Skocz do zawartości

The Dark Knight Rises


piotrov

Rekomendowane odpowiedzi

ale jednak ogólny klimacik na +, tak jak można było się spodziewać trochę jak w no man's land (chaos, anarchia, miasto w ruinach, barykady na ulicach, do tego fajna kolorystyka kojarząca się ze świtem). co prawda bane'a jako lewacki rewolucjonista nadal do mnie nie trafia, ale zobaczymy. jeśli uda się utrzymać poziom tdk to będę usatysfakcjonowany.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@tk_tk

 

A ja właśnie jestem pod jarany myślą o Banie jako lewackim rewolucjoniście. Podoba mi się sposób w jaki Goyer i Nolan kreowali villianów do tej pory, ponieważ nie byli oni tacy sztampowi jak w większości filmach o superbohaterach, gdzie głównemu złemu chodzi tylko aby przejąc władze nad miastem/światem i udowodnić coś sobie i widzom przy okazji. Dlatego Bane, niszczący całe miasto i osądzający jego mieszkańców wedle własnego kodeksu moralnego mówiący przy tym "This is your Liberation" wydaje się naprawdę ciekawy.

 

Co do materiału to miazga. Jaram się jak Hogwart w 1997 r.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego Batman ma tak ku.rewsko wielki leb???

 

Też mnie to irytuje i nie jestem w stanie tego zrozumieć, czemu on ma taką dziwną to głowę czemu nie wygląda to tak dobrze jak np w grze?

 

I czemu ogólnie Batman z AC >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Dark Night Rise

??????????????

 

jeżeli mówimy o wyglądzie, oczywiście.

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlaczego Batman ma tak ku.rewsko wielki leb???

 

Też mnie to irytuje i nie jestem w stanie tego zrozumieć, czemu on ma taką dziwną to głowę czemu nie wygląda to tak dobrze jak np w grze?

 

I czemu ogólnie Batman z AC >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Dark Night Rise

??????????????

 

jeżeli mówimy o wyglądzie, oczywiście.

 

Niech no pomyślę

 

 

to pewnie dlatego, że ten filmowy ma kurewsko wielki łeb

 

Odnośnik do komentarza

Spoiler w postaci nowego

fitu

Bane heh.

Chyba najlepszy jak na razie trailer.

 

W ogóle ostatnio przeglądałem temat TDK, niezła beka w czasie przeszłym xD Obso piszący, że na pewno Bane nie będzie w Trójce, że Levitt zagra Człowieka Zagadkę. Albo, że nowym przeciwnikiem będzie Pingwin he he.

Odnośnik do komentarza

No jak dla mnie trochę przegięcie z tą promocją. Nie ma dnia bez spota/trailera/plakatu (chociaż sam niedawno narzekałem że lipna akcja reklamowa, no ale i tak zle i tak niedobrze).Mam nadzieje że tak jak w przypadku Avengersów nie zaspojlerowali całej fabuły w klipach i zostawili najlepsze smaczki na koniec. Bo w sumie, patrząc po tych trailerach i całej reszcie (bez czytania spoilerów nt.fabuły, bazując tylko na oficjlanych rzeczach) to nic nie wiem na temat fabuły ani jej przebiegu.

 

Filmik bez spoilerów, z kampanii promocyjnej Mountain Dew

https://www.youtube.com/watch?v=KnNUXzDKios

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...