucji cyfrowej? WTF?

 

Wipeout bedzie tez na ps3 więc spoko, rr moge sobie 3x przejsc na ps, uncharted mnie juz nie jara, a najlepszej gry, w jaką gralem na nowej konsoli sony, nie postawie sobie na półce z grami, chyba, ze bede importować - faaaaajnie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...