Skocz do zawartości

The Dark Knight Rises


piotrov

Rekomendowane odpowiedzi

@up

 

Zawsze wydawało mi się że reckoning oznacza też "Przebudzenie". Ale najwidoczniej byłem w błędzie. Chociaż jako "rachunek", czy podsumowanie pasuje do trylogii Nolana. Jako "kara" wymierzona Batmanowi za jego działania.

 

A co do scenki na końcu trailer, to podobne motywy są w każdym trailerze i coś podobnego było w trailerze 2 do The Dark Knighta z Batpodem i Lamborghini.

 

tdkr.gif

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

No bez dwóch zdań trailer o wiele lepszy od poprzedniego. Hardy ładnie przytyrał na siłce :-)

Premiera za 2,5miesiąca i zastanawiam się czy dostaniemy jeszcze jakiś trailer przed premierą.

Macie już jakieś linki skąd możnaby pobrać w HD ten trailer?

 

Szukaj według daty, pierwszy od góry - http://www.hd-trailers.net/movie/the-dark-knight-rises/

Odnośnik do komentarza

trailer ciut lepszy od drugiego, ale to nadal nie to. zwiastun "incepcji" to mogłem oglądać raz za razem i bronił się jako twór sam w sobie. dla mnie nadal ten film jest jedną wielką niewiadomą i obawiam się, może strasznie zawieść. no, ale to ujęcie jak się obraca bejn podczas rozpierduchy pod ratuszem ze wzrokiem mówiącym "COME AT ME BRO" moc. gdyby nie brzmiał jak IVONA to byłby spoko.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Na Wiki jest cała strona o tym.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality_in_the_Batman_franchise

 

"Strona Comics Bulletin zapytała twórców, czy Batman jest gejem. Scenarzysta Alan Grant stwierdził: "pisałem 13 lat Batmana, który nie jest gejem. Denny O'Neil, Marv Wolfman, każdy od czasów Boba Kane'a... nikt nie pisał go jako geja. Tylko Joel Schumacher może mieć inną opinię".

 

Później jest m.in. o tym, że zdaniem Franka Millera Batman walczy z przemocą, by zwalczyć w sobie homo popęd i że George Clooney uznał, że gra geja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...